Skocz do zawartości
IGNORED

Godny przeciwnik dla HC7000


darekdz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co dzielić włosa na czworo. Według mnie jednak warto dołożyć trochę więcej i kupić JVC RS10. W cenie do 20 tysięcy nie ma nic lepszego. Z tego co słyszałem można jeszcze próbować kupić za 16 tysięcy czyli w cenie sprzed podwyżki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem TW5000. Raczej myślę o czymś "dożywotnio". Żałuję, że nie skuisłem się na Sim2 D80E, kiedy dolar był po 2 zł. Wtedy na ebayu można go było mieć za niewiele ponad 20 tysięcy.

Konkurentem może być tylko RS20, ale jedna Sim2 ma wyraźnie bardziej trójwymiarowy obraz - a to doceniam najbardziej w jakości obrazu.

TW5000 ma świetne recenzje nie tlko w AV, ale także na serwisach zagranicznych. Entuzjastyczna jest np. recenzja na cine4home (niedawno uaktualniona). Ten model ma w swojej salce prezentacyjnej Audiostyl w Katowicach. Mam zamiar w wolnej chwili do nich wyskoczyć. Dostałem również zaproszenie do Mysłowic, aby zobaczyć w akcji topową Optomę. Jeżeli ktoś mieszka w okolicach, możemy się wspólnie umówić na seans(e). U mnie "wolna" chwila - to prawdopodobnie lipiec lub sierpień.

O opinię porównawczą można poprosić Pana Gratkowskiego z Cinematicu. Prawdopodobnie widział HC7000 i TW5000 w akcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w mojej ocenie różnica pomiędzy D80E, a np. TW2000 jest wyraźna. Oczywiście, nie w każdej scenie, ale tam gdzie Epson przestaje sobie radzić, Sim2 wciąż zaskakuje dynamiką obrazu.

Projektor i ekran to nie wszystko. Ważne jest pomieszczenie - np. czy nie ma odbić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie JVC RS20 i Sim2 D80E nie jest do końca fair zważywszy na kilkanaście tysięcy złotych różnicy w cenie na korzyść JVC.

Chociaż według mnie porównanie nie wypadłoby wcale tak jednostronnie. Zaletą Sim2 jest dynamika kolorów ale kontrast nie dorasta JVC do pięt. JVC jest bardziej uniwersalnym projektorem, biorąc pod uwagę różnice w cenie wolałbym dołożyć do lepszego ekranu i źródła i zachować parę tysięcy w kieszeni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>mk25

O jakim kontraście mówisz? Nie twierdzę, że RS20 to zły projektor. Wręcz przeciwnie. Ale ma wciąż jedną zasadniczą wadę - fatatlny kontrast ANSI i to niestety w niektórych scenach widać wyraźnie.

Nie ma tego wigoru i dynamiki co Sim2, trójwymiarowość przekazu też mogłaby być lepsza.

Niemniej rzeczywiście w cenie ok. 20 tysięcy JVC raczej nie ma godnego przeciwnika.

Nie jest to jednak projektor o którym marzę - po prostu jego obraz nie dokońca mi odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oczywiście to to samo.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie jestem wielkim fanem jednoprzetwornikowych DLP. Za referencyjne uważam projektory CRT (które wcale nie brylują kontrastem ANSI), których charakterystyka obrazu jest najbliższa projektorom filmowym w kinie. Sam mam HD350 i szczerze polecam każdemu maniakowi mocnych wrażeń.

 

Jeśli chodzi o kontrast ANSI to sprawa jest zbyt ulotna by pisać o niej w kategoriach lepszy projektor - gorszy projektor. Tylko warunki idealne (antyrefleksyjne czarne ściany) zapewniają maksymalny kontrast ANSI danego projektora, a więc są to warunki nieosiągalne dla zdecydowanej większości użytkowników. Co ciekawe porównanie kontrastu ANSI technologii LCOS i DLP wcale nie jest tak jednostronne jakby wynikało to z typowych pomiarów. Tu jest dobry artykuł na ten temat - co ciekawe powstał on jeszcze przed premierą HD1!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

powracam do tematu... co myslicie o JVC RS-10 w zestawieniu z HC7000? czy mozna spokojnie je porownywac, ktory bedzie mial przewage... cena JVC jednak wyzsza a cyfry parametrow chyba slabsze...

