Skocz do zawartości
IGNORED

Magnat QUANTUM 603 - Opinie


rycerz_jedi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym poprosić posiadaczy lub też osoby, które dobrze znają te kolumny o opinie na temat tych monitorów. Nie mam za bardzo możliwości odsłuchu. Chciałbym się dowiedzieć jaki mają charakter brzmienia, scenę, a jeśli nie są dobrym wyborem to jakie inne kolumny podstawkowe mogę kupić nowego do 1000zł.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wieksze podlogowki 605 i maja dosc cieply charakter brzmienia. Bardzo nisko schodzacy bas i strasznie wysoko siegajace wysokie, ale skraje pasm nie sa az tak podbite. Srednica nieco cofnieta (bynajmniej na moim denionie). Scena napewno wieksza niz w nizszym modelu, mozna nawet napisac ze dosc duza. Nie sa one juz tak zadziorne jak 505. Nie wiem jak w 603 ale w 605 czasem moga wystapic problemy z basem, bo jest naprawde potezny i niski. Ktos tu ma na forum monitory 603 to zapewne zaraz o nich napisze, ale moim zdaniem jeden z najlepszych wyborow za taka kase.

Moze okleina nie jesty zbyt piekna, ale czarne fronty swietnie pasuja do dzisiejszych LCD, magnetyczne maskownice rowniez swietnie sie spisuja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. moze Ci cos pomoge .. gdyz je sam posiadam.

u mnie graja z zestawem rotela i najpopularniejszymi kablami na 15 m^2. wiecej o mnie.

jestem z nich bardzo zadwolony gdyz dalem prawie 1/2 ceny katalogowej a mam je nowki z gwarancja.

aha. mial obyc o brzmieniu :)

scena - bardzo dobra w szerz, w tyl i przod przyzwoita. troche nie odczuwalny jest u mnie srodek sceny ale to wina umieszczenia miedzy glosnikami stoliczka ze sprzetem.

niskie tony - wielkie brawa. bas sprezysty, zadziwiajaco niski. po zmienieniu miejsca odsluchowego, przy godzinie 9 na pokretle wzmacniacza mozna odczuc na swoim ciele przyjemne wibracje. Bas jest punktowy i dynamiczny ( raczej "wina" wzmacniacza)

tony srednie - delikatnie cofniete. ale to moze zależy bardziej od plyty i zepolu.

tony wysokie - wg mnie tutaj magnaty zasluguja na nawieksze uznanie. szczegolowe, czyste. Przy dobrze nagranej plycie talerze perkusyjne brzmia rewelacyjnie. natomaist glos joe cockera potrafi oczarowac.

 

podsumowanie:

zalety:

-tony wysokie

-bas

-solidne wykonanie prócz okleiny

-magnesowe maskownice

 

minusy:

-OKLEINA

-mala ale trzba wspomniec, delikatnie wycofana srednica

-w porownaniu do klonow totem mite wydaly mi sie troszke ciemne. jednak byly bardziej detaliczne

 

WYdaje mi sie ze kolumny warte swojej ceny. Smialo moga startowac z innymi w szranki z tego samego przedzialu cenowego. sluchalem 3 konkurentow z tego przedzialu i jakos magnaty mi najbardziej spasowaly. Warto wspomniec ze ten model 603 jest to odpowednik ponad 2 krotnie drozszej kostrukcji magnata 703. Zastosowano w niej glosniki walsnie z 703 a zeby zaoszczedzic dali gorsza okleine.

Jednak jezeli ktos bardziej ceni dziek nad nawet nie wyglad a jakosc okleiny to wybor jest bardzo prosty :]

 

mam nadzieje ze cos ta opinia pomoze, jak cos to pytaj

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi.

1000zł to jest już dla mnie maksimum. Mam też inne wydatki również związane z muzyką, lecz nie z odsłuchem :) Przeglądałem kolumny dostępne w ciągłej sprzedaży w Polsce (używki nie wchodzą w grę) i nic porządnego nie znalazłem do tej kwoty. Może źle szukałem ? Heco Metas 300 nikt już nie oferuje, a Tonsil Siesta Sat są trochę za drogie (800zł) jak na swoje możliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz siesty

znalazl kolega pawlikowski :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jezeli zalezy ci na mocnej podstawie basowej quantumy beda rewelacyjne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Siesty były już tydzień temu, lecz jak już powiedziałem zależy mi na tym, żeby zestaw był nowy. Używanych nawet nie biorę pod uwagę.

