Skocz do zawartości
IGNORED

dlaczego mod z AS troluje na AH? II


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry jozwa, ale nie przyjmuje do wiadomosci powodu zamkniecia poprzedniego wateku, dlatego uwazam, ze mam prawo do utworzenia nieniejszego... ponawiam pytanie..

 

Tak sobie przegladam AH i zastanawiam sie po co jeden z modow AS troluje na AH? Przeciez dla niego AH powinno nie istniec... Przeciez AS to lepsza jakosc i modzi AS powinni trzymac poziom...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxi zaniżasz loty, z takim podejściem też trzeba było by zapytać co ty robisz na jednym z tych dwóch forów skoro się trzeba opowiedzieć przy którymś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Foxbat, a dlaczego ty piszesz na AS? Przecież dla ciebie AS powinno nie istnieć? Dlaczego tak uważam? A bo tak. Rozumiesz cienką aluzję? No właśnie.

A abstrahując od nieuświadomionego humoru, zawartego cytowanej części twego wpisu: skoro tak desperujesz, to zajrzałem na AH zobaczyć, jak też tam trolluje ktoś z AS. Znalazłem jakąś dyskusję. W mojej opinii dyskusja nie jest trollowaniem, trollowaniem jest zaśmiecanie wątków. Jeśli człowiek uważa, ze jest o czym dyskutować z ludźmi na wspomnianym forum, to nie oczekujesz chyba ode mnie, że mu tego zabronię? I w ogóle w jaki sposóbm twoim zdaneim, mógłbym tego zabronić? Ja uważam, że tam dyskutować nie ma o czym, wiec nie dyskutuję, ale to co robi kto inny, to nie mój interes. Jesteście wolnymi ludźmi, fox, i ty i on.

Ponieważ, jak to już wcześniej JASNO, powtarzam, JASNO napisałem, nie życzę sobie obmawiania na AS innych forów, zamykam ponownie wątek. Dołożyłem starań, aby odpowiedzieć ci wyczerpująco. Jeśli nadal coś nie jest jasne, wal śmiało na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.