Skocz do zawartości
IGNORED

koncerty blue-ray


fugazi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz sklep:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-12&utm_content=4018

 

Przypadek sprawił, że kupiłem dwa egz. Ten drugi to pieczątka - folia.

Ale nie mam zdania czy chciałbym sprzedać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale pisze tam ,że nakład wyczerpany a ten hd dvd Eagles co masz to all region gdybyś jednak chciał pchnąć to [email protected] np za zaliczeniem albo aukcja na allegro pod klienta . A rzeczywiście taki dobry jest tam ten DTS CORE ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj posłuchałem Fostera . Obraz bdb dźwięk również czysty wokal bardzo realna rzeczywistość koncertu . Jest ten DTS HD MA chociaz na poczatku zamarłem bo w głównym menu było DD5.1 i 2.0 ale ampli i odtwarzacz znalazły DTS HD MA . Koncert romantyczny ,świąteczny bym określił bardziej dla kobiet repertuar też ,Jeśli chodzi o jakość dźwięku to 1 liga ale jest 48/24 KHz i tu troszkę brakuje tych 96/24 w/g mnie . co by dało troszkę lepszą przestrzeń .Większośc spada na central i fronty ale słuchałem w nocy więc nie mogłem dawać głośniej . Częściej będę wracał jednak do TOTO Falling.... z DTS HD MA ten Koncert jest bardzo dynamiczny więcej perkusji i gitar wszystkich rodzajów ,żywiołowy ,porywający . Foster przypomina troszkę wystep na akademii z okazji 30 lecia szkoły . Oba jesdnak są w czołówce moich blu ray . Na świateczne klimaty -Foster ,Dla kumpli i znajomych lub by pokazać możliwości swojego sprzętu (nogawki same się zawijają ) -Toto Falling ... -tylko pamiętaj nie TOTO w Amsterdamie bo tam nie ma DTS MA HD , Teraz info dla Bodexa fana MM i innych pawilionów we wsi -rozbij namiot pod swoim sklepem i czekaj ,kup butle gazową bo zimno może rzucą za tydzień 3 egzemlarze tego lub owego za 20% wiecej niż na allegro, my siedzimy w fotelach i słuchamy tego co ty wyjeździsz lub wyszukasz za 3-4 tygodnie .Pozdrawiam . Allegro około 300 pozycji muzycznych BLU RAY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędruś, dziecko drogie - to co ty słuchasz, to u mnie leży od dawna i się kurzy - zachowaj swoje cenne uwagi dla swoich kolegów, niepotrzebnie się kompromitujesz .

 

A co do nowości, to zapowiadana premiera GEORGA MICHAELA na 7 XII od wczoraj leży na półce

w MM za 69 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicha Panie i Panowie.

Produkt wart tyle ile kosztuje.

 

AUDIO:

Na frontach pogłos ( efekt sali / hali) niedopuszczalny !!!

Czyli dźwięk daleki, nieprecyzyjny, byle jaki = chłamowaty.

I to ma być dts MA !?!? Toż to kpina.

 

Video:

Samozadowolenie leadera i patrzymy na Jerzego bez przerwy.

Wieje nudą choreograficzną jak zwykle u GM.

To nie te czasy.

Nawet nagrali to w 1080i/50 klatek.

Nic nic to nie pomaga.

Taka jakość jak z MTVHD TV SAT.

Czyli bardzo daleka od dzisiejszych oczekiwań/wymagań audio-widza i posiadacza Blu Ray playera.

Kupiłem bo kocham go za jeden [JEDYNY] utwór / kompozycję: Careless Whisper.

Od tego się zaczęła kariera GM. Utwór dedykowane Jego Matce.

 

Zalecenie:

wrażliwi na jakość AV nie kupują,

wrażliwi na kasę oraz miłośnicy GM niech lepiej kupią tańszego DVD.

 

Zaś do Jędrusia dobiorę się nieco później.

No bo jak można słuchać a później opiniować muzę na głośności takiej by nie budzić teśców za ścianą.

No daj spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było o premierowym dziś BD od Georga Michaela.

"LIVE IN LONDON"

A 69 zeta w sieciach MM/S.

I tak cztery dni przed europejskim terminem premiery.

POLAND jest prjeda wsjem.

Przypomnę, że w moje imieniny tj. 21 listopada 2008 nabyłem POLICE w Saturnie.

