Skocz do zawartości
IGNORED

klub miłośników diabełków


Marcin-utopia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakość rewelacyjna, tylko terminy na świętej nigdy i ceny wcale nie nie małe, może ktoś w kraju nawija transformatory, bo wydaje mi się ze jestem za cienki w uszach żeby zrobić to samemu, zwłaszcza że dobór szczeliny i ilość sekcji nie są bez znaczenia żeby rdzeń się nie nasycił, wiem że w polsce ciężko o porządne rdzenie, a co dopiero całe trofo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako że są kluby miłośników 300b ,6sn7 to zakładam klubu 6s33s.

U mnie na pokładzie monobloki na diabełkach,sterowane 6sn7 stylizowana ala ancient audio single six

 

fotka jeszcze z budowy :) zakurzone

 

A ja mam takie pytanie:

 

Czy w tych lampach kręci Was bardziej dźwięk czy wygląd?

Bo mam takich lamp trochę w piwnicy ale zawsze jakoś traktowałem je po macoszemu jako

że nie zabijają parametrami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja mam takie pytanie:

 

Czy w tych lampach kręci Was bardziej dźwięk czy wygląd?

Bo mam takich lamp trochę w piwnicy ale zawsze jakoś traktowałem je po macoszemu jako

że nie zabijają parametrami.

 

Też się pytam czy -

-piwnica ogrzewana,czy wilgoć jest?...takich lamp od macochy to Ci nikt nie kupi))

A które lampy zabijaja parametrami?.........bo normalnie nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

audio show... którzy wystawcy mogą wystawić wzmaki na diabełkach ? znalazłem jak na razie 3 potencjalne firmy - ancient audio, jadis, ayon, poproszę o dalsze podpowiedzi

 

pozdrawiam Piotr

 

W Diy będzie integra na diabłach...dla mnie rewelacja thiele 3.7 pędzi bez problemu.

Ma wszystkie zalety wzmaka h-end,przyjdż posłuchasz-ocenisz sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Diy będzie integra na diabłach...dla mnie rewelacja thiele 3.7 pędzi bez problemu.

Ma wszystkie zalety wzmaka h-end,przyjdż posłuchasz-ocenisz sam.

 

Czy to będzie integra od Pana Waldka i czy będzie można jej posłuchać w sobotę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy to będzie integra od Pana Waldka i czy będzie można jej posłuchać w sobotę?

 

Jak przebrnie przez sito Rady Pokoju))........gwarantuję Ci,ze tak-świetne 40 kilo hajendu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rada może już nie mieć siły radować..jak to było w ubiegłym roku;-ppp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku Rada składa sie z bardziej doświadczonych członków i członkini :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozmawialiśmy o tym czy są diabełki które poradzą sobie w 70m2. No to się dogadaliśmy...

 

Tak, są. Wspomniany Phast SE 18W w klasie A radzi sobie w 70m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które lampy zabijaja parametrami?.........bo normalnie nie wiem

Pietrek te lampy,które mają więcej par...metrów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przebrnie przez sito Rady Pokoju))........gwarantuję Ci,ze tak-świetne 40 kilo hajendu!

 

Niestety integra nie grała na AS - czy wie ktoś dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorecci

Długo by trzeba opowiadać- Waldek przywiózł go około 19 był także z małzonką która określiła się po 2 godzinach czekania-ale tu panuje burdel.

Zniecierpliwiony pojechał z żoną do domu.W międzyczasie ktoś wyrwał gniazdo z kablem z jakiegoś pre.Po załączeniu integry Waldka do kolumn

w kolumnach pojawił sie trzask,po zmianie polaryzacji kablami rca trzask nastapił w drugiej kolumnie....wówczas Palton stwierdził,ze integra jest

chyba zepsuta.okazało się ,że nie skorzystali z moich kabli zasilających transparenta-tylko podpieli jakiś diy który miał zwarcie-i to powodowało

trzaski.Nie było sensu tej integry tam zostawiać-ma ona wyświetlacz na którym widnieje napis,że jest minutowe opóżnienie anodowe,a Mysioperz

się pyta dlaczego to nie gra i taka osoba pisze recenzje do gazet-dalej wnioski nasuwaja sie same))Nie chciałem aby w audiofilsko-alkoholowym

podnieceniu głównych zarządzających i przełanczaczy zostało coś uszkodzone.Byłem widziałem i to mi wystarczy.......było znowu po kujawsku.

Integra była w mojej dyspozycji.Przywiozłem cały set kabli transparent reference i hydręv-ray....gdzie podczas przepinania dwa kable mi uszkodzono.

Wobec takiego stanu rzeczy zabrałem kable wraz z integrą do domu poniewaz nie mogłem jej zostawić w nieodpowiedzialne ręce.