Jest jeszcze jeden problem. Kolumny będą stać 0,5m od ściany... Taki mam pokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rycerz_jedi, 30 Maj 2009, 13:50

 

>Te Siesty były już tydzień temu, lecz jak już powiedziałem zależy mi na tym, żeby zestaw był nowy.

>Używanych nawet nie biorę pod uwagę.

>Jest jeszcze jeden problem. Kolumny będą stać 0,5m od ściany... Taki mam pokój.

 

50cm i takie monitory to spokojnie wystarczy. Ja mam podlogowki i stoja jakies 30cm. Niestety bas jest nieco podbity.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A czy słuchał ktoś tych Magnatów 603 z amplitunerem Yamaha RX-797?

Mam wspomniane wyżej Tonsil Siesta Sat i chyba powoli dojrzewam do zmiany. Jest nieźle - nie ma mowy o dyskomforcie podczas odsłuchów, ale czasem brakuje mi podstawy basowej.

Największą trudność sprawia mi ocena średnicy - podczas wieczornych odsłuchów jest zadowalająco, jednak przy zwiększeniu głośności zaczyna dominować nad resztą, co nie zawsze mi się podoba. Podejrzewam, że nakładają się tu cechy zarówno samego wzmacniacza, jak i kolumienek. Z kolei w opiniach o 603 często czytam o jej zubożeniu. Jak to rozumieć? Ewidentna wada, czy może wręcz zaleta w poszukiwaniu partnera dla mojej Yamahy?

 

Muzycznie szeroko: od Knopflera po Chopina, ze wskazaniem na to, co pomiędzy - czyli jazz + okolice.

Pokój 14m2.

Budżet ca 1000zł.

Zero używek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byliśmy z kolegą na odsłuchu Magnatów i Heco w siedzibie dystrybutora pod Warszawą.

Teraz w bardzo dobrej cenie można kupić nowe Magnaty z serii Quantum 70x.

Bezpośrednio porównywaliśmy modele 705 i 605 - dzieli je jakościowa i brzmieniowa przepaść.

Nie rozumiem skąd wzięły się opinie jakoby 6-setki były 7-setkami tylko w gorzej wykończonych obudowach.

Po odsłuchu 705 tak z ciekawości odsłuchaliśmy na tej samej elektronice 605(w swojej cenie to dosyć przyzwoite paczki, ale w porównaniu do wyższego modelu - dźwięk przytłumiony i mglisty, bez niskiego basu i z bezbarwną górą).

Jak Magnaty -to polecam model 703 - 603 to co najwyżej poziom Siest (z mocniejszym basem, ale z gorszą średnicą i elementami zwrotnicy).

Porozmawiaj z P. Rafałem, który zajmuje się tam sprzedażą detaliczną - dostaniesz dobrą cenę i będziesz miał możliwość odsłuchu w akceptowalnych warunkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nie rozumiem skąd wzięły się opinie jakoby 6-setki były 7-setkami tylko w gorzej wykończonych

>obudowach.

 

Tak twierdzil sam producent.

 

>Po odsłuchu 705 tak z ciekawości odsłuchaliśmy na tej samej elektronice 605(w swojej cenie to dosyć

>przyzwoite paczki, ale w porównaniu do wyższego modelu - dźwięk przytłumiony i mglisty, bez niskiego

>basu i z bezbarwną górą).

 

Jezeli w 605 nie ma niskiego basu to nie wiem co tam za elektronike mieliscie.

 

Fan polskiej mysli technicznej wybiera sie na odsluchy Magnata i Heco? Wybierz sie do Tonsila i STX :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r

Tobie się tylko wydaje, że 605 schodzą nisko (chyba jeszcze nie słuchałeś kolumn z dobrym basem - w 605 podbity jest tylko jego wyższy podzakres) - 705 schodzą dużo niżej i grają dużo lepiej, a nowe można kupić w cenie do 3tyś.

