Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie najlepsze lampy el34 - Yaqin MC10L


markslav

Rekomendowane odpowiedzi

Podaję link do tych lampek khttp://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160505699199. Cholera wie, może takie już są bez oznakowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojcieszekn - stary audiofil ma rację.

 

A ja bym chciał dostać pod choinkę takie pudełko :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczając na złotówki to wyszło mi z przesyłką po 150 zł za sztukę zapłaciłem 138 funtów. Czyli nie tak strasznie. Nie sprawdzałem ich, bo MC10L doszedł do mnie poturbowany z Chin. Ktoś rzucił nim o ziemię. Dwie EL34 w rozwalone, podstawy transformatorów wygięte o 45 stopni. Płytki całe. Lekką załamkę mam teraz. Żeby pocieszyć tych co nie lubią Chińczyków, zamieszczam zdjęcie i link do odtwarzacza CD, który mnie podniecił wczoraj. Ponoć rewelka + czyta CD Text. Yamaha CDC-697BL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-31602-010890800 1291849029_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo ja pier.... co oni robili z ta paczka ? Przeciez Yaqin jest fabrycznie super zapakowany do przesylki i zeby go tak zniszczyc to naprawde trzeba miec talent lub mocno chciec :-/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczając na złotówki to wyszło mi z przesyłką po 150 zł za sztukę zapłaciłem 138 funtów. Czyli nie tak strasznie. Nie sprawdzałem ich, bo MC10L doszedł do mnie poturbowany z Chin. Ktoś rzucił nim o ziemię. Dwie EL34 w rozwalone, podstawy transformatorów wygięte o 45 stopni. Płytki całe. Lekką załamkę mam teraz. Żeby pocieszyć tych co nie lubią Chińczyków, zamieszczam zdjęcie i link do odtwarzacza CD, który mnie podniecił wczoraj. Ponoć rewelka + czyta CD Text. Yamaha CDC-697BL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A była naklejka "ostrożnie szkło", mi w sobotę kurier przyniósł trochę innego Janka i wszystko było OK, mój był wysłany za pomocą UPS. Jeśli było ostrzeżenie że szkło możesz domagać się odszkodowania od firmy która robiła przesyłkę tyko zapewne niewiele odzyskasz bo na pewno wartość przesyłki była zaniżona. To jest właśnie koszt ponoszonego ryzyka w celu uniknięcia cła. Podaj jedynie link do sklepu a żeby na przyszłość go unikać. A to link w którym kupiłem ja oczywiście podali mailem link do śledzenia przesyłki przesyłka dostarczona 2 dni przed zakładanym terminem razem 1,5 od wykonania przelewu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam i współczuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przesłałem e-mailem zdjęcia uszkodzonego ampa do firmy w Hong Kongu i dziś gość z UPS chciał go zabrać z powrotem. Nie było mnie w domu, kiedy wróciłem powiedziano mi o tym. Pomyślałem o czasie podróży Janka do Chin w te i nazad i powiedziałem ...zaraz Boże Narodzenie a ja przy starym sprzęcie? Nie może tak być. Włożyłem lampy i podłączyłem CD. Akuratnie w playerze był B.B King z koncertu w Londynie. Janek zagrałłłłłł...uuuuu...Nie będę przeklinał, ale żadna cipka nie przekonałaby mnie w tym momencie, że sex jest lepszy od muzyki słuchanej przez lampy. Ożyło...dosłownie...ożył, albo zmartwychwstał każdy instrument, a scena zrobiła się szeroka i głęboka i każdy instrument na swoim miejscu. Bez korektora i pierdół.Co za jazda. Używałem na wcześniejszym sprzęcie riverbera z DigiTech, BBE Process Sonic Maximizer, lampowy przedwzmacniacz Behringera, wzmacniacz RMX 1450, zestaw kilku kolumn( Altusy 140, Beng E1005, RadioShack- z odzielnymi subwoofami + dodatkowe Sub 36"(prawdziwe bestie). Krystel, ten sprzęt przy Janku to wiejska dyskoteka, . Samo CD i Janek. Nic więcej nie trzeba. Firma z Chin to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Zasłużyli sobie na 100% good feedback. Napiszę im, że Janek nocuje u mnie, niech tylko przyślą "lampki" i daję im ocenę na 5 tkę. Grzeje się tylko środkowy transformator, moim zdanie za mocno. Trzeba zrobić kilka dziurek na "dachu" obudowy. Janka podpiąłem pod dodatkowy transformator, który zbija napięcie na 220V. Mieszkam w Anglii a tu jest 240V. Robi to za duże napięcie na lampach. Z resztą, Janek ma transformatory na 230V.

