Jump to content
IGNORED

dlaczego mod z AS troluje na AH? II

foxbat

Recommended Posts

Sorry jozwa, ale nie przyjmuje do wiadomosci powodu zamkniecia poprzedniego wateku, dlatego uwazam, ze mam prawo do utworzenia nieniejszego... ponawiam pytanie..

Tak sobie przegladam AH i zastanawiam sie po co jeden z modow AS troluje na AH? Przeciez dla niego AH powinno nie istniec... Przeciez AS to lepsza jakosc i modzi AS powinni trzymac poziom...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

foxi zaniżasz loty, z takim podejściem też trzeba było by zapytać co ty robisz na jednym z tych dwóch forów skoro się trzeba opowiedzieć przy którymś?

Hidden Content

• Redaktorzy

Foxbat, a dlaczego ty piszesz na AS? Przecież dla ciebie AS powinno nie istnieć? Dlaczego tak uważam? A bo tak. Rozumiesz cienką aluzję? No właśnie.

A abstrahując od nieuświadomionego humoru, zawartego cytowanej części twego wpisu: skoro tak desperujesz, to zajrzałem na AH zobaczyć, jak też tam trolluje ktoś z AS. Znalazłem jakąś dyskusję. W mojej opinii dyskusja nie jest trollowaniem, trollowaniem jest zaśmiecanie wątków. Jeśli człowiek uważa, ze jest o czym dyskutować z ludźmi na wspomnianym forum, to nie oczekujesz chyba ode mnie, że mu tego zabronię? I w ogóle w jaki sposóbm twoim zdaneim, mógłbym tego zabronić? Ja uważam, że tam dyskutować nie ma o czym, wiec nie dyskutuję, ale to co robi kto inny, to nie mój interes. Jesteście wolnymi ludźmi, fox, i ty i on.

Ponieważ, jak to już wcześniej JASNO, powtarzam, JASNO napisałem, nie życzę sobie obmawiania na AS innych forów, zamykam ponownie wątek. Dołożyłem starań, aby odpowiedzieć ci wyczerpująco. Jeśli nadal coś nie jest jasne, wal śmiało na PW.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.