Skocz do zawartości
IGNORED

Głośniki JBL


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moniczka

(Konto usunięte)

Witam.

Mam pytanie czy JBL LX 2004 to dobry wybór do wzmacniacza Yamaha AX-496?? Czy ten wzmak je pociagnie. Jak to bedzie grało?? Mam pokój ok. 11 m2. Słucham roznej muzyki od rock'a do Dido. Co wazniejsze słucham duzo muzyki wiec nie chciała bym żeby dzwiek meczył. Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczko - myślę że najlepiej jak sama posłuchasz tych kolumn i w tym samym sklepie jeszcze innych.

JBL LX - 2004 to nienajgorsze kolumny ale są w/g mnie lepsze kolumny w podobnej cenie.

Jesli zależy Ci na kolumnach o niemęczącym charakterze to z czystym sumieniem mogę polecić Phonary Volume 2.

Mam je od miesiąca i są pod tym względem super !

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko 30 litrowe podłogowce w 11 metrach? Jest duża szansa, że będzie męczył. Może jednak jakieś monitory - ryzyko dudniącego basu mniejsze, łatwiej ustawić, a i dźwięk będzie przyjemniejszy, niż z dużych tanich skrzyń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka

(Konto usunięte)

Dzieki wielkie. Czyli do mojego pokoju podłogowce raczej nie pasuje. A co dobrego ze standowych do 2000 znajde?? Czy B&W 602s3 bedą złe. Słyszałam że po dłuzszej chwili słuchania głowa może zaczać boleć. A co z Aegis evo one?? A jakie podstawkowe z JBL mozecie polecic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

B&W DM602 to rzeczywiście fajne kolumny, ale po pierwsze będą trochę za duże do Twojego pokoju, a po drugie potrafią zmęczyć. Jako, że pytałaś o JBL-e, proponuję Northridge E30. Słucham ich już trzeci dzień i coraz bardziej mi się podobają. Na zjęciu to te poniżej. Na nich z kolei stoją moje Dynaudio Audience 42 - to też opcja godna uwagi pod warunkiem, że budżet wytrzyma. Mój pokój też ma jakieś 12m2, więc jestem raczej spokojny o efekt. Yamaha będzie w porządku, szczególnie do JBLi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

[obrazekLUKASZ-78043_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutten, czy myślisz, że ja mógłbym czegoś nie spróbować? Zrobiłem kiedyś konstrukcję 3-warstwową (tri-kolumning hehe) i grało naprawdę ciekawie. Były to bodajże B&W DM303, Eltax Liberty 1+ i JBL LX2001 (oczywiście zasilane z osobnych wzmaków). Stabilność takiej konstrukcji jest dyskusyjna, ale efekt... ściana dźwięku. Dosłownie i w przenośni:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.