Całuję wszystkie lampeczki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojcieszekn - Poczekaj aż się lampki dogrzeją - będzie jeszcze lepiej. Za jakieś 50-80 godzin grania, później wyreguluj biasy i będzie tak jak tygrysy lubią najbardziej :) Wymień też chińskie sterujące na sowieckie NOS'y 6N1P.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icaman. Od razu włożyłem do niego 6FQ7/6CG7 Radiotron i EL34 Simensa, pisałem o nich wyżej. Ze zdjęć, które są dostępne w sieci z oryginalnych lamp Simensa, , te które przysłano mi bez logo, wyglądają w każdym szczególe tak samo. Pozostaje mi dla dobrego samopoczucia, wierzyć, że to nie fałszywki. Zamówiłem już YAMAHA CD-S300RK. Chciałem kupić Yamaha CDC-697BL, ale do Europy nie wysyłają. Szkoda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tematu to dostalem dzis info z chin ze np. lampki SHUGUANG EL34-B moga wystepowac z napisami roznego koloru czy tez nadrukami na szkle np. zloty , bialy , czerwony ale jest to bez znaczenia bo to wszystko to te same lampy tylko oni maluja je farba ktora akurat jest w fabryce :)

Troche szkoda bo mogliby robic jakies lepsze wersje tych lampek z jeszcze lepszym dzwiekiem no ale od chinczykow za duzo wymagac nie mozna ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-22477-014883200 1291980335_thumb.jpg

post-22477-051328600 1291980351_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad zakupem takich lampek, ma ktoś może?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na lampeczki tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w paryżu nie zrobia z gówna ryżu wiec z tymi wymianami lamp na coraz bardziej exotic i szukaniem przełomu jakosciowego w tego typu wzmacniaczach bym nie liczyl....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja nic nie wiem, tylko ty wiesz....nikt inny nie ma prawa sie o tym chinskim dziadostwie wypowiadac oprocz ciebie, zalatwiles to sobie z moderatorami forum...interesy i opinie zwyklych uzytkownikow nie maja zadnego znaczenia tylko twoj biznes tjuningowy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz synu. Nie tuninguję Yaqinów i nie mam żadnej umowy z moderacją, co niektórzy moderatorzy mnie wręcz nie cierpią. A ty nie lubisz yaqinów, bo są tanie i łatwe do kupienia więc nie ma czym szpanować. A kiedyś inaczej myślałeś, o proszę:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak kosztował 6900zł, to warto się było interesować, a jak się okazało że można kupić za 1600zł to już jest gówno którym "nie wypada" się interesować, bo za tanie i obciach gotowy. A przecież to ciągle ten sam wzmacniacz, zmieniła się tylko kwota na metce z ceną. Znamienne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze musisz miec tutaj ostatnie slowo, bo musisz pilnowac interesu, ale w stosunku do mnie pisanie o metkach to juz tylko glupota, nikt kto mysli o metkach nie sprowadzalby sprzetu z tajlandii, ale pluj znawco...gdyby cos ode mnie zalezalo to naciagacze twojego pokroju mieliby dozywotniego bana....widzialem od 2004 roku juz kilka chinoli drozszych od jakina i sorry , ale duzo im brakuje do przywoitej sredniej i wcale nie sa tanie biorac pod uwage , ze nawet w tym watku komus wybuchaja czy tampala lampy...ale to tak jak zegarki tag hujer na allegro...jest klient to jest i produkt....zreszta gadka z toba o jakosci to strata czasu, ty tego nigdy nie zrozumiesz , ty chyba nawet na warstacie nie miales porzadnego sprzetu...a ci co im spierdoliles tjuningiem klocki jakos sie tylko na priva wyplakuja....

 

Pewnie każdy z Was wstydzi się swojej forumowej przeszłości:)

Każdy z innego powodu...

ja nie mam powodu zeby sie wstydzic przeszlosci, ale Ty miales debiut w watku polityka słabiutki...trzeba przyznac....dobrze , ze zrezygnowales z pisania tam....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, rzeczowych argumentów jak zwykle zero więc znów swoim zwyczajem przypuszczasz atak personalny. I to kłamliwy. Nie ma jak z tobą dyskutować, nie ten poziom.

 

O, widzę edit. Do Ciebie Grynio też się dowalił niemerytorycznie, my tu o wzmakach gadamy a nie o polityce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty wiesz o zabijaniu?

sam zaczales znawco, ja do ciebie nie pisalem, nie mam zamiaru, bo wiem , ze nie umiesz jesc bezy i gadka z toba mnie meczy.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zaczales znawco, ja do ciebie nie pisalem, nie mam zamiaru, bo wiem , ze nie umiesz jesc bezy i gadka z toba mnie meczy.....