Heco Celan 501XT też nie schodziły nisko (tak jak w Magnatach 605 miały podbity wyższy bas) - odsłuchiwane później Acoustic Energy Aesprit 309 tutaj pokazały znacznie więcej.

Największą zaletą Quantum 705 jest świetny rytm i tempo - po nich odsłuchaliśmy Monitor Audio GS20, które schodziły znacznie niżej, miały lepszą barwę i stereofonię, ale już się przy nich tak fajnie "nie przytupywało".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcy nieraz twierdzą, że serie 70x i 60x niewiele się od siebie różnią ponieważ ta pierwsza właśnie "wyszła" z produkcji i są problemy z jej dostępnością - lepiej namawiać na coś co będzie można w każdej chwili zamówić i wcisnąć potencjalnemu klientowi.

Co do STXów, to te nowe serie MX i FX (na przetwornikach z serii AWX) powinny zagrać lepiej od Quantumów z serii 70x.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RADUL, 14 Mar 2010, 15:38

 

>Tobie się tylko wydaje, że 605 schodzą nisko (chyba jeszcze nie słuchałeś kolumn z dobrym basem - w

>605 podbity jest tylko jego wyższy podzakres)

 

To chyba ty nie sluchales 605 z ODPOWIEDNIA elektronika. Nie wiem na czym sluchales tych 605, ale twoje twierdzenia o podbitym wyzszym basie sa bynajmniej smieszne. Przy jakies elektronicznej muzyce bas jest tak niski az mnie to czasami denerwuje. I watpie by 705 dzielia w tym apsekcie przepasc jak to napislales. Zapraszam na odsluch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Co do STXów, to te nowe serie MX i FX (na przetwornikach z serii AWX) powinny zagrać lepiej od

>Quantumów z serii 70x.

 

To akurat mnie nie interesuje, bo juz czytalem opinie gdy wchodzily na rynek Siesty. Mialy one rozwalac cala konkurencje nawet w dwa raz wyzszych przedzialach cenowych itd, a co do czego okazalo sie ze wogole tak nie jest. Wiec te wyzszosci STX jak narazie mozna se wlozyc miedzy bajki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal735r

705 i 605 były odsłuchiwane na tej samej elektronice i w tym samym pomieszczeniu - i nie(stety) 705 zagrały znacznie lepiej w każdym aspekcie brzmienia.

605 w porównaniu z nimi grają to mulasto, płasko i plastikowo z przydudniającym, podbitym wyższym basem (w swoim przedziale cenowym to całkiem dobre konstrukcje ale daleko im do kosztujących kiedyś znacznie więcej "starszych braci").

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy wplyw ma elektronika. Moze sluchales ich na jakies, ktora wogole do nich nie przystoi. Wiekszosc uzytkownikow 605 wlasnie narzeka na brak uderzenia w wyzszym basie i co za tym idzie rockowe kawalki i stopa brzmia przedewszystkim srednio. A ty im zarzucasz totalne przeciwienstwo. Ja akurat troche uporalem sie tym problemem zmieniajac wzmacniacz, teraz jest juz na nich nieco uderzenia, a i gdy trzeba niziutkiego basu to sie znajdzie i to nawet w nadmiarze. 30 - 35Hz to praktycznie juz nie problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RADUL amplituer rafala to kawal dobrej elktroniki. Ciezko polemizowac z rafalem007. Generalnie rafal o7 zglos sie lubi krytykowac wiele sorzetow , ktore tylko widzial na obrazku w necie. Natomist nie radzik sobie z krytyka wobec urzeadzen posiadanych. Kiedys probowalem wyjasnic , ze Magnaty serii 600 to inna polka niz 700 i 900 , ktore to pierwsze sluchalem wiele razy , drugie natoiast posiadalem. Rafal zasugerowlasie wygladem zewnetrznym bialych membran i na tej podstawie twierdzi, ze to te same modele rozniace sie okleina. W zadnym tescie 700 nie znalazlem stwierdzenia, ze to 600 w innej okleinie. Co nie zmienia faktu, ze magnaty sa marka niezbyt ceniona w naszym kraju , a raflowe 600 to calkiem przyzwoite kolumny. Rafal poprostu lubi sie cietrzewic jesli ktos krytykuje kolumny Magnata z serii 600 takie kompleks posiadacza.

