Skocz do zawartości
IGNORED

LCD czy Plazma za 4000 zł


sturmovik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nosze się z zamiarem kupna TV ok 40 cali, nie wiem czy Plazmę czy LCD, HD ready czy Full HD. Telewizor potrzebny mi jest do oglądania filmów gdzie źródłem będzie HDMI z komputera, odległość od widza ok 5m. Na dzwięku mi nie zależy bo mam już skompletowane kino domowe. Mam na ten cel ok 4000 zł. Jaki model mi doradzicie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa czy herbata hehe napisze krótko dla mnie żadne LCD za najwyższe kwoty nie dorówna plazmie pod względem nasycenia barw czerni kontrastu i bardzo ważna cecha naturalności obrazu i tyle !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiej odległości to 40 cali jest zdecydowanie za małym tv.W skrócie LCD zachowują najlepsze własciwości do 46 cali,plazmy natomiast odwrotnie ,im większa tym lepsze właściwości.Plazmy mają lepsze nasycenie i kolorki oraz czerń ale przy lekko zaciemnionym pomieszczeniu,mają tez szybszy czas reakcji,LCD lepiej z kolei świecą w jasnych dziennych pokojach,ale trzeba zaznaczyć że tak duze różnice między plazmami i LCD jeszcze kilka lat temu, obecnie bardzo sie juz zacierają.Gdyby miał to być LCD to polecam na podświetleniu ledowym,te telewizorki maja już świetne naturalne kolory,nasycenie i czerń i w niczym plazmom nie ustępują.Jedyna rzecz na którą radziłbym zwrócić uwagę to porównanie dwóch technologii przy dynamicznych scenach,tutaj plazma moze mieć przewagę,ale LCD ma już bardzo szybkie matryce.Jesli chodzi o LCD to wydaje mi sie że najlepszy stosunek jakości do ceny ma obecnie samsung,z tym że wybierałbym te TV które mają podświetlenie ledowe na całej matrycy a nie tylko krawędziowe( warto na to zwrócić uwagę)wybrałbym raczej starszą serię 786 niz nowsze cienkie matryce serii 6000 i 7000,te najwyzsze maja już mieć ponoć całą matrycę podswietlaną ale będą tez droższe.Jesli chodzi o plazmy to koncentrowałbym się na Panasonicu i Samsungu,ale Panasonic chyba robi w tym momencie plazmy bardziej energooszczędne.Przemyslałbym na Twoim miejscu powaznie wielkośc TV,tv HD oglada sie z zupełnie innej odległości niz tradycyjne i tak np dla 50 cali zalecane odległości to bodajże 1,8 m - 4 m!!MOżna takie tabelki odległosci znalezć w necie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk duza krytyka LCD w porównaniu z plazmami wynikała głównie z porównywania ich na obrazie o niższej rozdzielczości,kanałów HD jak i innych żródeł nawet obecnie jest mało ,a kilka lat temu była straszna bida,tak więc plazmy o wiele lepiej tolerowały sygnał gorszej rozdzielczości,przy HD takiej różnicy już nie było,obecnie,mówie o najnowszych TV, ta różnica również została zniwelowana,nowe procesory świetnie radzą sobie z obrazem o gorszej rozdzielczości w LCD, jeśli natomist chodzi o ostrość obrazu w HD to uwazam że LCD ma mała przewage nad plazmami. NIe bronię żadnej z tych technologii,obie prezentuja obecnie dośc niezły poziom,obie też nie sa pozbawione wad,ale na dzień dzisiejszy cięzko jest wytypowac już zdecydowanego zwycięzcę,trzeba dokonywac mądrych i przemyslanych wyborów.Na korzyść plazm można dodać to że nie pokazują one swoich zalet w oświetlonych salach maarketów gdzie LCD radza sobie duzo lepiej, w domowym zaciszu może być właśnie odwrotnie,ale tak jak mówiłem,różnice obecnie sa bardzo minimalne.Kategoryczne stwierdzenie że "Tylko plazma! i żadne LCD nie dorówna jakością obrazu" jeszcze dwa lata temu było mocno aktualne ale dzisiaj już bym sie pod tym nie podpisał.Do tego idzie nowe i lepsze jak Oled,SED,laser TV itd.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale czy w związku z tym macie jakieś konkretne propozycje, konkretne modele nad którymi warto było by się pochylić, zastanowic i porównać przed dokonaniem oststecznej decyzji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle unikam takiego doradzania, aby później nikt nie miał do mnie żalu że wtopił gotówkę. Ale jednak z całym przekonaniem mogę polecić Toshibę z serii Z. Chyba nawet w okolicach twojego budżetu. Nie posiadam ale miałem okazję dokładnie przyjrzeć się w warunkach domowych, i byłem pod wrażeniem jak mało kiedy. Dla mnie dźwięk jest zbytnio przebasowiony, no ale pod tym względem mam wyśrubowane wymagania. Widziałem już kiedyś równie dobry obraz SD, lecz tamten telewizor kosztował 3 razy tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony KDL-40W5500