Powyższa integra reprezentuje nie ten poziom grania,bo w pokoju diy teraz wszyscy sobie wzajemnie słodzą,a osobiście nie mam chęci ani

zamiaru tego robić.Wyznacznikiem brzmienia w pokoju diy był poziom brzmienia lamp 6h9c.............czyli jazgot-mnie i Waldka stac na coś więcej

i absolutnie nie chcemy się utożsamiać z osobami które bezsensownie słodzą............wiem jak było naprawdę.

pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Długo by trzeba opowiadać- Waldek przywiózł go około 19 był także z małzonką która określiła się po 2 godzinach czekania-ale tu panuje burdel.

Zniecierpliwiony pojechał z żoną do domu.W międzyczasie ktoś wyrwał gniazdo z kablem z jakiegoś pre.Po załączeniu integry Waldka do kolumn

w kolumnach pojawił sie trzask,po zmianie polaryzacji kablami rca trzask nastapił w drugiej kolumnie....wówczas Palton stwierdził,ze integra jest

chyba zepsuta.okazało się ,że nie skorzystali z moich kabli zasilających transparenta-tylko podpieli jakiś diy który miał zwarcie-i to powodowało

trzaski.Nie było sensu tej integry tam zostawiać-ma ona wyświetlacz na którym widnieje napis,że jest minutowe opóżnienie anodowe,a Mysioperz

się pyta dlaczego to nie gra i taka osoba pisze recenzje do gazet-dalej wnioski nasuwaja sie same))Nie chciałem aby w audiofilsko-alkoholowym

podnieceniu głównych zarządzających i przełanczaczy zostało coś uszkodzone.Byłem widziałem i to mi wystarczy.......było znowu po kujawsku.

Integra była w mojej dyspozycji.Przywiozłem cały set kabli transparent reference i hydręv-ray....gdzie podczas przepinania dwa kable mi uszkodzono.

Wobec takiego stanu rzeczy zabrałem kable wraz z integrą do domu poniewaz nie mogłem jej zostawić w nieodpowiedzialne ręce.

Powyższa integra reprezentuje nie ten poziom grania,bo w pokoju diy teraz wszyscy sobie wzajemnie słodzą,a osobiście nie mam chęci ani

zamiaru tego robić.Wyznacznikiem brzmienia w pokoju diy był poziom brzmienia lamp 6h9c.............czyli jazgot-mnie i Waldka stac na coś więcej

i absolutnie nie chcemy się utożsamiać z osobami które bezsensownie słodzą............wiem jak było naprawdę.

pozdrawiam.

Też to słyszałem z niezależnego źródła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety integra odpadła bo po puszczeniu płyty z niskim i mocno zróznicowanym basem / rock/ integra weszła w przester i to dośc dramatyczny

jeszcze nie spotkałem wzmacniacza lampowego na dwóch diabełkach ktory by to pociagnął na klasycznych średnioskutecznych kolumnach a takie były w pokoju

miał byc wybrany sprzet ktory odtworzy kazda przyniesiona plyte do pokoju w czasie wystawy a nie tylko dobrane płyty i to było głośno powiedziane -kto był w pokoju nic innego nie mógł usłyszeć

kto pisze co innego mija sie z prawdą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadła z przester powiadasz z czym z tymi kolumienkami czaya czy tymi drugimi Jarokara,bo na Ricka był kabel skopany.

widzę,ze coś gust sie Tobie tak jakoś wypaczył,albo słuch zaczyna szwankować..........to tak na luzie przyjmnij.

Ale wedle mego rozumowania samo podejscie do testów było do dupy ale Tobie sie podobało chyba,bo tak se tam w kąciku

grzeczniutko siedziałeś......taki zadowolony i milczacy-widac fajnie grało.

A te kolumny srednioskuteczne to które były,bo przegaPIŁEM...choc nic nie PIŁEM))

Nalezało towarzystwo przeszkolić jak wyciągac kable,bo ja się spóżniłem i w pokoju byłem tuz przed

18 i dało sie zauwazyć,ze niektórzy mieli sporo czasu na inne przyjemności,a potem tylko by

wtykali i wyciągali zapominając o odkrecaniu i przykrecaniu.

Ty za to miałeś serdecznie to gdzieś bo według Ciebie Twoja osoba i osobowość tutaj wystarczy?

A gówno prawda miałem w pokoju odruchy człowieka z objawami zatrucia pokarmowego-chciało mi sie

wymiotować,....a Tobie człowiekowi z wysokim IQ to odpowiadało ,więc zostałeś...po co?

Widac chciałeś tu tylko testowac wedle własnego uznania-gratuluję.

Od samego poczatku przytakiwałeś Paltonowi,nawet w piatek podobało Ci sie jego pijaństwo i

kujawskie rzadzenie...najlepiej w kąciku cicho nikomu nie wadzić.

Policz wpisy na forum mówiące o jakości grania w pokoju diy-tam o tym nie mogło być mowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stary audiofil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nawet nie wiesz z czym grał ten wzmacniacz ? , Piotr bądz powazny co wtedy robiłes ?

