Skocz do zawartości
IGNORED

to jak to jest z tym STX-em?


nightwing

Rekomendowane odpowiedzi

STX z JÓZEFOWA koło OTWOCKA jest tak samo polski jak nasz TONSIL z Wrześni.

Byłem u nich w firmie kiedyś. DUŻY dom jednorodzinny, spory GARAŻ i nieprzyjemny własciciel, który olewa klientów.A Jakie ma to znaczenie przy wyborze najtańszych kolumn?

Pełny asortyment mają na ALLEGRO w dość niskich cenach.W sklepach nie widziałem.

Z dwojga złego to chyba bym na TONSIL postawił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginacie Panowie i to znacznie.

Jak dla mnie Tonsil to moloch bez przyszłości, jeszcze bardziej olewający klientów niż STX, od którego brałem 2 przesyłki i obie były w 2 dni od zamówienia, doskonale zabezpieczone i zapakowane. Najlepiej zamawiać z ich strony internetowej www.stx.pl. Na allegro bardzo często nieuczciwi sprzedawcy sprzedają skandalicznej jakości hanseny, alphardy i bóg wie co tam jeszcze za wynalazki reklamujac to jako coś tam coś tam jak stx, jak tonsil. Ktoś to kupi a potem marudzi że przetwornik do niczego...Nie powiem za wiele dobrego o etonsilu, z którego kilka miesięcy temu kolega zamawiał 4 15/40/5. Przesyłka zapakowana jakby tam młotki były a nie głośniki. 2 szt przyjechały z uszkodzonymi koszami, reklamacja trwała długo i z wielką łaską. Zresztą warto zobaczyć jakie kłopoty na przestrzeni ostatnich lat miał i nadal ma Tonsil. To że miał wiele udanych modeli nie przesądza że na dzień dzisiejszy jest w czymś lepszy od STX, bo i od tego producenta jest kilka dobrych przetworników a w odróżnieniu od Tonsila, STX się rozwija i jest relatywnie młoda firmą. Sam nie wiem czy za kilka lat w tym tempie nie dojdą do naprawdę spektakularnych osiągnięć. Wszystko teraz robione jest w Chinach, największe i do tej pory mocno cenione marki w środowisku "audio voodooo maniaków" przenoszą tam produkcję, wielu już dawno to uczyniło. Dlatego jeśli firma STX korzysta z chińskich półproduktów nie uważam jej za gorszą od Tonsila, który pewnie też to robi tylko się nie przyznaje. Mówimy tu o budżetowej półce głośników dla osób zaczynających swoja przygodę z tworzeniem kolumn głośnikowych i nie ma co napinać się tu na jakieś pseudoaudiofilskie wywody.

 

I na koniec....co to do ciężkiej cholery za głupkowate pytanie "to jak to jest z tym STX-em? lepi czy nie lepi? garaż czy 2000 m2? bardziej czy mniej chiński od Tonsila? Co Ty kolego jesteś z LPR-ów albo od Rydzyka że się spisku chińskiego przeciw prawdziwym polskim patriotom z Tonsila zawiązanego doszukujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki miałby być tenże skutek? Likwidacja firmy STX? Publiczna egzekucja jej kierownictwa połączona z paleniem na stosie wszystkich wyrobów firmy? Może chodzi jedynie o urzędowy zakaz produkcji i sprzedaży głośników na terenie Polski lub całej UE przez inne firmy niż Tonsil? Może wszyscy posiadacze konstrukcji na STXach powinni je czym prędzej zniszczyć lub chociaż zakopać w ogródku i iść do spowiedzi, by uzyskać odpuszczenie tego grzechu śmiertelnego, jakim było kupienie głośników stx? Sam nie wiem jaki jest cel tematu o STX? A niech to będzie i mała wytwórnia, choćby w garażu, choćby jej właściciel był chamem totalnym, co pije wódkę na umór, przeklina i ogólnie jest diabłem wcielonym to co to zmienia? Dokąd będą robić konkurencyjne cenowo i jakościowo głośniki, dotąd będę uważał że istnienie tej firmy na rynku to pozytyw. Skoro ten STX to taka straszna porażka to proszę użytkowników tego forum o podanie porównywalnych, alternatywnych lub za tą cenę lepszych przetworników Tonsila dla takich modeli jak:

 

GDN-14-100-8-SCX- cena 38zł

GDN-15-100-8-AKX cena 99zł

GDN-18-130-8-AKX cena 135zł

GDWK-10-200-8-PJ cena 27zł

GDWK-10-200-8-AKX cena 84zł

 

Nie uważam STX za jakiś szczyt osiągnięć w budowie głosników, ale i Tonsil to nie żadna wysoka półka. Proszę więc o konstruktywną dyskusję w w/w temacie. Podajcie modele głośników podobnych cenowo a lepszych brzmieniem od wskazanych przeze mnie. Jeśli są takowe, chętnie o nich usłyszę i uzupełnię swą skromna i niewielka wiedzę. Ponadto głośniki Tonsila są o wiele trudniej dostępne niż STX, stąd też zapewne popularność w/w.

Na koniec ponawiam pytanie- jaki ma byc skutek wałkowania tego tematu o STX?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Na koniec ponawiam pytanie- jaki ma byc skutek wałkowania tego tematu o STX?

 

zatem odpowiadam - zdrowotny, przeczyszczający

 

temat będzie wałkowany aż do zesrania się :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się kolega popisał znajomością tematu, dał przykład merytorycznej dyskusji i odpowiedział mi na wszelkie zawarte w moim poście pytania. Dziękuję.

PS.

Mam nadzieję że to chodzi o Twoje sranie i jego oczyszczający, zdrowotny skutek. A nóż pomoże i w kolejnym poście napiszesz coś na temat i z sensem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Każdy tweeter STX a nie ma konkurencji w swoim przedziale cenowym, tylko proszę bez, ble, ble że można trochę dołożyć i kupić coś lepszego bo można ZAWSZE dokładać i zamaist scana kupić ravena.

Ten nowy GDWK AWX zapowiada się rewelacyjnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.