 

zalezy mi na glosie tych co dotkneli sprzet z tej polki... prosze o obiektywizm bez fanatyzmu markowego;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno... moze ktos z Was wie gdzie w w-wie sprzedaja HC7000... poza sklepami wirtualnymi... tak aby mozna bylo go wlaczyc itp...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekdz,

zanim kupiłem swój projektor sporo sie najeździłem i naogladałem. Na targach IFA 2008 w Berlinie byłem na prezentacjach HC7000 (kilka razy), nowych 3 modeli Epsona i prezentacji HD750. Dodatkowo - również w Berlinie - tym razem w odpowiedniej salce spędziłem kilka godzin oglądając HC7000 oraz HD350. Obraz puszczany był jednocześnie z obu projektorów na ten sam ekran (oczywiście raz jeden raz drugi projektor był zasłaniany). Obydwa modele było dobrze skalibrowane. Po tej prezenatcji zdecydowałem się w końcu na hd350. Co mogę o nim napisać.

 

Z dobrych cech:

a)jest dość cichy (choć głośniejszy niż hc7000),

b)obraz - jeśli chodzi o ostrośc - rewelacja,

c)poziom czerni w ciemnych scenach - rewelacja (przepaść - in plus - w stosunku do hc7000),

d)czerń w jasnych scenach - trochę gorzej niż w ciemnych, ale i tak bardzo dobrze. To niestety wynika z dość niskiego kontrastu ANSI tego projektora.

 

Z ujemnych cech:

a) zbyt rozszerzona paleta kolorów. Kolory są generalnie zbyt nasycone. Niestety to widać na niektórych scenach. Szczególnie za dużo jest zielonego (czerownego tez jest sporo). Czasem trawa wygląda jak wymalowana olejną - jest nadnaturalnie zielona. Idzie się do tego przyzwyczaić, choć jak ktoś wie jak to powinno wyglądać, to może nie być z tym szczęśliwy. To tak na prawdę największa jego wada.

 

Wracając do Twojego porównania. HC7000 czy hd350. Myślę, że to nie są projektory z tej samej półki. HD350 to jednak klasa wyższa. Ja nie żałuję swojego zakupu. Sprzęt wart swojej ceny. Ewentualnie możesz pomyśleć też o najnowszym Epsonie tw5000. Słyszałem o nim wiele ciepłych słów ze strony fachowców. Przede wszystkim można go w pelni skalibrowac jeśli chodzi o paletę barw - czego nie można zrobić w HD350 (bo nie ma CMS-u - tak jak hd750). Ja widziałem go na IFA Berlin - nie byłem zachwycony, ale to były raczej "polowe warunki", a w takich trudno coś zobaczyć.

 

Prawdę mówiąc tuż przed swoim zakupem myślałem jeszcze o Optomie HD82 (DLP). Ale niestety nie udało mi się jej nigdzie zobaczyc, a z zakupem musiałem się spieszyć ze względu na kurs EUR. Powiem szczerze, że paradoksalnie jestem fanem tej technologii (wcześniej miałem kilka lat projektor DLP), ale czas gonił.. i kurs EUR też... - trzeba było coś kupić.

 

A i jeszcze jedno. Parametrami to się nie przejmuj. Papier przyjmie wszystko - szcególnie kolorowe prospekty. Generalnie najlepiej zobaczyć obraz na własne oczy.

 

Pzdr,

kaka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak rozbudowana wypowiedz. Ciesze sie, ze odezwal sie ktos kto widzial to na wlasne oczy. Jutro jade na prezentacje HD350. Ogolnie martwi mnie brak trigerra i wejscia z boku. Jak wchodzi zasilanie? z tylu?

 

co do kolorow - czy on nie ma naprawde funkcji regulacji nasycenia poszczegolnych skladowych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie wchodzi z boku. Tak jak kable sygnałowe (swoją drogą to nie za szcześliwe rozwiązanie).

Też się zastanawiałem nad kwestią triggera. Hd350 faktycznie go nie ma (posiada go rs10).

Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że wszystkie nowe amplitunery go mają i będę wzbudzał ekran przez to urządzenie.

 

Niestety nie ma możliwości regulacji składowych, które ograniczały by paletę kolorów. Do tego potrzebny jest CMS, który posiada tylko model hd750/rs20.

