Skocz do zawartości
IGNORED

Otworowanie aluminium - gdzie w W-wie?


darekdz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie namiary na warsztat w w-wie, w ktorym precyzyjnie wywierca otwory w czarnym aluminium nie niszczac go?

Chodzi o front i tyl obudowy.

Nie mam sprzetu i nie chce sam ryzykowac.

Bede wdzieczny za info.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... a do tego wiertarke z dobrym statywem i mocowaniami itp itd:) nie mam na to czasu i doswiadczenia. mam fajne pre i chce je schowac w pudelko. potrzebuje kogos kto wykona kilka prostych otworow ale rowno na gniazda. sa tez otwory prostokatne wiec samo wiertlo nie wystarczy... ale dzieki za rade

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laserowo otwór pod leda? Nie lepiej z działa jonowego przyp....

żarty żartami, ale po laserze w takim grubym materiale to równo wcale nie wyjdzie. Wiertarka, dobre wiertła i do boju. Bez statywu też da radę i to wcale nie tak trudno, tylko trzeba wiercić od dobrej strony. Kwadratowe otwory - wiercisz wiertarką i rozpiłowujesz pilniczkami. Trochę chęci i się wszystko da, a prawdopodobieństwo zepsucia będzie mniejsze. No chyba że machniesz rysunek w oprogramowaniu w którym sobie zażyczą, przypilnujesz, żeby ułożyli panel dobra stroną i w ogóle. Tym bardziej, że pewno będą mieć tylko jedną próbę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie dziwilo czemu DIYowcy szukaja najdrozszych rozwiazan i tolerancji rzedu mikrometrow...trzeba poszukac zakladu, ktory ma wiertarke stolowa albo frezarke...i to pewnie wiele osob bedzie chcialo sie pierdzielic z 1 otworem. Ciecie woda czy laserem a moze "nitka"? Jak chce sie miec pzrebitke rzedu kilkuset procent...prosze bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.