Skocz do zawartości
IGNORED

Kable głośnikowe rozmulające


profundis

Rekomendowane odpowiedzi

discomaniac71, 18 Sie 2009, 01:00

>Krak czy Ty sluchales czegos poza tym Technicsem w "o mnie" czy tylko probujesz sobie poprawic

>samopoczucie?

 

Tak słuchałem ,ale rzecz w tym że porównywanie bez wyrównanych poziomów nie jest miarodajne ,czemu tak się przed tą metodą opierasz i co jest z nią według ciebie nie tak ? .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Krak_oN

Jest was dwóch, czy Paweł i ty to jedna osoba. Nie mogę uwierzyc że takie poglądy może miec więcej niż jedna osoba. Mam nadzieję że odpowiedź na te pytania, napiszesz na znanym Ci wątku, ten już dosyc zaśmiecony, a tam jeszcze trochę śmieci nie zrobi różnicy. Do tej pory grzecznie z Wami dyskutowałem, ale jak widac to błąd. A może napiszesz (jeśli jesteś inną osobą), co Ty na to że zabiłem muchę, przed którą miał takiego stracha Twój idol?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton, 18 Sie 2009, 01:13

>Krak_oN

>Jest was dwóch, czy Paweł i ty to jedna osoba. Nie mogę uwierzyc że takie poglądy może miec więcej

>niż jedna osoba.

 

Paweł jest bardziej fundamentalistyczny ,ja uważam że ABX ze zrównanymi poziomami pokazuje najbardziej realnie różnice np pomiędzy wzmacniaczami a Paweł bardziej że ich nie będzie ,to jest pewna różnica ;) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jest bardziej fundamentalistyczny

 

Jaki tam "fundamentalistyczny" (co za słowo), najzwyklej w swiecie robi sobie jaja. Powazny to On jest przy Orionizacji swoich głosników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

discomaniac71, 18 Sie 2009, 00:46

 

 

>>Disco, tak, ja mógłbym być zawodowcem w elektronice, bo mam takie wykształcenie

>Technikum to jednak sporo za malo. Nie schlebiaj sobie.

 

ale wystarczy do bycia zawodowcem, czego nie zrozumiesz bo nigdy taki nie byłeś, zawsze "zawodowiec" po przyuczeniu :))

 

>Masz w ogole jakies studia skonczone czy za

>glupi jestes? Masz pecha bo w Twoich czasach nie bylo jeszcze prywatnych pseudo uczelni dla debili.

>No chyba ze doktoryzowales sie w ostatnim czasie:)

 

Disco, na pewne lepsze niż Twój awf :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 18 Sie 2009, 09:56

>>>>>>ale wystarczy do bycia zawodowcem,>>>>>>

 

hahahahahahah. no to żeś się w życiu nie popisał. uczyć się nie chcciało, co nie? :)

poza tym skoro kiedyś byłeś wielkim audiofilem a dopiero po latach się nawróciłeś to jaki wpływ na to miało twoje marne wykształcenie? żadne.

 

po prostu jesteś zwykłym klepimłotkiem nadrabiającym w neurasteniczny sposób swoje kompleksy wynikające z braku wykształcenia i już.

 

takie jednostki jak ty szukają wyłącznie konfrontacji. przeważnie w dziedzinach których są laikami, ponieważ konstrukcja psychiki nie pozwala im w sposób normalny przyswoić wiedzy obiektywnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRASZNY TU BEŁKOT i mylenie pojęć. Sami psychoanalitycy z Koziej Wólki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

sittek, 18 Sie 2009, 11:55

 

>XYZPawel, 18 Sie 2009, 09:56

>>>>>>>ale wystarczy do bycia zawodowcem,>>>>>>

>

>hahahahahahah. no to żeś się w życiu nie popisał. uczyć się nie chcciało, co nie? :)

 

młoteczku, widzę, że do Ciebie nie dociera. Ja mam wyższe wykształcenie, i nawet wyżej. Nie muszę się tym tutaj chwalić. Mi chodzi o formalne wykształcenie elektroniczne, przydatne do rozprawiania o elektronice. Wielu tu "fahofcuw" a wiedzy ZERO. Między innymi u Ciebie.

 