Czaya grał nijak więc nie grał

Rick skopał sie jeszcze pózniej / padł lut chyba/

sprawdzalismy wmacniacze

integra na diabełkach weszła w przester na konkretnej płycie , aby sprawdzic płyte poszły monobloki Ricka jako nastepne i zrobiły to w bardzo dobrym stylu jaki Tobie potrzeba inne dowody ?

integra na diabełkach ma zarabiasty czerwony wyswietlacz z odliczaniem - nie da sie jej pomylic z niczym innym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałeś sprawozdanie z piatkowych odsłuchów?.......taki z Ciebie znawca audio a nie wiesz ,ze po tym jak ten

czerwony wysletlacz zgasł,to minęła dopiero minuta i po minucie to se mozna pograć tylko na własnym f i u c i e.

Nawet lampki nie złapią stabilizacji pradowej a tu dawaj testówke najcięższą niech wzmak pokaże co potrafi!!

Widac taka dziecinada Ci odpowiada-bardzo sie naprawdę dziwię,choć do przyszłego roku masz szansę awansu i douczenia się

bezwzglednie istnieje..więc powodzenia życzę,bo widze ,że kazdy z nas ma swój elementarz audiofilski i inny

gust muzyczny.....oraz inne pojecie o całości. Osobiscie nie lubie być klepany po plecach jak jest coś nie teges.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Piotr płyta na ktorej wzmacniacz padł była którąś kolejną płyta puszczaną na tym wzmacniaczu i poszła specjalnie aby udowodnic ze wzmacniacz nie wysteruje kolumn jarokara

na pytanie czy mamy inne kolumny łatwiejsze dla lampy odpowiedz była jedna -nie

pisze raz jeszcze nie sledziłes tego co sie dzieje

natomiast o ile mnie pamiec nie myli dwa lata temu jedny wzmacniacz lampowy o jakim słyszałes to był phast i monobloki Pana Waldka - cytuje Twoja wypowiedz dosłownie

widze ze po dwoch latach nadal stoisz przy tych samych konstrukcjach, czas zainwestowac w coś naprawde dobrego i przestac dreptac w miejscu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz,że gra zawsze cały system dobrany a w pokoju sami partyzanci byli i jeszcze specjalne płyty

puszczaliście wiekszość cdr-ów z komputera-to sie nazywa dopiero tupet.

 

 

 

teraz tez jest phast tylko inny monobloki z chasis miedzianym na lundahlach,jest gm-70 gruntownie przerobiona i

Twoja ulubiona lampa czyli 300B takze na lundahlach,z tranzystora monobloki maka 501.

Jedyny wzmak lampowy to był phast......pewnie to słyszałeś w mojej dyskusji z McGyverem-to zgoda....niezły dowcip co?

Chcesz foty?

 

A u Ciebie co tam słychać w sprawach audio?

Nie bede sie wysilał na złośliwości w Twoim stylu-tylko zapytam.....kupiłes tego cd 500 Mcintosha wreszcie?

Mówisz o moim wzmaku lampowym...ze o nim tylko słyszałem?...myslisz,ze zasługuję na miano tzw.wiejskiego głupka?

Chłopie sześć lat jestem na liście gości na AS-to z powodu tego,ze dwa lata temu phast był pierwsza lampą o

której słyszałem.Grało coś Twojego na tegorocznej wystawie....albo kiedyś poza pokojem diy?

Szkoda czasu z Toba gadać wszystko wiesz najlepiej przez co stajesz w miejscu albo siedzisz w kąciku grzecznie))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja wypowiedz o lampach pochodzi z przed dwóch lat ze spotkania u climaxa wtedy u Ciebie tranzystory były na topie a koledzy wypytywali cie o lampy co zacytowałem

płyty o ktorych pisze to oryginały , koledzy z kopiami i laptopami zostali poproszeni o odpoczynek i praktyczne przy wybieraniu sprzętu nie istniały

CD o ktorym piszesz nie kupiłem bo kupiłem Accu, mac interesował mnie jedynie z powodu konkretnego wejscia ktore posiadał- natomiast nie spodobał mi sie sprzedawca ktorego poleciłeś

na wystawe DIY nie mam co przynieść bo nie buduje ani nie promuje

gadac ze mna nie musisz i przynajmniej nie pisz nieprawdy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cir- co to za magiczna plyta ktora przesterowuje wszystkie podwojne diabelki jezeli wolna zapytac, a konkretniej...co to za utwor?

 

jarokar- gdy bylem u Paltona to jego momobloki szybko przesterowywaly nawet kulki, sytuacja zmienila sie gdy wsadzilismy tungsola roundplate do koncowki;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przester był w tym przypadku , najczesciej jest jedna bułowata masa zlanych niskich dżwieków

utwór jest podany w stosownym watku wykonawca Wayne Static płyta WB

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.