Skocz do zawartości
IGNORED

Godny przeciwnik dla HC7000


darekdz

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy, prosze o wskazanie godnego przeciwnika dla Mitsu HC7000. Znajomy przed zakupem chce dokonac porownania z moim Mitsu. Mile widziany podobny poziom cenowy ewentualnie troche drozszy.

Bede wdzieczny za wszelkie wskazania.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic PT-AE 3000.

Epson EH-TW5000.

Sanyo PLV-Z3000.

 

Mi się podoba PanSłoik, szczególnie funkcja Memory Lens.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) i znow niezawodny wiatrak:)

miales okazje porownac obraz HC7000 z modelami z listy? Ktory z podanej trojki poza Memory Lens jest najciekawszy? chodzi o jakosc obrazu... zalozenie jest takie, ze moze byc tylko lepiej niz w HC7000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem od dwoch sprzedawcow projektorow , ze Epson EH-TW5000 jest lepszy od mitsu, sa pod bardzo pozytywnym wrazeniem jesli chodzi o tego epsona, ja jeszce go nie widzialem, , jak jest prawda nie wiem, sanyo 3000 w zadnym aspekcie nie powala, byly duze nadzieje wiazane z tym projektorem, ale chyba mozna go olac bo wiekszosc twierdzi , ze jest wyraznie gorszy od panasonica 3000...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, porównania nie miałem. Nie miałem czasu się rozpisywać, PanSłoik podoba mi się "na sucho", głównie właśnie ze względu na Memory Lens, taką funkcję bardzo chętnie bym u siebie używał. Do tego różne przydatne opcje, jak generator obrazu, możliwość podziału oglądanego obrazu na dwie połówki, na jednej z nich można obserwować efekty wprowadzanych nastaw parametrów i regulacji obrazu i jeden z lepszych układów Frame Interpolation (Creation). A jeśli chodzi o jakość obrazu to rzeczywiście chyba Epson jest mocniejszy. Za to jak czytałem wątek użytkowników PT-AE 3000 bodajże na AVS Forum to uderzyła mnie spora ilość narzekań na dust bloba, i to po całkiem krótkim czasie użytkowania, ktoś miał nawet brud wewnątrz od nowości... :(

 

Ciekawe jak cenowo do wymienionych ma się JVC RS-10? Warty wzięcia pod uwagę, wprawdzie nie LCD ale i nie DLP bo chyba tu jest przeciwwskazanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchanie sprzedawców to największa głupota, ja rozmawiałem niedawno z pewnym redaktorem poczytnego miesięcznika, który testuje projektory i stwierdził krótko: nowe Epsony go zawiodły, a testował i mitsu 7000 i Epsona 5000. Mitsu 7000 w tej klasie cenowej nie ma póki co godnego przeciwnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx

wiem , juz pisales o tym poczytnym redaktorze, ci sprzedawcy o ktorych pisalem, a nie chce robic reklamy maja tak gdzies z dziesiec razy wieksza wiedze niz on, jak napisalem nie uwazam tych opinii za decydujace, bo bardziej wierze wlasnym oczom, ale nazywanie przytaczania opinii ludzi znajacych sie na sprzecie (nawet sprzedajacych) najwieksza glupota to zwykle buractwo, a z burakami nie zwyklem dyskutowac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TW5000 faktycznie wyglada parametrami na bardzo interesujacy. Martwi jedynie poziom halasu 5dB wiecej niz HC7000. Swego HC nie slysze zupelnie pomimo tego, ze wisi ok 2m nad sama glowa. TW jak widac bylby slyszalny i to chyba dosc znaczaco. To akurat jest do przezycia.

 

Bardziej zalezy mi na wypowiedzi osoby, ktora widziala TW w akcji i moze opisac czy jest sie czego doczepic lub jakie sa niedociagniecia - ewentualne. Jesli chodzi o HC to z czystym sumieniem moge powiedziec, ze obraz jest perfect. A moze ktos mial mozliwosc porownania tych dwoch maszynek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz

