Jump to content
IGNORED

Jakie sluchawki do pianina cyfrowego?

szymongrys

Recommended Posts

Sytuacja przedstawia się następująco. Mam od paru dobrych lat pianino cyfrowe yamaha p-80 i służyły mi z nim słychawki beyerdynamic (modelu nie pamiętam a napisy się starły) i służyły mi one bardzo dobrze. W chwili obecnej rozpadają się na wszystkie strony i uważam, że dalsze ich użytkowanie mija się z celem. Ceniłem sobie w tych słuchawkach neutralność i doskonały komfort użytkowania. Na jakość wykonania też nie mogę narzekać, mimo że mi się rozpadły. Raczej się z nimi nie cackałem i często szybko wstawałem od pianino z słuchawkami na uszach i kończyło się to najczęściej przylutywowaniem kabelków na swoje miejsce :D

Więc tutaj rozwiajam moje zapytanie na temat słuchawek. Czy dostanę coś w okolicach 500-600 zł, co nadawało by się do pianina? Zależy mi na neutralności dźwięku. Wszelkie przebarwienia są w tej sytuacji raczej niekorzystne. Słuchawki nie powinny też męczyć głowy, ponieważ potrafię ćwiczyć parę godzin dziennie

z góry dziękuje

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam, mogę Ci polecić słuchawki Fostex T-7. Dobrze trzymają się głowy, nie męczą uszu, są dość neutralne i do tego dość tanie - 275zł. Używam je czasami do keyboardu i jest całkiem OK. Może koledzy podadzą Ci jeszcze jakieś inne propozycje. Pozdrawiam, V-t

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.