Też na week prze terminem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestraszyłem się trochę janunio, więc posłuchałem Fostera głośniej a nawet bardzo głośno -sąsiadów nie mam ale mam śpiącą rodzinkę. Jest więcej niż dobrze a nawet bdb . Przestrzeń jednak ok wokale super daję więc 6/5.5 a w niektórych utworkach 6/6 za 70 zł takie doznania to jednak frajda (wart więcej niż kosztuje).Załamał mnie jednak nasz janunio tym GM .We wtorek odsłuch .Janunio pamietaj o tych Eagles ,a może czegoś szukasz a ja niechcący mam np SACD Franie goes....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko do Janunio a słuchałeś blu ray DTSHDMA i DOLBY TRUE na H/K 255 i Denonie np 1910 czy sa jakieś różnice czy którys z tych Av coś bardziej eksponuje . A jaka jest twoja opinia o tym Police ,dla mnie troszkę cofnięty wokal Stinga i innych ,instrumenty ok obraz perfect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest Wasze zdanie na temat koncertu Lionela Richiego w Paryżu? Patrzyłem na spis utworków, repertuar ok, nie wiem jak obraz, dźwięk i wykonanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lionel : obraz niezły ale widać czasem ziarno ,dźwięk w DTSMAHD 5 w skali 6 mniej więcej lepszy od zwykłego DTS o jakies 15-20% jeśli wogóle da się to określać % polecam !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Live in London George Michael'a w DTS-HD Master Audio to może ja jestem cham i prostak i się nie znam, ale..... szczęki długo szukałem na podłodze ;). na moim sprzęcie, dla mnie - R_E_W_E_L_A_C_J_A i tyle w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przesłuchaniu GM blu Ray. Podszedłem do płyty z obawami po wcześniejszych recenzjach. Plusy : szeroka gama dolby no i oczywiście DTSHDMA . Wokal bardzo rzeczywisty ,dobitny sczegółowy .Basy soprany szczegółowość instrumentów bez zastrzeżeń ,przestrzeń koncertowa ciekawa w porównaniu do DVD GM które posiadam –jakość blu Ray bije na łeb i szyje jeśli chodzi o dźwięk .Duży wybór –patrz dodatki .Obraz niezły ,fakt ,że 3 telebimy za Grzegorzem wyświetlają czasem obraz w jakieś kratki i puszczane jest jakieś dziwne światło - burzy to obraz wprowadzając czasem ziarno no ale nie pustynną burzę. Dużo jest ciemnego tła w koncercie i tu zauważamy niedoróbki obrazu full hd tak jak i w innych koncertach często przy ciemnym tle .Minusem może być dla niektórych to co się wokół Georga dzieje –3 telebimy + chórek 6 osób- filmiki na telebimach fakt nie ma przybijania do krzyża czy stada 100 tancerzy ale GM to nie Madonna czy Minogue –przy tej muzyce to niepotrzebne .Nikt po G.nie spodziewał się fajerwerków choreograficznych .Może też rzeczywiście dziwić głos widowni na frontach nie stwarza to jednak wg mnie większego dyskomfortu i taki artefakt jest do zaakceptowania .Śpiew widowni zawsze może zdenerwować szczególnie jak widownia zamiast bohatera wykonuje jego najważniejszy utwór –tak tez może być w utworze Careless Whisperale . Ogólne wrażenie końcowe więcej niż dobre i zgadzam się z przedmówcą ,ze scenka opada przy niektórych wykonaniach .Obraz 4/6 dźwięk 5/6.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Coś spada aktywność forumowiczów , a nowe blu Ray koncertowe powoli i wbólach ale jednak się rodzą . Oto jeden z nich METALLICA - FRANCAIS POUR UNE NUIT. Z góry informuję ,że nie jestem fanem Metallica . Koncert w dosyć ciekawej scenerii aczkolwiek oprócz kilku fajerwerków na scenie i balonów nie ma szału . Ale to nie tak ważne jak dźwięk czy obraz . Obraz bardzo dobry trudno dopatrzeć się przysłowiowego ziarna nawet przy słabszym oświetleniu sceny jest dobrze . Dźwięk oczywiście DTS HD MA -dobry . Fronty i tyły –proporcje zachowane , dynamika -ok. Perkusja jak na jednego perkusistę i może niezbyt rozbudowany system ciekawa . 3 gitary dają dużą dawkę energii .Przy gitarach troszkę gorzej z selektywnością ale gitary elektryczne zawsze mniej szczegółowo wychodzą na koncertach blu Ray niż gitary akustyczne. Odnosi się czasem wrażenie ,że dźwięk gitar ulega pewnemu zlaniu się .Czasem też jest mniej wyraźnie z wokalem ale ciężko wyeksponować wokal kiedy obok gotują się 3 gitary elektryczne . Nie mniej jednak koncert nawet u wrogów zespołu ,może powodować mrowienie w niektórych częściach ciała . Dźwięk 4,5 na 6 obraz 5/6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że należy poczekać czy upowszechnią się BD pure audio. Na "zwykłych" BD z zapisem koncertów niektórzy realizatorzy przykładają dużą uwagę do jakości obrazu, dźwięk traktując po macoszemu jako coś (ich zdaniem) o mniejszym znaczeniu.

 

BD pure audio zawierają samo tylko audio, za to zapisane równolegle w standardzie 24/192 (we wszystkich kanałach) na trzy różne sposoby:

 

* LPCM 5.1

* DTS-HD Master Audio 5.1

* LPCM 2.0

 

Tu chodzi o dźwięk i tylko o dźwięk. Dlatego się go dopieszcza do absolutnej doskonałości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek jest to pozycja świeża napisz gdzie ją kupiłeś i za ile? Jest ona wystawiona na allegro za 89 pln. Gdzies jest taniej?

