Skocz do zawartości
IGNORED

Fronda w PiSie?


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie:czy Ziobro już skoczył do gardła preziowi?Czy ma jakieś haki?

Historia zna wiele takich analogii!Może jakieś propozycje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powarczą i ucichną, bo bez Prezesa nie ma PiS. Prawdziwe napierdalanki zaczną się dopiero po przegranych wyborach prezydenckich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobro to niech się uczy angielskiego lub francuskiego. Bo teraz to ani bee ani mee. :)

 

A tak na poważnie to osobowość wybitnie patologiczna. Bardziej niż Prezio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sobie klaszczą lub się zagryzą to nie ma znaczenia....mam nadzieję ze prezes sam siebie nie zmieni i jego wyjątkowość nie ulegnie rozsądkowi....lecą w dół a ich najlepsi do Brukseli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie kazdy niech sie modli za zdrowie kurdupla ...raz na miesiac.Zeby dociagnął do nastepnych wyborów.Tylko ON gwarantuje wygrana...PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rzeczpospolita": 'Wrze w partii Kaczyńskiego. Kandydaci tej partii do Parlamentu Europejskiego zarzucają szefom kampanii szykany, blokowanie inicjatyw i donosy.

- To była jedna z najgorszych i najbardziej egoistycznych kampanii wyborczych, w jakich brałam udział - mówi "Rz" Jolanta Szczypińska z PiS. - Trzeba rozliczyć osoby, które ją prowadziły - dodaje.

 

Szczypińska do europarlamentu kandydowała z trzeciego miejsca w okręgu pomorskim. Kiedy pod koniec maja wewnątrzpartyjne sondaże pokazały, iż może wyprzedzić "jedynkę" listy, Hannę Foltyn-Kubicką, z centralnego sztabu wyborczego PiS otrzymała Szczypińska zakaz organizowania konferencji prasowych - zauważa gazeta.

 

Część posłów mówi "Rz", że gdy wewnętrzne sondaże wskazywały, iż mogą wyprzedzić popierane przez spin doktorów "jedynki", pojawiły się problemy z uzyskaniem zgody na większe limity finansowe, udział w debatach wyborczych czy emisję spotów. Składano też na nich doniesienia na policję. Taki los spotkał m.in. kandydującego z Poznania posła Tomasza Górskiego.'

 

Popyskują, popyskują i nic się nie zmieni. Bielan i Kamiński polecieli do Brukseli więc co najwyżej zmienią się spin doktorzy, bo Prezes jak Lenin - wiecznie żywy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest fronda w pisie tylko koniec tej nic nie znaczącej faszystowskiej partyjki, mój ty kablu iwanszczyku

 

fajna będzie prezydentowa, tuskowa może jej skoczyć tam gdzie tusk ziobre w dupe może pocałować..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś entelektualisto wojtusiu z koziej wólki nie był zazdrosny o fotki, to wkleję też ładne twoje zdjęcie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

To ja może od siebie dam małe proroctwo:

 

Po pozbyciu się Kaczyńskich na drodze wojny domowej Ziobro (i tylko on) będzie w stanie reanimować pozostałe resztki i zrobić z nich PiS-2. Oparty na tych samych zasadach, ale odmłodzony, który będzie z nami przez najbliższe pi razy oko 20 lat, zanim z kolei Ziobro kompletnie nie stetryczeje. Otwarta walka o władzę zacznie się nie wcześniej niż po przegranych wyborach prezydenckich, a skończy w okolicy wyborów parlamentarnych, lub niedługo po nich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati-Koti współpracownicy z telewizji wspominają bardzo ciepło, tak jak Zbysia koledzy ze studiów. Ciągał ich po sądach z dobrego serca, bo nie mógł się z nimi rozstać ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Sugerujesz, że to będzie w deseczkę Pierwsza Parka? Delator plus komisarz polityczna, no, faktycznie nieźli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herr helmut

 

Coś te twoje wpisy ostatnio takie depresyjne.Może psychiatra by pomógł?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naród to "oni", a pozostali mający czelność samodzielnie myśleć "na madagaskar"... pytanie pozostaje jedno, która ze stron bardziej przypomina małpy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ewentualnej frondy w PiS potencjalni buntownicy z pewnością pamiętają jak to się do tej pory kończyło. Wyrzuceni z partii muszą teraz samotnie pić do lustra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Monika Olejnik: : Ale wiadomo, no i dobrze, a PiS nie chciało jak najlepszego wyniku żeby pokazać, że jest…

Elżbieta Jakubiak: : No, ale myśmy na listy nie wzięli pani Hübner, a myślę, że gdybyśmy zaproponowali to też by się zgodziła.