Daruj sobie przytyki o moim wykształceniu, bo są żałośnie małe i nietrafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. W tej dziedzinie wiedza obiektywna nie gra dużej roli. W temacie kablowym jest jej najmniej. Dlatego tak szybko przechodzicie od argumentów do skakania sobie do oczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo dowolną bzdurę przepisać jak się samemu nie jest w stanie czegoś wytworzyć w mózgu (ten przypadek dotyczy mistrza odtwórczości googlowej czyli XYZeta)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie chodzi o racje tylko kto ją ma.... to ja to ja to ja jestem ten błyszczący to ja to ja to ja wiem najwiecej, patrzcie , podziwiajcie...bo jak nieeee,,, to wy młokosy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Pawel czy Ty musisz wszystkich traktowac jak debili? Myslisz ze nie ma tutaj ludzi bez wyksztalcenia i doswiadczenia w audio czy sukcesow w innych dziedzinach? Masz chociaz odrobine skromnosci w sobie? Biorac pod uwage moja osobe: uwazasz ze nie mam wyksztalcenia i nic nie potrafie. Niczego w zyciu nie osiagnalem i na niczym sie nie znam. Wiesz jak to swiadczy O TOBIE? Bardzo zle... Mam mase dowodow na to ze sie mylisz ale nie ma sensu ich tutaj przywolywac. A swoja droga postawilbym Cie przed mikrofonem z heblami w lapach (niech to bedzie Soundcraft serii 200 do niedawna standard w rozglosniach) i ciekaw jestem jakbys sobie poradzil. Zapraszam tez do studia dostaniesz do wyboru: EOSa 5D mkII lub Nikona D 3x. Zalatwie Ci zawodowe modelki bedziesz mogl nawet zarobic ale jak spitolisz to bulisz wszelkie koszta plus odszkodowanie dla nas za psucie marki i dla modelek za stracony czas. Zobaczymy jak sobie poradzisz panie OMNIBUS (az sie cisnie przeinaczenie tego slowa:)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata czasu, Paweł nie odwazy sie na waet na slepy test sieciowki czy interkonektu a co dopiero na fotografowanie dup... przeciez w dupie jest D I A B E Ł ... a my naszego proboszcza kochamy i nigdzie zabrać nie domy... TAk krzyczały dewoty pod parafia jak policja aresztowała ksiedza pedofila. Prawda to Prawda i gowno prawda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

discomaniac71, 18 Sie 2009, 12:49

 

>Pawel czy Ty musisz wszystkich traktowac jak debili?

 

Disco, przypieprzyłeś się do mnie, dostałeś po nosie, więc teraz nie jęcz i nie płacz, wieczny amatorze :))))

 

Przypuszczam, że jesteś we wszystkim taki "fachura", jak w audio. Ale może się mylę ? ;)

 

Następnym razem pomyśl jak się do przywalisz bez sensu. Jeśli o mnie chodzi to możesz swoim aparatem robić zdjęcia koronkom, mam to gdzieś.

 

Pochwal się w końcu swoimi kolumnami. Nie mogę się doczekać :)))) Są już zlampizowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

climax99, 18 Sie 2009, 13:06

 

>Strata czasu, Paweł nie odwazy sie na waet na slepy test sieciowki czy interkonektu

 

climciu, to kiedy test ABX siecióweczek u Ciebie ?!?

 

Nie mogę się doczekać jak oficjalnie dasz dupy :))))

Jesteś z Poznania, to się pofatyguję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzi jakis tam ABX (((: Siadam i słucham w systemia odrózniam od siebie zwykły kabel i lepszy na moim sprzecie i mojej płycie znaczy sie słysze i dziekuje. To jest test a nie zawracanie sobie dupy z multimetrem i ch*j wie czym jeszcze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wygodnie jezdzic samochodem nie musze miec sondy Lambdy w dupie tak jak sluchajac muzyki decybelomierza w dłoni, zeby odroznic komfort auta a i b nie musze pierdylnac w niego piorunem tylko sie przejechac, sprzet jest do sluchania samochod do jezdzenia a jak chcecie sie branzlowac oscyloskopem dla zasady to dla mnie strata czasu i srodków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 18 Sie 2009, 13:15

> >Disco, przypieprzyłeś się do mnie, dostałeś po nosie....>>>>

 

typowy objaw. wszyscy na ciebie leją a ty myślisz że pada deszcz.

 

Co do Twojego wykształcenia byłbym bardzo nieufny. Jak dla mnie jest to kolejna zmyślona rzecz na potrzebę swoich teorii. Nikomu tego nie udowodnisz i nikt ci nie uwierzy. Poza tym wykształcenie nie idzie w parze z inteligencją i doświadczeniem. Za długo siedzisz przy komputerze. za długo.

 

Kolejny wątek gdzie się pojawiłeś i jest kicha. Lubisz wzbudzać wokół siebie zamieszanie. Jesteś chory. Poważnie chory choć żadnych ran nie widać. Współczuję twojemu otoczeniu jeśli takie masz. Poza paroma klakierami lub klonami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blazius, 18 Sie 2009, 12:07

 

>Co audiofilizm ma wspólnego z wiedzą obiektywną?

 

a co to jest audiofilizm?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 18 Sie 2009, 09:57

>>> >zostałem zaczepiony, to odpowiadam. Potrafisz to zrozumieć ?>>>

 

ty się dziecko tu sam potykasz o własne nogi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

climax99, 18 Sie 2009, 13:22

 

>A co mnie obchodzi jakis tam ABX (((: Siadam i słucham w systemia odrózniam od siebie zwykły

>kabel i lepszy na moim sprzecie i mojej płycie znaczy sie słysze i dziekuje. To jest test a nie

>zawracanie sobie dupy z multimetrem i ch*j wie czym jeszcze

 

Ale w teście ABX się właśnie słucha. TYLKO słucha.

Tak myślałem, że spękasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 18 Sie 2009, 13:46

 

>>>>>Ale w teście ABX się właśnie słucha. TYLKO słucha.

>Tak myślałem, że spękasz.>>>>

 

muzyka jest do słuchania.

testy ABX są dla ludzi którzy nie potrafią spokojnie skupić sie na muzyce

 

odezwał się ten co nie pęka :))))))))))))))))))))))))))))

 

mitoman.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rbej, 18 Sie 2009, 13:47

 

a co przeszło ci już? odmieniło się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.