Skocz do zawartości
IGNORED

Stare Reference Pioneera


Jorkers

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie na forum dzowiedzialem sie juz conieco o rotelach ,sonym Es ale puki co stare posty z przed 5 lat opisuja pioneery np 616 777 czy 676 jako porzadne mocne sprzety sluzace do sluchania techno elektroniki itd itp

jednak dzisiejsze posty od okolo 2007 wzwyz opisują te wzmaki jako totalną porazke czemu? mam nadal chęc na takiego 616 ale te posty uzytkownikow mnie zniechecaja wzmak pracowalby z paradigm 9v5 lub 11v5

czy naprawde te pionki sa nic nie warte ? chcialbym wspomniec ze niezalezy mi na dzwieku typowo liniowym audiofilskim sprzet ma poprostu porzadnie dmuchnać w przetworniki

ma grac muzy rozrywkową typu boney m np:))

jest pare sztuk na allegro 616 i jeden w cenie 600 zl ponoc jak nowy ze sklepu

prosze o jakas krotka opini posiadaczy lub tych co je mieli

naprawde ciezko cos z uzywek kupic na allegro handlarzy multum ktorzy oferuja sam śmieć nie chcialbym sie wkopac to moj pierwszy sytem stereo puki co mam doswiadczenie od wielu lat w kinie domowym :) ale to inny temat jak dla was audiofili:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

616; Słynny plaster miodu.

Przez „audiofili” ta marka nie jest lubiana. Nie przejmuj się tym. Popytaj jaka cena jest warta uwagi.

Nigdy nie unikniesz ryzyka kupując używkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MAM ZAMIARU reklamowac sprzedawcy ale czaje sie na tego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

sprxedawca zapewnia ze sprzet jak nowy dlatego cena 600 zl co wy na to?jak to zgra sie z 9v5?

disco wiem ze jest onich duzo opin w wiekszosci negatywne jest za to duzo twoich opin stare posty gdzie sie tymi wzmakami podniecales i w miare nowe posty gdzie twierdzisz ze to miekkie kluski:)) i nie sa wcale tak dobre ladna wielka obudowa super materialy w srodku ale wzmak gra srednio niektore posty mowia ze bardso kiepsko ale nie wiem czy to opinie audiofili ktorzy sluchają lamp czy ludzi posiadaczy sony es np 770 czy lepszych harmanów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.