Skocz do zawartości
IGNORED

Letigimacja audiofila


ketsus

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że seba78 stwierdził, że jest to forum tylko dla audiofili, chociaż wie, że nigdzie tak nie jest napisane i każdego nie-audiofila należy zbanować, mam pytanie- gdzie mogę uzyskać legitymację audiofila i kto ją wydaje? Bardzo proszę pomóżcie, ja chcę być audiofilem i móc być na forum.

Jak u Barei.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejść okres dostosowawczy, przejsciowy ale musisz na początek złozyć legitymację przynleżności do audiotrolli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To błąd - bedziesz wówczas mało widoczny na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, xyz się pojawił, żal mu tyłek ściska... Spadaj kmiocie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosunkowo proste.kup prenumerate dowolnego audiodebilnego czasopisma i zacznji sie posługiwac uzywanymi tam zwrotami.po roku bedziesz ekspertem w stylu...rocha i gagacka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zabłysnąć tu? zacznij czytać ze zrozumieniem. Siejesz ferment. Nigdzie nie napisałem, ze jest to forum tylko dla audiofili. To moja odpowiedź dla Ciebie.

Najwyraźniej jesteś po prostu kolejnym trollem robiącym tu ferment.

 

fragment mojej odpowiedzi do ketusa

 

ketsus - skoro tak nalegasz - masz rację - literalnie niegdzie to nie jest napisane. Jednak jest to miejsce skupiające w dużej części osoby które lubią się bawić sprzętem - ot chobby jak każde inne - a jeśli jest połączone ze słuchaniem muzyki to jest to nawet zdrowe. Trochę nie na miejscu jest jak przychodzi tu osoba, która twierdzi, że jesteśmy jełopami, że się tak bawimy. To jest właśnie brak tolerancji.

Zresztą XYZ używał całkiem dosłownie twierdzeń, że nam np rozpieprzy ten wątek, że nie pozwoli o dyskusji o tym itd, że tego już za wiele itd. Mam wrażenie, że nie rozumiesz istoty sporo (i nie wiesz odkąd się ciągnie i dlaczego) i nie wiem po co się mieszasz do niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś się przyłożył do czytania ze zrozumieniem i wykazał odrobinę woli aby dyskusja była rzeczowa to nie musiał byś się uciekać do pospolitego kłamstwa i manipulacji. Ale żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

>po roku bedziesz ekspertem w stylu...rocha i gagacka.

 

Muls, a może powiesz nam jakim ty jesteś ekspertem? I z czego? Z tego co widzę umiesz tylko narzekać i opluwać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parzystokopytny, 28 Maj 2009, 10:52

 

>XYZ, witaj na forum!!!!

>

>Juz nawet gagacek jest zabanowany :))))) Talk profilaktycznie :))))

 

Nie, za obraźliwe wpisy, które moderacja już usunęła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że XYZ zaplanował sobie zbanowanie, więc za wczasu uwtorzył klona aby teraz w takiej formie dezorganizować tą grupę. To wielce prawdopodobne. Chociaż XYZ zdawał się być mino wszystko bardziej bystry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba78, 28 Maj 2009, 10:36

 

Seba nie trolluj, napisałeś, że Pawła trzeba usunąć, bo to jest forum dla audiofili- może nie literalnie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba78, 28 Maj 2009, 11:01

 

>wygląda na to, że XYZ zaplanował sobie zbanowanie, więc za wczasu uwtorzył klona aby teraz w takiej

>formie dezorganizować tą grupę. To wielce prawdopodobne. Chociaż XYZ zdawał się być mino wszystko

>bardziej bystry.

 

Jeżeli uważasz, że wielce prawdopodobne, że jestem klonem XYZ, to Paweł faktycznie jest bardziej bystry, niż ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytocze wymianę zdań

 

nie muls, to forum audiofilskie, które ja świadomie wybrałem. naszość i waszośc nie ma tu nic do rzeczy.

kurs - o jakim voodo piszesz? coś chcesz powiedzieć - ale jakoś śmiałosci ci brakuje.

Obrońcom uciśnionych proponuję pogadać sobnie z ofiarą na PW skoro różnorodnośc poglądów jest taka pasjonująca.

 

 

A co to znaczy, że jest audiofilskie? I gdzie tak jest napisane? A jeżeli jest audiofilskie, to kto może na nim przebywać?

 

 

ketsus - skoro tak nalegasz - masz rację - literalnie niegdzie to nie jest napisane. Jednak jest to miejsce skupiające w dużej części osoby które lubią się bawić sprzętem - ot hobby jak każde inne - a jeśli jest połączone ze słuchaniem muzyki to jest to nawet zdrowe. Trochę nie na miejscu jest jak przychodzi tu osoba, która twierdzi, że jesteśmy jełopami, że się tak bawimy. To jest właśnie brak tolerancji.

Zresztą XYZ używał całkiem dosłownie twierdzeń, że nam np rozpieprzy ten wątek, że nie pozwoli o dyskusji o tym itd, że tego już za wiele itd. Mam wrażenie, że nie rozumiesz istoty sporo (i nie wiesz odkąd się ciągnie i dlaczego) i nie wiem po co się mieszasz do niego.

 

 

 

NIGDZIE TU NIE JEST NAPISANE, ŻE TO JEST FORUM TYLKO DLA AUDIOFILI

Jeszcze raz gratuluję sprawności umysłu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba78

daj sobie spokój z dyskutowaniem z xyz, dostarczasz mu tylko pożywienia, bez tego żyć nie może bo zdechnie. A Tobie marnuje tylko Twój cenny czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba78, 27 Maj 2009, 17:12

 

>nie muls, to forum audiofilskie, które ja świadomie wybrałem.

 

Czyli co to znaczy, że to jest forum audiofilskie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parzysty jakby ci powiedziec...ekspertem od tego na czym ty sie nie znasz.Ale jak juz bardzo kcesz mozemy sie poscigać w ekspertach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo to smiac mi sie chce z tej waszej wiary.ale nie powiem ...zabawy tez mam sporo.A czy mi to przeszkadza???absolutnie NIE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ci ja kiedys takiego eksperta po zakupie w celach eksperckich kolumn o wysokiej skutecznosci i bedacych fabryka wysokich(głosniki tubowe itd).facet siadł i jako ze wszystko było zasłoniete maskownicą powiedział...no to podkręc mi te wysokie.Ekspert.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam, ze to nie annawroc - ten miał ciętą ripostę i czytał wnikliwie i ze zrozumieniem:) no chyba, że sie rozkręca;) Tylko, że annawroc był jednak audiofilem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annawroc nie był jednym lecz dwojgiem w jednym.

 

Tęsknota za XYZ jest powalająca. Ciekawe to forum by było w momencie przejecia zmysłowosci i tępawych poglądów szanownego Pawła przez wiekszosć tu piszących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.