Skocz do zawartości
IGNORED

Poszukiwana instrukcja do DENONA 1804


Atikas

Rekomendowane odpowiedzi

A co przyslali Tobie?

Horn ma wszystkich w nosie i jezeli nie masz paragonu ze sklepu i gwarancji od nich to mozesz zapomniec.

Ja kupilem sprzet legalnie w sklepie, tam gdzie mieszkam i chcialem miec instrukcje polska dla rodziny i mimo obiecanek na koniec sie wypieli. Mimo wyslania kopii paragonu. Nim cokolwiek obiecali to trzeba bylo zjechac kierownika, dwie panie i szefa serwisu. Moze jeszcze ta instrukcja przyjdzie.

Na razie to musze stwierdzic, ze zycze im bankructwa jak PL wejdzie do Unii i beda inni importerzy.

Takie zlewanie klienta jest tu nie do pomyslenia.

 

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można sie podłączyć do tematu: Poszukuje polskiej instrukcji do yamahy dvd s540 (jak ktoś by miał skany lub pdf byłbym wdzięczny)

 

ps. mój mail [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rrokis

(Konto usunięte)

Panowie przestańcie zaśmiecać forum tym żebraniem o instrukcje !!

Wysupłajcie tych kilka złotych i kupcie sobie na Allegro to co potrzebujecie. Skoro interesujecie się KD to chyba stać was na 20-30 zł. No i jeszcze ta satysfakcja, że macie w nosie zadufanych polskich importerów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Robert- tak - mi przysłali z horna instrukcje do amplitunera.

Napisałem do nich emaila z prośbą o polską instukcję i podałem im mój adres i przysłali mi do tygodnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrokis:

widzisz miałem poprzednio yamahę dvd s510 rx-v 730, kupione w Polsce i miałem do nich polską instrukcję i każdemu kto mnie o to poprosił skanowałem(miałem wtedy skaner, teraz mi padł) lub kserowałem. Bo uważałem, że to nie jest nic nadzwyczajnego (a dawać zarabiać cwaniakom nie jest w moim stylu). Z kolegi niestety wyłazi buractwo (że aż strach, może kolega żyje z tego procederu, co by trochę go usprawiedliwiało). Zresztą instrukcje do yamahy w innych językach są (angielski, niemiecki i inne), a po polsku nie ma nigdzie co wynika pewnie z chorej polityki Audioklanu. Czekam z utesknieniem na chwilę kiedy yamaha otworzy swoje przedstawicielstwo w Polsce, co unormuje sytuację jej sprzętu na polskim rynku.

Tak więc dziękuje Szanownemu Koledze za pomoc i mam nadzieję, że w najbliższym czasie również będę mógł udzielić Mu równie cennej rady...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Denon lover

 

wyluzuj... znam angielski biegle i nie mam problemu. Inni nie musza go znac jak nie korzystaja...

 

A tak naprawde to chodzi o kopanie Horna za ceny z sufitu i monopolizowanie rynku. Mam nadzieje, ze nigdy nie bede musial korzystac z ich uslug.

 

>Rokko

A na allegro nie dam gosciom zarobic gdyz jest to najzwyklejsze oszustwo. Kseruja nie wlasna prace i wyciagaja pieniadze za to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam na neutral...Ufff, juz spokojny jestem :) To dobrze ze znasz langwidz, gratuluje. Swoja droga Denon slynie z koszmarnych instrukcji obslugi oraz niezbyt udanych pilotow chociaz w tym ostanim sie troche poprawia.

Ale i tak mu wybaczam:):):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon lover:

angielskiego znam tyle co z komputera (często jestem zmuszony czytać manuale, readme itp itd po angielsku i jakoś sobie radzę, bo wiem, ze nie ma polskich odpowiedników). Inaczej jest ze sprzętem sprzedawanym na polskim rynku, zawsze lubię dokładnie znać możliwości sprzętu który posiadam, a polska instrukcja znacznie mi w tym pomaga.

Zresztą co do instrukcji na polskim rynku to mam do nich dużo zastrzeżeń, zwłaszcza jakości wydawniczej.

Sprzęt Yamahy dystrybuowany przez Audioklan ma dołączane instrukcje polskie w formie rozlatujących się kserokopii zszytych jedym zszywaczem. Sprzęt za który płacę niemałe pieniądze, często wyższe niz na rynkach zachodnich powinien mieć dołączoną polską instrukcję obsługi wydaną solidnie i bardzo trwale. kupiłem ostatnio 32 calowy panoramiczny tv firmy Toshiba, jest co prawda do niego dodana instrukcja obsługi po polsku, ale jakość tego wydawnictwa woła o pomstę do nieba, wielu fragmentów nie da się odczytać, bo na marnej jakości ksero rozpłynęły sie gdzieś, a dałem za ten tv prawie 7 tys. złoty (co na polskie warunki nie jest małą sumą - to moje prawie pólroczne zarobki) a polski dystrybutor mnie olewa dodając taki chłam, to naprawdę boli...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale co na to firmy np. Toshiba, Denon... Czy im nie zalezy na polskim rynku? Czy i tak ludzie to kupia bo nie maja wyboru? Wybor zdaje sie jest i to duzy. Kupujac tu polke w IKEi mam instrukcje montazu w 10 jezykach ( w tym po polsku). Jeszcze dodam ze np w instrukcji do mojego 1803 jest wiele bledow jesli chodzi o angielski - japonczycy czasami bardzo ciekawie tlumacza. Prawda jest ze kupujacy ktory nie musi rozwiazywac lamiglowek przy podlaczaniu i operowaniu danego sprzetu to czlowiek szczesliwszy niz ten ktorego szlag trafia

jesli nic nie wie. Mysle jednak ze win spada na firmy produkujace ze nie zadbaly o dany rynek. A byl czas ze sprzet zachodni kupowalo sie w Pewexie i instrukcji polskich wcale nie bylo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje: niektórym firmom nie zależy na rynku polskim (vide yamaha, która wogóle nie interesuje się rynkiem polskim, zostawiając wątpliwy zaszczyt niszczenia dobrej opini własnej marki lokalnemu dystrybutorowi. w dłuzszej pespektywie zniszczy to dobry wizerunek firmy i o ile yamaha nie zrobi tu porządku z audioklanem i jego chorą polityką cenową (pewnie adioklan tłumaczy się przed yamahą agresywną kampanią reklamową, która jest kosztowna. teraz prawie gdzie nie otworzysz dowolnej gazety (tygodnika, miesiecznika) widzisz reklamę yamahy audioklanu). Tylko jak ludzie się zorientuja, że są robieni w konia z cenami i strasznie przepłacili (dotąd mnie krew zalewa zapłaciłem za yamahę rx-v730 3300 zł, dopłacając ok 300 zł mogłbym w "prywatnym imporcie" np. z allegro kupić rx-v2400, a róznica między tymi dwoma produktami jest przeogromna).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.