 

Wracajac do tematu polecam Magnaty z serii 900 wycofane juz z produkcji (mozna trafic w dobrych cenach zarowno uzywki jak i modele powystawowe)na bardziej dopracowanej niskosredniotonowce, i niezbyt lubianej na tym forum wysokotonoewj Vifie DX 25, wykorzystywanej np. w wysokich modeach ProAcow .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Nie rozumiem skąd wzięły się opinie jakoby 6-setki były 7-setkami tylko w gorzej wykończonych

>>obudowach.

>

>Tak twierdzil sam producent.

 

Dokładnie. Wzbudziło to moją podejrzliwość, gdyż trudno uwierzyć, żeby sama jakość obudowy praktycznie podwaja cenę. Dopatruję się tu jakiegoś zabiegu marketingowego.

O ile ciekawią mnie testy porównawcze 60x vs 70x, nie zmienia to jednego z warunków ewentualnego zakupu (wspomniany wyżej budżet).

Sporo jest opinii nt. 605, jednak z powodów dość oczywistych (metraż + umeblowanie) jestem zainteresowany modelem 603. Pewnie charakter brzmienia podobny, ale chętnie przeczytałbym opinię posiadacza mniejszych braci. Dziękując jednocześnie za to, co już napisano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Rafal zasugerowlasie wygladem zewnetrznym bialych membran i na tej podstawie twierdzi,

>ze to te same modele rozniace sie okleina. W zadnym tescie 700 nie znalazlem stwierdzenia, ze to 600

>w innej okleinie

 

Przytocz mi gdzie tak napsialem, to raz. Dwa to po raz kolejny udowodniles ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, bo to, ze te kolumny roznia sie tylko okleina znajduje sie wlasnie w tescie wrzucanym na strone przez samego dostawce Elco-exim. A po trzecie zapewne roznica w brzmieniu jest, nie napisalem tego ze jej nie ma, wiec nie odwracaj kota ogonem jak to lubisz robic. Moja rozmowa z RADULEm dotyczyla basu, gdzie RADUL napisal ze 605 generuja wysoki podbity bas, a ja sie z tym niezgodzilem i tyle. Przytocz mi choc jedne zdanie krytyki nt serii 70x czy jakiejkolwiek innej. Sam se dopowiadasz to czego ja nie powiedzialem i szukasz kolejnego powodu do zaczepki na hama co oczywiscie po raz KOLEJNY udowodnilo ze jestes forumowym blaznem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czas na zdjecie pokoju rafal07 zglos sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowy pieniaczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RADUL

Napisz coś więcej o tym odsłuchu co byłeś z kumplem... Chodzi mi o porównanie z Quantumów z Heco. Które heco odsłuchiwaliście, jaka elektronika, jak grało i jak vs quantumów.

dzięki, pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RADUL

prosze Cie .. rENKI opadaja ..

poczytaj prosze tutaj..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a szczegolnie akapit 4 .. chyba ze czarnego nie liczysz to 3. To nie pierwsza wypowiedz o roznicy w budowie miedzy 705 a 605.

Albo sluchales innej piosenki/plyty .. albo jestes w nielicznej grupie ludzi slyszacych roznice

miedzy lakierem a okleina.

 

Skoro przetworniki sie nie roznia, zwrotnice sie nie roznia, oraz litraż obudowy sie nie rozni .. to gdzie TA "PRZEPASC" ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy są zupełnie inne (705 zwężają się "ku przodowi"), litraż jest inny, waga kolumn jest inna i do tego wszystkiego jedne są dwu i pół - a drugie dwudrożne...

Ale jeżeli dla kogoś to żadna różnica...

 

rENKI opadaja ..

 

Wiem, że niektórzy chcieliby wierzyć w rzekomo niewielką przewagę 705 nad 605, ale prawda jest niestety inna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.