Skocz do zawartości
IGNORED

tani zestaw Panasonic


007

Rekomendowane odpowiedzi

co myslicie o tym zestawie ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A moze macie inne propozycje w granicach 2000 ...

prosze o porade

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takich zestawach opinie są zbędne!!!tutaj możesz się jedynie kierować ilością posiadanych formatów oraz wyglądem. O dzwięku zdecydowanie zapomnij!!!!jedyne co mógłbym ewentualnie doradzić, to przejżeć ofertę kody, zdaję się że są tam jakieś kompletne zestawy za ok.2tyś zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swojej klasie - najlepszy. alternatywnie philips serii 3000 albo 3600 (8000 tez moze byc, ale juz drozszy). jak na taki maly zestawik (panasonic) gra calkiem przyzwoicie - nie powali na kolana, ale moze byc. obraz zupelnie na poziomie. nie jest super mocny, wiec nie oczekujmy ze przesunie nam pokoj o metr w lewo. dla pomieszczenia ~9 kwadratowych spokojnie starczy.

specyficznie gra muzyke - tylnie kolumny przenosza wybiorczo, wiec dzwiek brzmi dosyc charakterystycznie, scena muzyczna wyraznie z przodu. ale mowimy o KD, forum stereo drzwi obok:)

jedyne zastrzezenie - wolny... po wlozeniu plyty np. z mp3 mozna pojsc zrobic sobie kawy, bo urzadzenie musi "przemyslec" co wsadzono do paszczy. ogolnie polecam - jako wstep do KD ocena 5-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

embargo,

 

"specyficznie gra muzyke "

specyficznie? to mało powiedziane, takie ustrojstwa poprostu kaleczą muzykę! i to pod każdym względem. Jak już coś puszczać to tylko filmy, w pokoju nie przekraczającym 10m2, a o niskim basie można spokojnie zapomnieć. Jedyne co nas przywita to wspaniały buczący nie kontrolowany bas, który daję się we znaki tak bardzo że po pół godzinie trzeba subwoofer wyłączyć!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko: ale pamietaj o granicy cenowej....

 

bez dyskusji jest, ze nie mozna oczekiwac zeby pelne kombo za ~2k zlotych zabrzmialo jak zestaw zbudowany ze poszczegolnych klockow, dobierany do tego co sie chce (jak sie nie ma co sie lubi, to sie spi z wlasna zona).

oczywiscie - wydajac drugie tyle mozna skompletowac cos znacznie ciekawszego. ale - co podkreslam - biorac pod uwage zestawy i warunki cenowe (graniczne) ciezko liczyc na cos wiecej. jasna sprawa, ze mozna sie pokusic o sprzet z 2, 3 albo i 4 reki, lazac po licytacjach, okazjach, itp. tylko nalezy pamietac ile w to wsadzic trzeba czasu i wysilku:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. mialem przyjemnosc testowac kilka ronych zestwow - i powiem szczerze, ze biorac pod uwage np. sam bas, to w/w panasonik jeszcze cos z siebie wyda, jezeli posluchamy np. wspanialego sony (podobny przedzial cenowy) okazuje sie ze takowego wogole nie ma.... (mimo ze pare miesiecy temu slawetne pismo Kino Domowe pialo na temat dziela sonego i obrzucalo wrecz niekonczacymi sie superlatywami jakie to-to glebokie i wspaniale).

na tle innych konstrukcji (zaznaczam - podobny zakres cenowy czli 2k do

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania że jeżeli chcemy się pakować w zestawy combo np. sony, panasonic, to lepiej dać sobie spokój. Taki zestaw nie reprezentuje sobą absolutnie nic, to nie jest KD to jest "pierdziotko" domowe. A argumenty typu "pamiętaj o granicy cenowej" wogóle do mnie nie trafiają! jak nie ma pieniędzy na "pożądny" system kd to po co się w niego wogóle pakować? jaka może być przyjemność, w oglądaniu filmów w asyście 5 watowych satelitek beznadziejnej jakości? lepiej kupić tanie dvd i podłączyć je do systemu stereo, a na projekcje z dzwiękiem przestrzennym pójść do prawdziwego kina! Kd według mnie ma sprawiać przyjemność, a tego raczej nie możemy się spodziewać po cobosach. Ja rozumiem że obecnie w Polsce panuje moda na KD, i dobrze jest mieć takowy systemik, ale na Boga jak już coś kupować to po to żeby to spełniało swoje zadanie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo magazynu kino domowe. Mam trzy egzemplaże tego pisma, zastanawia mnie tylko jedno, czemu wszystko co wpadnie w ich ręce jest oceniane wzorowo. Nie ważne czy jest to zestaw combo czy też zestaw gł. Castle za 8kzł, zawsze opinier są bardzo pochlebne. Ich testy porównawcze są śmieszne, bo zawsze jest tyle zwycięzców ile startujących do tego miana. Ogólnie mało przydatna gazeta!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesko - trafiles dokladnie w to co ja tez uwazam, ale..... trzeba pamietac ze sa tez tacy ktorzy a) maja ograniczony portfel b) nie maja tak wysublimowanego gustu (to bynajmniej nie umniejsza) c) nie maja ani czasu, ani checi a ni mozliwosci w robie sobie "klockow lego".

cuz - nie nalezy naklaniac nikogo do ladowania sie w wieksze inwestycje, jezeli jest to poza tym co oczekuja. a inna sprawa jest ze nie kazdy chce/musi jezdzic ztjuningowanym wozem, no nie? :)

 

a co do gazetki - tez tak wlasnie zauwazylem, ze sa bardzo tendencyjni. biore ich publikacje jako raczej wyciag techniczny tego co sie pojawia. inna jest kwestia ze oni celuja w srednio nizsza klase, ale to jest marketing - pisza to co wiekszosc bedzie chciala kupic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja za 2,1kzł taaaaaki zestaw o "całkowitej mocy wyjściowej" 500 W to jest czysta okazja !