Monika Olejnik: : No nie sądzę.

Elżbieta Jakubiak: : A ja myślę, że tak.

Monika Olejnik: : No nie sądzę pani poseł, że jednak…

Elżbieta Jakubiak: : A ja myślę, że tak, a nawet jestem przekonana.

Monika Olejnik: : No to trzeba było spróbować, no.

Elżbieta Jakubiak: : Tak, ale my uważamy, że pewna…

Monika Olejnik: : Wy wycięliście na przykład Marcina Libickiego, fantastycznego eurodeputowanego.

Elżbieta Jakubiak: : Dlatego, że nieśliśmy na sztandarach swoich, od lat niesiemy, lustrację. I w momencie, kiedy kandydat…

Monika Olejnik: : Ale macie w klubie pana Kowalskiego.

Elżbieta Jakubiak: : Tak, ale on nie kandydował.

Monika Olejnik: : Ale jest posłem, ale jest posłem, a co to znaczy, że jest różnica między eurodeputowanym a posłem w sprawie lustracji? Nie ma takiej różnicy.

Elżbieta Jakubiak: : Jest różnica w kampanii wyborczej. Ja rozumiem, że pani tutaj by zadała to samo pytanie, tylko gdyby Marcin Libicki kandydował to pani by zadała pytanie…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtuś kablu donosicielu ćwierćinteligencie

 

humor mi dopisuje, zwłaszcza od wyborów, jak zobaczyłem że tylko ćwierć narodu jest ćwierćinteligentna

 

a czemu jesteś ty taki markotny kapusiu, pensji za donos nie dali?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynda mi wasza frustracja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Pani ex-minister Jakubiak również. Ona po prostu stwierdziła, ze PO poniosło w tych wyborach druzgocącą klęskę. To rozumiem, optymizm, nawet fakt, ze sama nie dostała sie do PE jej tu nie wstrzymał. Ja to popieram, optymiści zawsze są lepsi od ponuraków. Tak trzymać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że proroctwo, jak to już w historii bywało, może się skończyć tak:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedź mi helmut, po kiego grzyba wklejasz co chwilę to samo zdjęcie?

Myślisz, że przez to ktoś pokocha tego psychopatę i jego laskę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po wczorajszym wystąpieniu Ziobry w PiS-ie trwa łapanka na kozły ofiarne. Po raz kolejny trafiło na Bielana i Kamińskiego. "Rzeczpospolita" podaje, że spin doktorzy zabraniali organizowania konferencji prasowych m.in. Szczypińskiej właśnie.

 

Po jej występie ws. polityki zagranicznej Niemiec i PO przyznajemy jednak rację Bielanowi: ten zakaz sprawił najpewniej, że kampania PiS-u nie okazała się jeszcze gorsza. Choć sama Szczypińska jest innego zdania: - To była jedna z najgorszych i najbardziej egoistycznych kampanii wyborczych, w jakich brałam udział - skarży się "Rzeczpospolitej". - Trzeba rozliczyć osoby, które ją prowadziły."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczę na prezesa że ich wszystkich z powrotem poustawia w równym szeregu....nic tak jak on nie gwarantuje równi pochyłej i powrotu do kanapowej partii....a będą mieli co wspominać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem wysłanie Ziobry do Brukseli to nie jest odstawienie na boczny tor?

Nie będzie go w kraju,nie będzie konferencji prasowych,mie będzie szumu medialnego.W Brukseli będzie cichutki i malutki ( na mierę jego osobowości).Czy to nie jest celowa polityka prezia aby pozbyć się w ten sposób ewentualnego rywala w przyszłości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.