 

Nie musiałeś pisać do mnie, wystarczy że napisałeś brednie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Zawsze tak jest jak ktoś usiłuje się produkować na temat o którym pojęcia bladego nie ma, co w twoim wypadku niejednokrotnie aż nadto dobitnie wykazałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj pyszalku z sosnowca, nie dosc , ze gowno wiesz to jeszcze zrobili cie tutaj guru, naprawde szkoda mi czasu na gadki z toba i na gadki z tym co 'wykazujesz'....

 

Grał , potem podłączyłem jedną kolumnę , poszedł bezpiecznik ale nie byłem pewien czy zahaczył cewką o magnes i zrobił zwarcie czy to sam wzmacniacz bo było tylko cyknięcie i zdechł, nastepnego dnia pograł 5 godzin normalnie na 2 kolumnach i zdechł,potem większy bezpiecznik i iskra w lampie.Kupiłem Mullardy i znowu akcje...Nic trzeba jechać do serwisu.

po co mnie atakujesz, pomoz lepiej koledze z forum , ktory wyraznie ma problemy, podziel sie ogromna wiedza, bezinteresownie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie atakuję ciebie, prostuję tylko bzdury które wypisujesz. A ty co? Znów wyzwiska, zero merytoryki, a znajomości rzeczy też ani za grosz. Podobnie jak w tym wątku o Jolidach, gdzie rekomendowałeś zakup wzmacniacz a TAC 834 który gra jak ostatnie badziewie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W tamtym wątku również używałeś rynsztokowego języka zamiast argumentów.

 

Co do kolegi "pancernego", to później sam wyjaśnił co było nie tak, wzmacniacz akurat miał w porządku tylko lampy były wadliwe. Sam to napisał, ale ty wolisz wyrwać z kontekstu fragment wypowiedzi bo twoje musi być na wierzchu. Tylko że takie kombinacje mają krótkie nogi, bo każdy może sobie znaleźć i doczytać jaka jest prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co mi wylatujesz ciagle z tym TAC 834, wg ciebie zle gra, w porzadku, twoja sprawa i opinia masz do niej prawo, ja wskazalem w tamtym watku kilka wzmacniaczy , ktore trzymaly sie kupy, w miare wygladaly , nie jak choinka, a taca akurat mialem okazje sobie dobrze obejrzec, nie podobal ci sie, twoja sprawa, mnie sie nie podobaja chinskie noł nejmy, jakosc wykonania, blachy, traf, rozwiazania techniczne, siermieznosc, jakosc lutowania, rozplanowanie elementow itd. mam prawo do swojego zdania, nie uwazam , ze wsadzenie w to exotic lamp jest zasadne, wiec po co mnie atakujesz, ja wychodze z innego zupelnie punktu i zalozen niz ty, juz wilokrotnie napisalem, ze jakbym mial kupic tego nolnejma to wolalbym dolozyc i kupic wzmacniacz z diy hifi supply na 2a3, ktory gra pieknie , jest pieknie przemyslany i dopracowany ,i koniec dyskusji...i to kazdemu polecam....mam PRAWO do wlasnego zdania, jestem niezalezny i nie interesuje mnie badziewie....

 

zeby mnie forumowicze dobrze zrozumieli , bo ty makgajwer dzialasz w zlej woli i mnie meczysz ta swoja slaska nachalnoscia, kazdy wzmacniacz z diy hifi supply jest godny zainteresowania, przemyslany , zrobiony na dobrych elementach....jest to klasa ...i uwazam , ze takie spojrzenie na niedrogie audio tzreba promowac....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bredzisz człowieku, wymyślasz niestworzone rzeczy, a to znaczy że żadnego Yaqina nigdy z bliska nie widziałeś. Gdybyś widział, to byś nie wciskał ciemnoty o siermiężności i źle spasowanych blachach, bo to są wierutne kłamstwa. Takiej obróbki metalu jak ta znana z Ywqinów niejedna europejska czy amerykańska marka mogłaby pozazdrościć. Ów TAC834 którego sobie "dokładnie obejrzałeś" bez słuchania na tle Yaqinów prezentuje się jak jakiś ubogi krewny. I zrozum wreszcie że ja nie atakuję ciebie, tylko staram się prostować niestworzone brednie które wypisujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie prostuj, nie pomagasz ludziom, ktorzy kupuja te wspaniale spasowane wzmacniacze i maja pozniej problemy...

tutaj nie chodzi o to, ze ja nienawidze tego typu promocji pokatnej , ktora ty uprawiasz, tutaj chodzi o to, ze to co dla ciebie jest ladne i cacy dla mnie moze byc zupelnie nieoplacalnym zakupem i po to jest forum, zeby o tym rozmawiac....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.