Skocz do zawartości
IGNORED

Pioneer A-676


colorfun

Rekomendowane odpowiedzi

"colorfun, 5 Cze 2009, 23:24"

 

Miałem ten wzmacniacz ( kupiony jako nowy ) przez ponad 10 lat - nie mam mu nic do zarzucenia , solidny wzmacniacz o dobrym brzmieniu . Miałem go razem z PD-8700 . Jeśli jednak chcesz większej zmiany w odsłuchu , to zmień kolumny . W tym , a nie w kablach , znajdziesz więcej pola do popisu jeśli chodzi o zmianę sceny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudeck ja rowniez posiadam kd ale takie z tzw wyzszej polki nie z media markt:) wszedlem juz tez w HD i dzwiek jest zajebisty ale to sluzy do filmów a nie do sluchania muzyki kino moze kosztowac 20 tys i szczerze? muzy na tym nie posluchasz pamietam dawniej jak posiadalem high end Yamahe AX1 jak jestes oblatany w temacie to wiesz ze to topowy wzmak kina kosztował nowego 15 tys

posluchaj w kinie chata nie wytrzymywala , w stereo bylo mniej niz przecietnie:)) albo jeszcze gorzej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Troche późno, ale...

Miałem ten wzmacniacz, ale nie do końca 676 tylko A-656 Mark II i uważam go za przełomowy dla moich potrzeb. Dzięki temu wzmacniaczowi podjąłem decyzję o zakupie A-838 a póxniej A-757 Mark II. Uważam, że A-676 jest bardzo dobrym wzmacniaczem dla potrzeb warunków domowych i przewyzsza on znacznie możliwości odsłuchowe po za pomieszczeniami studyjnymi, gdzie przydają się naprawdę "idealne" zestawy. A-676 to prawdziwe cacko pomimo wyjątkowo prosej konstrukcji. Pioneer opisał w swoich folderach reklamowych, że jest to wyjątkowa konstrukcja o skróconej drodze toru audio do wyjść RCA dzięki czemu są mimimalne "straty" Poleciłbym ten wzmacniacz pomimo, że ma jeden transformator dźwięk płynący z niego to prawdziwy miód dla uszu. Jeśli stan będzie idealny bez napraw a i cena nie przekracza 200 EURO to warto go mieć w swojej kolekcji.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jedyne co bym zrobił w tym zestawieniu (676,8500, dali) to chyba kupił jakies srebrne kable. n pewno rozjasni i wyostrzy to troche góre, przynajmniej detale beda bardziej słyszalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.