Jump to content
IGNORED

to jak to jest z tym STX-em?

nightwing

Recommended Posts

lepi czy nie lepi? garaż czy 2000 m2? bardziej czy mniej chiński od Tonsila?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

STX z JÓZEFOWA koło OTWOCKA jest tak samo polski jak nasz TONSIL z Wrześni.

Byłem u nich w firmie kiedyś. DUŻY dom jednorodzinny, spory GARAŻ i nieprzyjemny własciciel, który olewa klientów.A Jakie ma to znaczenie przy wyborze najtańszych kolumn?

Pełny asortyment mają na ALLEGRO w dość niskich cenach.W sklepach nie widziałem.

Z dwojga złego to chyba bym na TONSIL postawił.

Hidden Content

L.G. life is BRUTAL...

Przeginacie Panowie i to znacznie.

Jak dla mnie Tonsil to moloch bez przyszłości, jeszcze bardziej olewający klientów niż STX, od którego brałem 2 przesyłki i obie były w 2 dni od zamówienia, doskonale zabezpieczone i zapakowane. Najlepiej zamawiać z ich strony internetowej www.stx.pl. Na allegro bardzo często nieuczciwi sprzedawcy sprzedają skandalicznej jakości hanseny, alphardy i bóg wie co tam jeszcze za wynalazki reklamujac to jako coś tam coś tam jak stx, jak tonsil. Ktoś to kupi a potem marudzi że przetwornik do niczego...Nie powiem za wiele dobrego o etonsilu, z którego kilka miesięcy temu kolega zamawiał 4 15/40/5. Przesyłka zapakowana jakby tam młotki były a nie głośniki. 2 szt przyjechały z uszkodzonymi koszami, reklamacja trwała długo i z wielką łaską. Zresztą warto zobaczyć jakie kłopoty na przestrzeni ostatnich lat miał i nadal ma Tonsil. To że miał wiele udanych modeli nie przesądza że na dzień dzisiejszy jest w czymś lepszy od STX, bo i od tego producenta jest kilka dobrych przetworników a w odróżnieniu od Tonsila, STX się rozwija i jest relatywnie młoda firmą. Sam nie wiem czy za kilka lat w tym tempie nie dojdą do naprawdę spektakularnych osiągnięć. Wszystko teraz robione jest w Chinach, największe i do tej pory mocno cenione marki w środowisku "audio voodooo maniaków" przenoszą tam produkcję, wielu już dawno to uczyniło. Dlatego jeśli firma STX korzysta z chińskich półproduktów nie uważam jej za gorszą od Tonsila, który pewnie też to robi tylko się nie przyznaje. Mówimy tu o budżetowej półce głośników dla osób zaczynających swoja przygodę z tworzeniem kolumn głośnikowych i nie ma co napinać się tu na jakieś pseudoaudiofilskie wywody.

I na koniec....co to do ciężkiej cholery za głupkowate pytanie "to jak to jest z tym STX-em? lepi czy nie lepi? garaż czy 2000 m2? bardziej czy mniej chiński od Tonsila? Co Ty kolego jesteś z LPR-ów albo od Rydzyka że się spisku chińskiego przeciw prawdziwym polskim patriotom z Tonsila zawiązanego doszukujesz?

Hidden Content

Z reszta jeden podobny temat moderzy zamknęli- to znowu wałkujecie to samo?

Hidden Content

>Z reszta jeden podobny temat moderzy zamknęli- to znowu wałkujecie to samo?

tak! i będziemy wałkować aż do skutku!!

Hidden Content

A jaki miałby być tenże skutek? Likwidacja firmy STX? Publiczna egzekucja jej kierownictwa połączona z paleniem na stosie wszystkich wyrobów firmy? Może chodzi jedynie o urzędowy zakaz produkcji i sprzedaży głośników na terenie Polski lub całej UE przez inne firmy niż Tonsil? Może wszyscy posiadacze konstrukcji na STXach powinni je czym prędzej zniszczyć lub chociaż zakopać w ogródku i iść do spowiedzi, by uzyskać odpuszczenie tego grzechu śmiertelnego, jakim było kupienie głośników stx? Sam nie wiem jaki jest cel tematu o STX? A niech to będzie i mała wytwórnia, choćby w garażu, choćby jej właściciel był chamem totalnym, co pije wódkę na umór, przeklina i ogólnie jest diabłem wcielonym to co to zmienia? Dokąd będą robić konkurencyjne cenowo i jakościowo głośniki, dotąd będę uważał że istnienie tej firmy na rynku to pozytyw. Skoro ten STX to taka straszna porażka to proszę użytkowników tego forum o podanie porównywalnych, alternatywnych lub za tą cenę lepszych przetworników Tonsila dla takich modeli jak:

GDN-14-100-8-SCX- cena 38zł

GDN-15-100-8-AKX cena 99zł

GDN-18-130-8-AKX cena 135zł

GDWK-10-200-8-PJ cena 27zł

GDWK-10-200-8-AKX cena 84zł

Nie uważam STX za jakiś szczyt osiągnięć w budowie głosników, ale i Tonsil to nie żadna wysoka półka. Proszę więc o konstruktywną dyskusję w w/w temacie. Podajcie modele głośników podobnych cenowo a lepszych brzmieniem od wskazanych przeze mnie. Jeśli są takowe, chętnie o nich usłyszę i uzupełnię swą skromna i niewielka wiedzę. Ponadto głośniki Tonsila są o wiele trudniej dostępne niż STX, stąd też zapewne popularność w/w.

Na koniec ponawiam pytanie- jaki ma byc skutek wałkowania tego tematu o STX?

Hidden Content

>Na koniec ponawiam pytanie- jaki ma byc skutek wałkowania tego tematu o STX?

zatem odpowiadam - zdrowotny, przeczyszczający

temat będzie wałkowany aż do zesrania się :)

Hidden Content

No to się kolega popisał znajomością tematu, dał przykład merytorycznej dyskusji i odpowiedział mi na wszelkie zawarte w moim poście pytania. Dziękuję.

PS.

Mam nadzieję że to chodzi o Twoje sranie i jego oczyszczający, zdrowotny skutek. A nóż pomoże i w kolejnym poście napiszesz coś na temat i z sensem.

Hidden Content

• 3 months later...

Każdy tweeter STX a nie ma konkurencji w swoim przedziale cenowym, tylko proszę bez, ble, ble że można trochę dołożyć i kupić coś lepszego bo można ZAWSZE dokładać i zamaist scana kupić ravena.

Ten nowy GDWK AWX zapowiada się rewelacyjnie.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.