cos wiazacego mozna powiedziec tylko przy porownaniu obu projektorow w tym samym pomieszczeniu, czy mitsu jest perfect? daje bardzo realistyczny i przyjemny obraz w swojej cenie, nie jest jakas niesamowita okazja,jak go zobaczylem to byl dla mnie perfect poki nie zobaczylem bezposrednio po nim sporo drozszego infocusa, wtedy mitsu przestal byc taki dobry, ale w relacji jakosci do ceny jest niezly, powiedzmy dostatecznie dobry, jak kolega ma mozliwosc to niech zalatwi do porownan epsona bo to jeden z nowszych sprzetow i w sposob naturalny jest konkurencja dla mitsu i nowsza konstrukcja, trudno sie tutaj wypowiadac , ze jakis tam redaktor powiedzial , ze mu nie pasowal, a ja rozmawialem z ludzmi , ktorym pasowal akurat, nie jest przeciez decydujace, trzeba sie przekonac po prostu samemu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, zapewne gdy tego infocusa porownasz z jeszcze duzo drozszym projektorem to sie okaze, ze ten nie jest juz tak dobry. oczywistym jest, ze mam na mysli perfect w tej polce cenowej oraz w odbiorze uzytkownika. ja nie mam sie do czego przyczepic.

 

wiadomo, ze bezposrednie porownanie jest najlepsze jednak jesli ktos juz to robil i np nie warto to po co tyle zachodu... zwlaszcza gdy sprzet wisi i wymaga zmiany uchwytu aby porownanie bylo na 100%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa i tych dwóch sprzedawców profesjonalnie kalibruje projektory, sprzedający zawsze będzie twierdził, że to co ma w sperzedaży jest aktualnie najlepsze. No bo co ma mówić jelonkowi który przyjdzie do sklepu i pewnie nigdy nawet nie miał w użytkowaniu własnego projektora?

Wierzyć sprzedawcy, czy komuś kto profesjonalnie kalibruje i testuje projektory?

Odpowiedź jest chyba jasna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się jak swego czasu kupowałem nowy samochód z salonu i także przypadkiem odwiedziłem salon Fiata i oczywiście sprzedawcy też mi wmawiali, że Fiat stillo to wspaniałe auto. Nawet dałem się namówić na jazde próbną, ale już pierwsza jazda tym autkiem w zakrętach obnażyła jego słabości w prowadzeniu się.

Dlatego już dawno przestałem polegać na opiniach sprzedawców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem TW5000 byłem w kontakcie z redaktorem, o którym piszecie wyżej. Szanuje jego opinie, to on odradził mi przesiadkę z TW2000, niemniej...

Co zaskakujące - jest to zasadniczo jedyna opinia, jaką znam, która tak negatywnie przedstawia nowego Epsona. Wszystkie inne osoby, które miały możliwość obejrzenia TW5000 i HC7000 w akcji, wskazują jednak wyższość Epsona, uwzględniając wyłącznie jakość obrazu.

Epson ma rewelacyjny natywny kontrast on/of (powyżej 5000:1), szkoda tylko, że kontrast ANSI wciąż jest poniżej 300:1. Epson generuje obraz, który bardziej przykuwa uwagę, wciąga w spektakl. Świeci bardziej jednorodnie i prawie równie ostro co HC7000.

Jak dla mnie (choć wciąż mam TW2000) zaczynają się od Sim2 D80E.

Nie widziałem nowego RS20, ale cenowo trudno mu konkurować ze wspomnianym D80E.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi, które mi przesłał były spostrzeżeniami bezpośrednio po testach obydwu urządzeń.

Nie pytałem go o szczegóły.

Pozdrawuam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz

ale nie oprzesz sie przeciez na zdaniu gosci pokroju thx ultra czy innych zakompleksionych udowadniaczy swojej racji? nic Ci nie da jak ktos napisze , ze np. ogladal i ten wydaje sie lepszy, jak widzisz jeszcze gosciu wpiera , ze ci ludzie z ktorymi rozmawialem chcieli mi wcisnac dany towar jak sprzedaja i maja na stanie realnie kilka firm i jest im obojetne co sprzedadza...ehhh sam widzisz, ja bym sie na recenzjach nie opieral jednak zadnych, a opinii mozna roznych wysluchac, tylko sa to po prostu opinie, nic wiazacego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze podzielicie sie namiarami na osobe, ktora faktycznie to porownala? chcielibysmy zasiegnac opinii bezposrednio u oczu, ktore to widzialy...

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze podzielicie sie namiarami na osobe, ktora faktycznie to porownala? chcielibysmy zasiegnac opinii bezposrednio u oczu, ktore to widzialy...