A mój Denon AVR 1602 ma tylko 5x70W 8 om czyli razem 350W mocy całkowitej

he he..............

A tak poważnie to jaka kasa takie kino.

Dobre kino musi kosztować min. 5-8 tyś a już najtańsze możliwe promocyjne bez suba to Yamaha 440 + DVD 540 + zestaw Eltax Discowery za 3499 zł kpl.

Koda można zklasyfikować pomiędzy tanim zestawem Combo a właśnie najtańszą Yamahą z Eltaxami czyli znów jaka cena taki zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Myślę że na prawdę nie warto inwestować w taki zestaw. Jeśli autor pytania trafił już na to forum, przedstawia swój problem świadczy to o tym że chce raczej pewnie wydać pieniążki. Uznanie należy się za to że nie poszedł do hipermarketu, gdzie od razu wyszedłby z tym zestawem wciśniętym przez sprzedawców i wykopanym ze sklepu.... Z drugiej strony z całą pewnością autora irytuje to że tylu ludzi neguje jego propozycję jeśli tylko na to go stać.

 

Wracając do sedna sprawy:

Te zestawy sprzedają się jak świeże bułeczki, dla ludzi, którzy uważają, że kino domowe jest w modzie i muszą mieć coś takiego w domu, nie zastanawiają się nawet nad walorami/wadami takiego wyboru. Mimo wszystko zdobycie konkretnych informacji i wyrobienie sobie jakiegokolwiek zdania na temat preferowanego brzmienia wymaga dużo wysiłku, nie wystarczy przeczytać książkę (w zasadzie takich nie ma) czy artykuł w poradniku domowym aby wiedzieć czego szukać. Niektórzy nie mają na to czasu ani siły.

 

Odnośnie Panasonic - optymalnym wyborem (dla tego kto koniecznie chce mieć już sprzęt tej marki) jest 850 ES z tego względu że przynajmniej jego budowa wymusi poprawniejsze rozstawienie kolumn głośnikowych, które są zintegrowane z podstawkami. Jednakże jego cena oscyluje już w takim pułapie za który można kupić zestaw Yamaha + Eltax oferujący o niebo lepszy poziom możliwości w porównaniu do każdego z kompletów Panasonic, myślę że nawet najwyższe obecne modele tej firmu kosztujące po 6 czy 8k poza wyglądem, designem nie mają nic do zaoferowania w takim pojedynku.

 

Z zakupem takiego systemu myślę że najlepiej poczekać, oszczędzając pieniążki i dopiero gdy będzie się w posiadaniu około 4k wrócić na forum a na pewno znajdzie się przynajmniej kilka propozycji do odsłuchania i ewentualnego wyboru. Przez ten czas w miarę możliwośći chodzić i słuchać, przeglądać prasę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada dla autora pytania-NIE KUPUJ CHŁOPIE TEGO SZAJSU,jeski chcesz naprawde tanio i w super jakości (oczywiście w tym przedziale cenowym) to kup zestaw DYNAMICS i bedziesz napewno bardziej zadowolony a i zaoszczędzisz troszke bo za Dynamicsa zapłacisz 1600 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas przewija się tu sprawa pieniędzy. Że niby nie każdego stać na sprzęt warty powiedzmy 8-10tyś. To nie jest absolutnie żadne wytłumaczenie, mnie też nie było stać na taki sprzęt, dlatego też uporczywie "ciułam" grosik do grosika i raz na 3miesiące kupuje kolejny element. Tym sposobem w 1,5 roku zbuduje kino warte prawie 20tyś zł. jeżeli naprawdę chcemy mieć kino domowe które będzie spełniało swoją funkcje ba będzie sprawiało dużo więcej satysfakcji niż projekcja w prawdziwym kinie, to nie może być tylko zachcianka, tym trzeba poprostu żyć, (oczywiście pomijam tu ludzi z grubszym portfelem)! Dlatego też tak tępie wszelkie zestawy combo, bo ludzie którzy je kupują najczęściej nawet nie potrafią ustawić prawidłowo głośników, chodzi im tylko o to żeby mieć kino domowe i pochwalić się znajomym, tylko jaki jest obciach gdy prezentujemy możliwości takich plastikowych zabaweczek!!! osobiście znam parę przypadków kiedy dumny właściciel po obejżeniu kilku filmów zwrócił zestaw do sklepu, bo zwyczajnie męczył się podczas oglądania!!! Jeżeli ktoś ma mały budżet i nie jest pasjonatem kina to tak jak radzą koledzy, najlepiej kupić zestaw kody, eltaxa + yamaha, wtedy to będzie czysta rozrywka na długie zimowe wieczory!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.