Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie sluchawki do pianina cyfrowego?


szymongrys

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja przedstawia się następująco. Mam od paru dobrych lat pianino cyfrowe yamaha p-80 i służyły mi z nim słychawki beyerdynamic (modelu nie pamiętam a napisy się starły) i służyły mi one bardzo dobrze. W chwili obecnej rozpadają się na wszystkie strony i uważam, że dalsze ich użytkowanie mija się z celem. Ceniłem sobie w tych słuchawkach neutralność i doskonały komfort użytkowania. Na jakość wykonania też nie mogę narzekać, mimo że mi się rozpadły. Raczej się z nimi nie cackałem i często szybko wstawałem od pianino z słuchawkami na uszach i kończyło się to najczęściej przylutywowaniem kabelków na swoje miejsce :D

Więc tutaj rozwiajam moje zapytanie na temat słuchawek. Czy dostanę coś w okolicach 500-600 zł, co nadawało by się do pianina? Zależy mi na neutralności dźwięku. Wszelkie przebarwienia są w tej sytuacji raczej niekorzystne. Słuchawki nie powinny też męczyć głowy, ponieważ potrafię ćwiczyć parę godzin dziennie

z góry dziękuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogę Ci polecić słuchawki Fostex T-7. Dobrze trzymają się głowy, nie męczą uszu, są dość neutralne i do tego dość tanie - 275zł. Używam je czasami do keyboardu i jest całkiem OK. Może koledzy podadzą Ci jeszcze jakieś inne propozycje. Pozdrawiam, V-t

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.