 

Test hd 350 znajdziesz m.in. tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pokój kinowy, ale to i tak nienajlepiej wygląda.

 

RS10 to praktycznie to samo co hd350 tylko, że sprzedawany w sieci JVC professional. Są jednak miedzy nimi niewielkie różnice. RS10 ma np. gniazdo trigger.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem RS10 nie ma także CMS-u?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec bylem dzis w salonie i ogladalem w akcji HD350 bez mozliwosci porownania z HC7000 wiec nie wypowiem sie na temat jakosci obrazu w zestawieniu. Dodatkowo projektor nie byl zupelnie skalibrowany. Ogolnie bardzo dobre wrazenie. Fajny bajer z automatyczna zaslona obiektywu. Wejscie kabli to pomylka i ten kto to wymysli powinien zostac zwolniony jesli jeszcze tego nie zrobili:)

 

Ciekawe jest, ze w menu jak ustawiasz odcien kolorow sa poza standardowymi tez ustawienia Custom, 2 lub 3 i jak sie w to wejdzie glebien jest mozliwosc regulacji gain dla skladowych podstawowych oraz gamma itp. Nie znam sie na tym ale czy aby nie jest to wlasnie regulacja nasycenia poszczegolnych barw?

 

Zauwazylem tez cos czego nie ma HC - moze to kwestia innej technologii - po zalaczeniu czern jest jakby granatowa i potrzeba chwili aby elektoronika z mechanika ustawily wlasciwe parametry. Wtedy robi sie czarno.

 

Bardzo ladnie wyswietlane napisy. Ostro i wyraznie z ladnym odcieciem krawedzi.

 

Jak sprzet za taka kase moze nie miec tak podstawowego gniazda jak trigger...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz: nie zgodzę się z krytyką bocznego panelu z wtyczkami i to absolutnie. Ja mam HD350 z tyłu przy ścianie i przy tej wielkości nie zmieściłbym absolutnie nic. Ktoś bardzo dobrze pomyślał i dzięki temu mogę bez problemu wpiąć kable, a przy tym leżą one na płaskiej powierzchni a więc nie obciążają gniazdek do dołu.

 

Jeśli chodzi o kolory składowe, to niestety nie można ich osobno regulować. A to o czym piszesz to regulacja greyscale, która w HD350 jest bardzo dokładna. Jeśli chodzi o granatowe odcienie czerni zaraz po włączeniu, to nigdy czegoś takiego nie zauważyłem u siebie.

 

Ja bym dodał jeszcze jedną rzecz od siebie. Ten projektor bardzo mocno świeci i jeśli ktoś ma w domu białe ściany to odbite światło zdemoluje mu wysoki kontrast. Przy tak wysokiej klasie sprzętu nie należy go niepotrzebnie redukować refleksami świetlnymi i najlepiej przygotować odpowiednio pokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał kolega Tidus 1024. Niestey gain i offset mają na celu ustalenie prawidłowego poziomu szarości (gain w jasnej części, a offset w ciemnej części). Projektor natomiast ma rozszerzoną paletę barw. Tzn. masz w obrazie za dużo kolorów oraz "odcienie" składowyc kolorów, których mieć nie powinieneś.

 

Co do gnizada na kable - jak widać każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania. JVC nie może zadowolić wszystkich (pewnie musieliby zrobić gniazda dookoła projektora :)).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidus przyznaj sie to dla Ciebie robili te gniazda:)? Ponoc kazdy kto oglada ten projektor jako pierwsza uwage zglasza lokalizacje gniazd. Ale dajmy juz im spokoj bo to detal, ktory jak dla mnie jest problemem. bylby mniejszym gdyby byly na boku ale po drugiej stronie... HC7000 ma gniazda we wnece i jest polka na ktorej zamocowany jest zapinany uchwyt na kable. Kable leza na polce i sa na sztywno zapiete i nic nie obciazaja. Wszystko kwestia rozwiazania.

 

Co do scian mam pastele i bialy sufit i nie zmienie tego ale za to sa to farby antyrefleksyjne. Nie zauwazam problemow z zadnymi odbiciami. Ogladamy tylko po ciemku.

 

Mozliwe, ze ten granat na starcie to kwestia zlej kalibracji w salonie lub zrodla - PS3.