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

powyzej znajduje sie test z samsungiem B7000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok idąc za twoją radą znalazłem:

 

Toshiba 42ZV555D REGZA ZV Series 42 inch LCD

 

Co wy na to ??

W sumie to spełnia moje wymagana przekątna 42 cale, wyjście optyczne (potrzebuję SPDIF ponieważ moj wzmacniacz kina nie ma HDMI a takim spodobem dostane dzwięk cyfrowy z każdego źródła HDMI przez TV, z kompem nie ma tego problemu bo mam kartę muzyczną z tym wyjściem),tylko martwi mnie stosunkowo niski czas reakcji 8 ms i kontrast 17000:1 co wy na to ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz ,ale zarówno Toshiba jak i Sony robiło swoje LCD na matrycach Samsunga,jako ciekawostkę można podać również to ze Samsung jest obecnie najpopularniejsza marką TV w USA, w WB bodajże też.Jest bardzo zaawansowany technologicznie i mówi się że jest krok przed konkurencją.Radzę oczywiście o porównywanie naoczne ale do tego też trzeba się rzeczowo przygotować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to elektronika sony jest duzo lepsza,

 

do 4tys nie dasz rady kupic 40W5500 co najwyzej V5500, mam juz drugi LCD i powiem ze jest niezly, kiedys mialem plazme kupic, bardziej podobal mi sie obraz, ale jednak teraz nie, plazma to jak CRT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plazma to prawie jak CRT + obraz HD, czyli wciąż lepiej niż LCD, chociaż są coraz bliżej

 

za ok 3,5 tys. to kupisz jeszcze może gdzieś Panasonica 46py8 lub coś z nowszej serii 42', albo Samsunga 50a656... spokojnie te plazmy będą lepiej odbierały niż lcd, do tego za te same pieniądze masz większy ekran

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade spokojnie kupic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Seba_Fan

>za to elektronika sony jest duzo lepsza,

 

Tak, szczególnie w modelu Sony z serii Z4500 to ich kulejące 200Hz i wysokie ceny...

Nie ma startu do do elektroniki w ostatnich modelach Samsunga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sami zadowoleni użytkownicy.Z pięciu metrów fullhd zbędny,resztę kasy możesz przeznaczyć na oblewanie udanego zakupu.A gdzie tam lcd..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, full hd z 5 czy nawet z 4m nie jest już takie ważne... ale lepiej dołożyć do większego ekranu, 42' to malutko z takiej odległości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem test:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I mosze przyznać że ten sony zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wie ktos może czy sony dorzuca w komplecie wieszak na ścianę czy trzeba go dokupić osobno ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak teraz, ale bylo to tak, jak kupujesz 46 cali dostajesz wieszak i Panowie z Sony przyjezdzaja do Ciebie i Ci go wieszaj.

Widze ze duza tu czesc namawia Cie do plazmy, tez kiedys bylem tego zdania, ale teraz chyba bym nie kupil plazmy, ten Sony 5500 to bardzo dobry model, jednyne dsowiadczeni mozna miec, majac plazme o LCD z miesiac wtenczas mozna sobie wyrobic opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za żadne skarby świeta nie kupuj LCD. Plazma ma tylko jedną wadę (Panasonic i nie tylko)"zielone duchy", lub poczekaj na OLED.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba Fan

>Widze ze duza tu czesc namawia Cie do plazmy, tez kiedys bylem tego zdania, ale teraz chyba bym nie >kupil plazmy, ten Sony 5500 to bardzo dobry model, jednyne dsowiadczeni mozna miec, majac plazme o >LCD z miesiac wtenczas mozna sobie wyrobic opinie.