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz

no ale co Ci to da? uwierzysz w czyjas relacje?mozesz przeciez nawet ze swoim projektorem pojechac do sklepu gdzie maja epsona i porownac na ich ekranie, w ich warunkach, jakis poglad to da...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz: wiadomość wysłałem na PW, żeby jakiś "znawca projektorów" się nie zaczął wymądrzać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, nie wiem co mi to da bo to nie dla mnie. nie mam zamiaru nigdzie nic ciagac a kolega tez jest powaznym czlowiekiem. jesli bedzie zainteresowany to na pewno sobie poradzi. chcemy posluchac kogos kto widzial i sie zna. tylko tyle... wnioski przyjda same po ocenie czlowieka i jego wypowiedzi...

 

thx, dzieki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz, 4 Cze 2009, 15:43

 

>a moze podzielicie sie namiarami na osobe, ktora faktycznie to porownala? chcielibysmy zasiegnac

>opinii bezposrednio u oczu, ktore to widzialy...

>pzdr

 

Były testowane w teście porównawczym w AV, widzę, że Meloman cytuje wnioski z tej recenzji.

Wierzyć, nie wierzyć? Dla mnie ich oceny odnośnie projektorów są rzetelne, poparte pomiarami, umiarkowane w zachwytach, wskazujące też słabe strony. Tylko Sanyo ma u nich jakoś przechlapane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo PLV-Z2000 dostali z serii przedsprzedażnej (co było zaznaczone w teście), a Z700 chyba zbyt rewelacyjny to nie jest... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co zawracać sobie głowę "testami" w AV, skoro tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jest dużo lepsze porównanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meloman, kupiłeś TW5000? Jak wrażenia po przesiadce z TW2000?

 

Warto było się tak śpieszyć z wymianą? Czy lepiej poczekać na następną generację?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obraz wygląda trzeba po prostu zobaczyć, żadne opinie z drugiej ręki nic nie dadzą :)

Ja mam tylko następujące uwagi:

- Panasonic ma wieczne problemy z przesłoną. Poczytaj na tym forum problemy z PT AX100. Wg informacji z forów zagranicznych problem ten pojawia się i w wyższych modelach. Miałem przez prawie rok AX100. Obraz miał naprawdę świetny (mimo że był to tylko 720p). Znając Panasonica w wyższych modelach jest jeszcze lepiej.

- obecnie posiadam Sanyo Z2000 (poprzednika Z3000, który zasadniczo nie różni się jakością obrazu) i jestem bardzo zadowolony. Kolega posiada SIMa i ekran Stewarta. Obraz z SIMa jest lepszy od mojego Sanyo ale szczerez mówiąc nie na tyle ile wynosi róznica w cenie :) Mój wniosek? Większość projektorów Full HD daje bardzo podobny obraz w tym sensie, że daje wiele satysfakcji z oglądania. Prawdę mówiąc nie słyszałem jeszcze o złym projektorzez Full HD od wiodących marek. Różnice w obrazie jakie są między proojektorami to kwestia TYLKO I WYŁĄCZNIE osobistych preferencji (zupełnie jak z telewizorami).

Zwróćcie uwagę na recenzje full hd na projectorreviews.com . Większość sprowadza się do jednego: to świetny projektor. Byc mkoże jeden lub drugi bardziej podoba się recenzentowi ale to kwestia gustu.

Idę o zakład, że zakup dowolnego z tych projektorów podanych na poczatku da wiele satysfakcji.

 

Złota zasada jednak brzmi: ZAWSZE DA SIĘ KUPIĆ LEPSZY I DROŻSZY SPRZĘT. Pytanie tylko gdzie sami sobie postawimy granicę. A to zawsze jest sprawa indywidualna.

 

Na koniec: kupiłem Sanyo (pomijając świetny obraz :) bo:

- ma rewelacyjne mozliwości ustawienia lens shift (pion i poziom!, a było to dla mnie ważne

- ma gwarancję na lampę 3000h

- nowe lampy są stosunkowo niedrogie (w porównaniu np z Panasonic)

- udało mi sie kupić okazyjnie z końcówki serii za poniżej 5kzł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sp_1976 - dobrze to ująłeś. Sądzę że w wielu przypadkach recenzenci dzielą włos na czworo , szczególnie w AV - takie jest moje zdanie. Dla mnie bardziej miarodajne są właśnie recenzje z projectorreviews - na zamieszczanych fotografiach widać jak niewielkie w sumie są różnice pomiędzy poszczególnymi projektorami. Ja przed zakupem porównywałem bezpośrednio swojego Z700 z dwa razy droższym projektorem i jaskiś powalających różnic nie zauważyłem. A później była rezencja w AV, autor zauważył nadmierne "wyostrzenie" i wiele jeszcze innych braków - bazując na takiej recenzji napewno bym go nie kupił. Na szczęście było inaczej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.