Skocz do zawartości
IGNORED

Czy voyajery są najlepsze?(do 1400zł)


Krzychu118

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu mam dylemat odnośnie kolumn do pokoju. Ok w skrócie. Pokój 20m2 może puźniej troszeczkę większy. Muzyka przeważnie klubowa. zależy mi tez na jakości dźwięku nie tylko na basie ( choć bas jest ważny) Kwota do 1400 zł. Czy vojajery tonsila to najlepszy wybór czy może coś innego. Wielkie dzięki za wszelkie propozycje i opinie.

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Tonsil Siesta są lepsze ale te kolumny maja grać głównie muzyke klubową(trance,house) a co za tym idzie ważny jest bas a te Siesty średnicą nie przekonuja:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Srednica nie przekonuja Voyagery bo w nich jej kompletnie nie ma. Jest za gorami za lasami - wycofala sie na z gory ustalone pozycje:) Jest za to dudniacy wkurzajacy bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle sie wyraziłem, chodziło mi o średnicę głosników niskotonowych w Tonsil Siestach są one malutkie wiec basu też nie bedzie dużo a mają one grać muzyke klubowa a tam jest bas bardzo ważny. Do tego zamierzam je też podłączyć do konsoli dj-skiej. Bas musi być nienaganny:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oferty Tonsila to Siesty, discomaniac ma racje. Je akurat słyszałem, dlatego potwierdzę, że to dobry produkt. Co do innych tonsili to podobno pod rozwagę można posłuchać jeszcze maestro, choć z nimi nie miałem przyjemności. Do takiej muzyki polecane są mniej wymagającym Altusy, jednak te stare słyszałem i to nie była muzyka. Z innych producentów to proponuję zapoznać się z Paradigmami serii monitor, bardzo dobrze sprawdzają się w elektronice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W voyagerach Tonsila głośniki niskotonowe maja po 25 cm i do tego są 2. I teraz niewiem czy to jest najlepszy wybór w tej cenie do muzyki klubowej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Yoyagery to nic innego jak Scherzo po zmianie designu. Nie polecam. A tekst o swietnej srednicy rozbawil mnie do lez:) I co z tego ze dwa glosniki maja po 25cm jak dudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że voyagery nie są najleprze jeśli chodzi o jakość dźwieku ale nie znalazłem lepszych głośników do 1500 zł do muzyki klubowej do pokoju nie znalazłem a są one napewno lepsze od altusów. Więc radze sie Was bo zależy mi na dobrym wyborze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakuja klony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak już posłuchasz Tonsili to PÓŹNIEJ bym proponował posłuchać tych kolumienek. Zwróć uwagę właniena bas. Cenowo też się zmieścisz. Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie i z dobrym (dominującym) basem to Mission m 34 albo m 35. Pozostałe pasma też ujdą. Czyli Bas lepszy niż Siesta, reszta gorsza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam magnat quantum 505 za 1400zł spokojnie je kupisz, dobre do muzyki elektronicznej są super bass wgniata w fotel i ma dobra głębie i kontrole warta o wiele droższych kolumn, tu masz recenzje

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tonsil siesta potrafi zadzwiwic basem osobiscie slyszalem w salonie

z tych nowych tonsila polecam jeszcze maestro ale S na przetwornikach tych samych co siesta ale 17 cm :)

 

a i rowniez polecam paradigmy seria monitor do łupanki i studio ktore juz podchodzą pod referencję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że miałem tylko Tonsil Siesta Sat, ale mogę o nich powiedzieć same dobre rzeczy. Jeśli chodzi o bas to na początku nie będziesz z nich zadowolony ale po dłuższym użytkowaniu jak tylko się wygrzeją, bas potrafi zaskoczyć i przy tym naprawdę nisko zejść. Nie kieruj się średnicą głośnika. Dwie 15 zrobią co trzeba. Słuchałem na nich transu jak i innej muzyki (oprócz klubowej, techno) przez 3 miesiące i byłem zadowolony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disko nie chce być uszczypliwy ale nie zrozumiałeś totalnie o co mu chodziło z tą średnicą albo zrozumiałeś tylko udajesz że nie zrozumiałeś...

 

A do muzyki klubowej czy trance polecać SIESTY i inne przecinki to narażacie się na kupe śmiechu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilu zgadza sie:) do trance i techno siesty sie nie nadaja aczkolwiek sluchalem na nich jarre brzmialy zacnie ale to w sumie tez inny rodzaj muzy bardziej miękkie brzmienie

siesta to rock pop i klasyka

a do techno to sobie kup zeusy tonsila

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.