 

tylko że plazmy podobnie jak LCD też nie stoją w miejscu (chociaż postęp nie jest taki szybki)

nie mniej jednak w tym momencie jeszcze plazmy wciąż są przed LCD... można kupić lepszy obraz i większy ekran za identyczną z LCD cenę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung 786 lub 956-jeszcze dostępny,przewaga nad nowymi Samami jest taka że podswietlenie ledowe jest na calej matrycy a nie krawędziowe( za wyjatkiem nowej serii 9000 której chyba jeszcze nie ma i bedzie dośc droga raczej)Plazmy nie mają lepszej czerni niż te LCD!!!!plazmy nie mają rownież lepszej tolerancji dla sygnału SD!!!Radze przeanalizować i porównać samemu,do tego biały bedzie naturalnie biały,a czarny w dzień będzie zdecydowanie lepszy od plazmy,jeśli ktoś ma życzenie można go skalibrować tak że ciężko będzie go odróznić od obrazu z plazmy a będzie zachowywał równiez swoje przewagi.NIe chcę przekonywać nikogo która technologia jest lepsza bo kazda ma swoje zalety i wady,ale te konkretne TV nie są gorsze od plazm w moim odczuciu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z ojcem kupilismy samsung 46 656, wtedy byl za 4500zl..

 

polecam telewizory samsunga naprawde bardzo dobre wykonanie...

 

zobacz w jakiej cenie sa ledowe telewizory samsunga z serii b.

 

Pojdz do sklepow popatrz ktory model Ci sie podoba i napewno cos wybierzesz.

 

a jezeli chodzi o Toshibe to tez o niej myslalem ale strasznie zradko mozna ja spotkac w sklepach.

 

i ostatnia rzecz kupilismy TV w www.elektro.pl polecam calkiem niskie ceny i mnostwo opini o tym sklepie na ceneo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda o LCD opinia zaczerpnięta z Ceneo o powyższym samsungu.

Data napisania postu : 2009-01-24 12:31:44 Zagłosuj na opinię

Ocena: Ocena 3

Jakość: Ocena 2

Cena: Ocena 3

Wygląd: Ocena 4

lipa

 

długo chodziłem po sklepach i czytałem opinie w necie - między innymi powyższe - kupiłem go wczoraj za 4700 w elektro.pl, dotychczas miałem lcd 32" Panasonica podstawowy model 50 Hz, Samsung jest w porównaniu do Panasola po prostu do dupy, mam cyfrę+ i mimo różnych ustawień, które są rzeczywiście bogate, nie mogę osiągnąć jakości obrazu podobnego do nędznego Panasola,(jak to możliwe że niektorzy są zadowoleni z sygnału analogowego???????????) mam zamiar wykupić kanały HD w Cyfrze, ale obawiam się że znowu wyrzucę pieniądze w błoto.Ponieważ jest to telewizor najważniejszy dla mnie jest obraz a inne duperele mogą być lub nie.Sygnał audio puszczam przez wzmacniacz na duże kolumny.Przestrzegam wszystkich przed sugerowaniem się wyglądem obrazu w sklepach.Ustawione w tryb sklepowy i z sygnałem z dobrych odtwarzaczy z płyt odpowiedno przygotowanych dla klienta.Jest to moja prywatna opinia zapewne subiektywna.Doradzam tym, którzy chcą to "cudo" kupić: sprawdzcie najlepiej u znajomych rodziny itp jak to wygląda zanim kupicie.Pozdrawiam

 

Zalety produktu Zalety produktu

wygląd, pilot, obsługa, waga

 

Wady produktu Wady produktu

kiepski obraz z dekodera cyfry+

 

 

80 % osób (4/5) uznało tę opinię za użyteczną.