 

Szczerze mowiac to ja nie widzialem przesycenia kolorow tak jak to ma miejsce np przy plazmach samsunga. Mysle, ze mozna to sobie ustawic wg wlasnego uznania i sie z tym pogodzic:) Ogolnie mi sie podobal wiec nie jest wykluczone, ze bedzie zmiana z HC na HD :) Koledze tez sie podobal...

 

Czy jest gdzies w sieci list ustawien w celu poprawnej kalibracji? czasem widywalem takowe dla innych modeli? moze jakies linki?

 

a skoro juz jestesmy na takim poziomie cenowym... czy cos innego lepszego za ta kase znajde?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz: spróbuj przynajmniej zaciemnić na obszarze ok. 1,5 m od ekranu sufit, ściany i podłogę. Te miejsca są krytyczne dla zachowania kontrastu w scenach mieszanych, ale nie tylko - HD350 to bardzo jasny projektor i bardzo dynamicznie pokazuje ciemne sceny bez redukcji światła, dlatego właśnie zaciemnienie pokoju jest tak ważne w tym projektorze.

 

A co do tego, czy w tej cenie kupisz cokolwiek lepszego... moim zdaniem nie ma nic lepszego nie tylko w tej, ale nawet nieco wyższej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę edytować postów, więc piszę w kolejnym.

 

Nie wiem skąd się wziął granatowy odcień. Ja uważam, że HD350 to jedyny projektor w miarę ludzkiej cenie, który pokazuje w sposób satysfakcjonujący film od pierwszej do ostatniej minuty. Jasne, że w pewnych aspektach inne sprzęty mogą być nieco lepsze, ale co z tego, jeśli kupisz projektor który doskonale wyświetli jedną scenę a zaraz potem wybije sobie zęby jak bohater filmu wejdzie do tunelu metra. W HD350 masz gwarancję, że wszystkie sceny filmu będą pokazane w sposób co najmniej zadowalający.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidus, dzieki za wypowiedz i rady. Przykro mi ale my mamy kino w domu a nie dom w kinie i pomimo, iz moja Zona jest bardzo wyrozumiala i podziela moje zainteresowania to daleko jej do "uleglosci" Partnerki Kolegi jaamar1 ;) Rozumiem jak wazne jest zaciemnienie ale zwyczajnie nie wchodzi to w gre a zwlaszcza strefami jak proponujesz. Wlasnie z tego powodu zastosowalismy specjalne farby z antyrefleksem aby ograniczyc odbicia... podloga jest dosc ciemna a ekran ma czarny top i border. Moze jak rozbudujemy dom o poddasze wtedy pojawi sie sala kinowa. W zalaczeniu fotki wiszacego HC7000. Jeszcze nie wiem czy sie przesiade na JVC ale na jednej z nich widac rozwiazanie wejscia kabli z tylu (jeszcze nawet ich nie zamaskowalem ;) ) a druga pokazuje ta strone, od ktorej beda wchodzily kable w JVC. Jest to krytyczna strona gdyz wchodzi sie na nia do salonu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-18698-100009008 1249198040_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można pomyśleć o jakiejś mini zabudowie z płyt gipsowo-kartonowych, oczywiście z głową a propos otworów wentylacyjnych projektora; nie wiem z której strony JVC ssie i dmucha...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, myslalem ale to srodek sufitu i to duzego wiec byloby to calkiem od czapy... dodatkowo miejsce instalacji wypada dokladnie na grubej belce zelbetowej... konstrukcja stropu jest tak zaprojektowana, ze przy duzej powierzchni nie ma kolumn ani widocznych podciagow... aby zawiesic projektor musialem trafiac tuz obok na podstawie zdjec bez tynku... trudna sprawa... zaintrygowal mnie ten HD i chyba sie przesiade.. a moj HC ma dopiero 120h na liczniku:) zakres zoomu JVC pozwolilby powiesic mi go w koncu pokoju ok 7m od ekranu.. przy HC niestety nie bylo to mozliwe i musial zawisnac na 4m... troche mnie to martwi teraz ale nie chce juz przerobek i remontu sufitu w nowym domu... moze przeniose w przyszlosci i wtedy wejscie kabli nie bedzie problemem... no i tak to jest zabrac sie za pomoc koledze w poszukiwaniu projektora... jestem podatny na zmiany:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.