Skocz do zawartości
IGNORED

ESA Vivace 3 ( nie xt ) - pare pytań


robirem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam okazje kupić 2 letnie ESA Vivace 3 za ok 2k. Wczoraj byłem na odsłuchu , grało to z wzmaniaczem Mackintosh. Wrażenia takie że basu bardzo mało ( pomieszczenie ok 20m ) ale ponoć mackintoshe tak mają. Jężeli bym się zdecydował to muszę jeszcze dokupić kolumne centralną oraz suba i efekty . Jeżeli chodzi o ESA to teraz mają już nowe vivace z końcówką XT , z tego co zdołałem przeczytać to chodzi o nowe głośniki wysokotonowe. W sprawie suba - profondo 3 to już praktycznie nic mi nie wiadomo. OK teraz pytania

 

1. jak tak kolumna zagra z ampli yamaha 3800 ( co z basem - ma tylko jeden bas reflex - czy to ma jakieś znaczenie ? )

2. czy centralny z serii xt zgra się z starszymi frontami? ( inne głosniki i być moze przetworniki )

3. jakiekolwiek informacje praktyczne o subie profondo 3

4. efekty muszą być od inego producenta bo esa nie posiada płytkich głosników efektowych

5. czy całościowo to zagra dobrze na powierzchni 40m ( kino oraz muzyka soul,jazz oraz duużo radia )

 

Wiem że dużo tego, ale wydaje mi że szczególnie ESA Vivace to kolumny godne uwagi, więc rozważam to poważnie

Z góry dzięki za wszelkie info

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podobne pytania do moich...tez 40 metrów tez widziałem takie głosniki na allegro za 2100..tylko ja mam yamahe 661.:))). Subem bym sie nie przejował..ta sama seria i producent to sie zgra...co do basu to jestem zdziwiony..głosniki wygladaja na raczej basowe,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.