Skocz do zawartości
IGNORED

NAD i B&W DM309


mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

zapadla decyzja o zmianie frontow z obecnie posiadanych gale na b&w

bylismy w sklepie i na NADzie brzmi niezle - na pewno lepiej niz moje ale nie wiem jak to bedzie u mnie w domu bo o wypozyczaniu sprzetu niestety nie ma mowy

jesli ma ktos takie polaczenie NAD T742 i te B&W DM309 to bylbyw wdzieczny za ewentualne uwagi

B&W nie maja najladniejszych niskich (krotkie i ostre) ale moj ampli. nie ma direct stereo i sub chodzi caly czas wiec nie bedzie to mi w ogole przeszkadzac a co do suba z serii gale nie mam zastrzezen

co innego natomiast jest z sporanami - naprawde robia wrazenie - sa wyrazne az do bolu - wiec obawiam sie troszke ze po wygrzaniu moga byz za ostre

czytalem inne wypowiedzi na forum o tych kolumnach i zdania sa podzielone, w niektorych magazynach tez dostaja im sie skrajnie rozne opinie. najczesciej przewijajaca sie opinia jest to, ze glownie powinny pracowac z subem bo nie radza sobie nizszymi partiami - co akurat mnie nie dotyczy

jest jeszcze w alternatywnym rozwiazaniu DALI blue 5005

dzieki za kazda sensowna opinie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalistą nie jestem, ale zastanawiałeś się jak te 308 B&W zagrają z posiadanym przez ciebie subem Gala?

zresztą niech sie wypowiedzą inni. ale swoją drogą kupowanie w ciemno i mieszanie bez przetestowania może być przyczyną wielu nerwic...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.