Skocz do zawartości
IGNORED

serwis / naprawa cd + wzma. Katowice


ibuc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś może mi polecić dobry serwis w okolicach Katowic? Mam wzmacniacz NAD, w którym prawy kanał gra wyraźnie ciszej przy małej głośności.

Cd się zacina, to jest stara Fonica nie wiem, czy warto to naprawiać.

Jeśli ktoś serwisował sprzęt w Katowicach (albo gdzieś w pobliżu na Śląsku), to proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam fachowca z katowic ale ceni sie okrutnie.Zmien ta fonike na inny dobry cd do 200zl z tym Nadem jaki by nie byl to szkoda podlaczac ten cd. Co do Nada to masz uszkodzony potencjometr glosności ,jakies czyszczenie moze by wystarczyło. Z doswiasczenia wiem ze w tanich sprzetach potencjometry przy niskich glosnosciach mająproblemy z rownomiernym wzmocnieniem obu kanalów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem serwisu dotyczy także mojej nagrywarki CDR 870 .Przy zapisie bywa zę np w trakcie 2,4, itp na początku płyty nasteuje samoczynny update i przerwa zapisu. Płyta nagrana 2,4 itp utworami widziana jest jako full, Czy to wina lasera czy transportu, Po śladach na plycie widac ze zapis idzie szybko "po spirali" do końca.Może mają koledzy wiedzę w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym odnowić wątek. Czy ktoś słyszał o dobrym serwisie audio na Górnym Śląsku? Ma do zrobienia odtwarzacz cd denon. Prawdopodobnie wymiana lasera, bo przeskakuje. Czyszczenie nie pomogło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.