Skocz do zawartości
IGNORED

MAGNAT MONITOR SUPREME 200


ALTON

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał przyjemność słuchać tych monitorów? Jak może ocenić ich dźwięk? Szukam czegoś możliwie najtańszego, co zagrało by w miarę dobrze. W tej cenie tylko te magnaty wyglądają logicznie (dokładnie 399 za parę). Muzyka raczej bez wyjątków. Słucham wszystkiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ostatnio zupełnie przypadkowo w MM, jakiś klient zażyczył sobie odsłuch więc i ja troche posłuchałem, nie jestem w 100% przekonany czy to był ten model dokladnie ale na pewno wygląd i cena podobna więc na 90% to one a jeśli nie to najbliższy krewny ;-) Niestety nie mam dobrych wieści, nic dobrego z nich nie usłyszałem a były podpięte chyba do yamachy a-s2000 i CD podobnej klasy. Pierwsza rzecz to totalny chaos jakby zupełnie nie było zwrotnicy, wysokich tonów było mnóstwo kiepskiej jakości suchych i syczących bas jakby lepszy ale też przeciętny nawet jak na te niską cene.

 

To było pierwsze wrażenie i odsłuch trwał chwilkę ale lepsza takie info jak żadne ;-)

Jeśli ktoś ma inne wrażenie nich mnie sprostuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za sluchanie w MM. W olsztynie jest tak ze czesc podlogowek stoi na gornej polce i glosnik niskotonowy albo i nawet nie, masz na wysokosci uszu, o ile masz te 180cm, i wez tam sluchaj czegokolwiek. Do tego dochodza te metry kwadratowe, wiec nie ma czego sie dziwic ze takie male monitory nie osiagnely tam zadnego basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuch odbywał się w oddzielnym pomieszczeniu, kolumny stały na standach rozstawione jak trzeba, słuchałem ich bo wiedziałem że seria quantum cieszy się na tej grupie dobra opinią, więc ciekawy byłem jak wypadnie model niższej serii, ale niestety nawet na siłe i przy dużej korekcie uwzgledniającej warunki odsłuchu nie podobały mi się zupełnie, góra i dół grały oddzielnie żadnej spójności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>słuchałem ich bo wiedziałem że seria quantum cieszy się na tej grupie dobra opinią, więc ciekawy

>byłem jak wypadnie model niższej serii,

 

Nie nizszej, tylko najnizszej. Czego sie spodziewac za takie pieniadze. Jak to bylo napisane w jakiejs gazecie "ma grac i gra".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Udało mi się kupić parkę magnatów taniej niż w sklepie ponieważ mają lekko obity narożnik w transporcie z magazynu. Tak czy siak stoją i grają. Co można powiedzieć.. hmm. Grają już 3 godzinę i narazie nic specjalnie się nie zmienia. Mają od groma basu i to całkiem niskiego. Średnica wycofana ale w granicy przyzwoitości. Wysokie ocieplone. W środku też nieźle. Zwrotnice nie są najprostsze pod słońcem. Głośnik basowy ma trochę mały magnes no ale.. to nie powinno mieć znaczenia. Skrzynia wykonana solidnie z płyty kartonowej 18mm. Ogólnie za tą cenę ciężko znaleźć coś lepszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.