Czy uważasz

tę opinię za:

zalety użyteczną

wady nieużyteczną

null Ta opinia posiada 4 komentarze

null Zwiń komentarze

 

null14.02.2009

hadamar Popieram, telewizorek ładnie "wygląda" w sklepie przy włączonej prezentacji w domu to już inna bajka.

null04.03.2009

Thomas Panowie to jest słuszna racja w sklepie jak z obrazka a w domu po kilku godzinach testów (gorzka) prawda wychodzi na jaw.

null06.03.2009

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze 656 i 786 to są dwa różne telewizorki,różnią sie przede wszystkim tym że 786 jest podświetlany ledami a 656 tradycyjnie,w 786 jest nowy zupełnie inny procesor który zdecydowanie lepiej radzi sobie z sygnałem SD,natomiast nie zgodze sie że 656 jest gorszy od starego panasonica,jest to rownież dobry tv który przez długi czas uznawany był za najlepszy w swojej klasie,jeśli ktoś nie widzi różnicy miedzy starymi LCD to albo ma walnięty egzemplaz albo nie umie sie go w podstawowy choćby sposób skalibrować.Co do opinii,to powolywanie się na jedna złą opinię przy 99% pozytywnych jest dla mnie co najmniej smieszne,nie rozumiem też dlaczego kupowałes ten tv skoro takie zle opinie zbieral.Z tego co pamiętam to zarówno na polskich jak i na zagranicznych forach nowe Samsungi zbierają opinie doskonałe,wygrywaja w rankingach jakości i w w testach branżowych.Jeszzce raz podkreślam tez że 656 i 786 to sa dwie różne bajki jeli chodzi o jakośc obrazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>a jezeli chodzi o Toshibe to tez o niej myslalem ale strasznie zradko mozna ja spotkac w sklepach.

 

To fakt, toshiba z jakichś niewiadomych przyczyn po mistrzowsku utrudnia dostęp do swoich produktów. Coś gdzieś czasem rzucą jeśli akurat mają gest, normalnie jak u zarania PRL-owskiej gospodarki niedoboru. Produkują np. bezapelacyjnie najlepsze na świecie baterie-paluszki, o przysłowiowe "długo długo nic" wyprzedzające inne wiodące marki, ale weź je i kup, 2 lata temu dopadłem 4 sztuki w salonie zegarkowym.

Niektóre ich produkty można dostać w digitalo.pl czy digitalo.com, nie pamiętam. Mają tam i inne cudeńka, jak choćby odtwarzacze BR z twardymi dyskami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witek_z, 14 Cze 2009, 12:52

 

>Za żadne skarby świeta nie kupuj LCD. Plazma ma tylko jedną wadę (Panasonic i nie tylko)"zielone

>duchy", lub poczekaj na OLED.

 

LOL

 

wady plazm to m.in. problemy z gradiacją barw (dithering), niestabilna luminacja (mały biały kwadrat na max jasności może mieć 260 cd a cały ekran na biało i nie da się ucisnąć więcej niż np. 70 cd - były pomiary, wypalanie luminoforu jednak nadal istnieje (czarne pasy po bokach i oglądanie tak przez 2 lata i nie ma siły by się nie wypaliło - z tego powodu pasy są np. szare bo producent wie że trzeba boki też wypalać by nie było za jakiś czas różnicy. Tak więc stwierdzić że plazmy mają jedną wadę "zielone duchy" może stwierdzić tylko totalny NOOB

 

ps. w plazmach z czasem jeszcze kontrast spada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biorąc pod uwagę to że ten TV ma głównie pracować podpiety do Laptopa przez hdmi to (z tego co wiem) lepiej w takim zestawianiu spisuje się LCD. Cały czas zastanawiam się nad tym SONY. znalazłem go nawet w doś wydaje się przyzwoitej cenie:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Co o tym myslicie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko mały pikuś w porównaniu z kaszaniastym obrazem lcd.Kyle piszesz tam o jakiś pomiarach ale na co to komu,jak gołym okiem widać który obraz jest przyjemniejszy dla oka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba_Fan, 13 Cze 2009, 12:21

 

"...plazma to jak CRT...."

 

w takim razie LCD jest na poziomie Junosta. Nie wiem co widzisz w Sony,( no chyba że tym handlujesz) jednakże one nadal nie radzą sobie z normalnym obrazem. Do Panasa, a w szczególności plazm nie mają szans. Juz jak ktoś chce mieć ogień z ekranu i chce kupic lcd to panasa. Mniejsze zło. Jednakże pomimo wszystko głębia obrazu z plazmy przy sztucznie wyostrzonym i przejaskrawionym obrazie z lcd jest powalająca.

 

Wolę pomimo wszystko spokój i plastykę obrazu z plazmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.