Skocz do zawartości
IGNORED

czy istnieje programowy dekoder dolby d?


Ghostlovescore

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy orientue sie ktos z Was czy jest moze jakis player dvd albo program cos w stylu ac-3 filtra ktory dekoduje doby digital?

Ale chodzi o rzeczywiste dekodowanie jak to czynia amplitunery av a nie tylko przekierowanie dzwieku jak np w ac-3 filter

Nie wiem czy ktos potwierdzi moje odczucie ale jest tak z dzwiekiem DD ze jesli odtwarza sie go bez dekodera,

w amplitunerze dajac tylko surowe dane to dzwiek jest o wiele gorszy niz po przejsciu przez procesor ampli

nawet swietny system stereo nie wyciagnie z filmu czy koncertu zakodowanego w DD czy DTS wszystkiego jesli nie bedzie mial go rozkodowanego

Jesli kotos nie dowierza to proponuje przesluchac jakas partie materialu przy wlaczonych tylko 2-óch glosnikach w amplitunerze pozwalajac mu dekodowac sygnal oraz jescze raz to samo przesluchac juz bez dekodowania np podlaczajac analogowo np do wejscia cd zrodlo dzwieku

jezeli ktos wie o co mi chodzi to prosze o pomoc

sluchalem swoich ulubionych koncertow w DD na slabym ampli av i mi sie podobalo(ampli sprzedanuy) a teraz mam lepszy sprzet w stereo ale mimo to dzwiek jest duzo gorszy bo te smaczki wszystkie sa zakodowane wiec nie dostepne dla wzmaka

bede wdzieczny za odp

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.