I jeszcze jedno generalnie na amazonie ten koncert ma bardzo dobre oceny

natomiast jest bardzo dużo uwag krytycznych do synchronizacji dzwięku z obrazem(Lars wali w werbel wczesniej niż go słychać) czy zauważyłeś coś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Jędrka za recencję Metalliki !

Bardzo żadko spotykane podejście do tematu.

W tej kategorii realizacji audio POLICE pozostaje samotnie na piedestale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ja też wtrące swoje trzy grosze.Może zrobić ranking najlepszych koncertów Blu-rey,ja np nie oglądam filmów wole obejrzeć koncert ,niż się zachwycać jakimś filmem .Koncerty można oglądać 100 razy a film raz.Ja moge polecić Georga Michael,Celine Dion,bardzo dobry obraz i dzwięk.Linkin Park obraz dobry,dzwięk bardzo słaby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Metallica na allegro ,szczerze nie patrzę na cenę jeśli jest blu ray którego chcę posłuchać lub należy do moich klimatów kupuję czy 80 zeta czy 250zł przy hobby pieniądze odgrywają mniejszą rolę . Koncert oglądałem ok 45 min rzeczywiście z tą synchronizacją jest coś troszkę nie tak i w gitarach również ,ale nie ma to większego wpływu na odbiór obok mnie na odsłuchu siedział fan tego zespołu to widziałem jak scenka opada, Posłuchałem i pooglądałem również (wszak jest tam sporo muzy i DTS HD MA i DTS HD HIGH RESOLUTION niżej przedstawioną płytkę sony z kompozycjami relaksacyjnymi -liczyłem jednak na coś więcej i ze stony obrazu i dźwięku . Ciekawe może być te pure audio BD o którym wypowiedział się jeden z forumowiczów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepszy koncert Metallica jaki widziałem, mam i nie żałuję wydanej kasy. Realizacja miodzio, trochę czasem drży ręka kamerzyście, ale to z powodu drgań perkusji przekazywanych przez podłogę....Zero ziarna, Francuzi się postarali (canal+ chyba)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt drgania kamery która stoi , jest zamierzony celowy-czyli wyreżyserowany ,taki bayer przy takiej muzyce wskazany aczkolwiek na poczatku może budzić zdziwienie kamera drga nie zawze wtedy kiedy powinna czyli przy dużej ilościi basu ale nieżle to sobie wymyślili. Delikatne ziarenko pojawia się przy filmowaniu widowni -dopuszczalne -Można być ogólnie usatysfakcjonowanym ,jest też koncert Metallica za jakieś ponad 200 zł -ciekawe co tam chłopaki prezentują

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś słuchał tego ,różnica w cenie poważna ale czy różnica w obrazie i dźwięku będzie ??? Obrazu w poprzednim blu ray Metallica opisywanym przeze mnie wcześniej chyba poprawić się nie da ale dźwiek może może . Jeśli ktoś słuchał obu płyt BD prosimy o info

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Efekt drgania kamery która stoi , jest zamierzony celowy-czyli wyreżyserowany "

No i znowu biję brawo do Jędrka.

Już na w zasadzie pierwszej płycie HD DVD ( Earth, Wind & Fire / Chicago).

 

Może mieć dwie przyczyny:

- drgania postumentu ( stage) na którym stoi perkusja przenosi się mechanicznie na kamerę,

- bliskość głośnych i niskotonowych odsłuchów ( pałker takie coś potrzebuje)obsługujących pałkera.

Faktem jest, że ten efekt kolejny raz został pokazany oznacza, że to celowy zabieg realizacyjny.

 

Jędrek, jesteś pierwszą osobą, która na to zwróciła w ten sposób uwagę.

Chyba dam Ci rabat na EAGLE na HD DVD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jędrek

 

"Przy gitarach troszkę gorzej z selektywnością ale gitary elektryczne zawsze mniej szczegółowo wychodzą na koncertach blu Ray niż gitary akustyczne."

 

Cóż - z tymi gitarami to jest jeszcze jeden problem. Przetworniki aktywne (Metallica) kontra pasywne (Satriani, Vail, Dream Theater). Zawsze gitary Matallica się zlewają - taka jest już natura przetworników. A wystarczy posłuchać jak Jon Petrucci gram Master of Puppets - 0 zlewania. Sam zresztą też wybrałem pasywne (DiMarzio Evolution) jako dużo bardziej selektywne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dla janunio za pamięć o tym dvd hd eagles . Troszkę się z tym tematem wyluzowałem - dlaczego . Żródłem dźwięku i obrazu są u mnie 2 playery . 1 PS3 SLIM SONY -którego przetworniki i układy są bardzo zachwalane przez elity tematu , 2 Harman Kardon DVD HD 47 . Na obu tych playerach nie odtworzyłem Pata Methenego HD dvd co mnie zaskoczyło -odtwarzacze nie rozpoznawały płyty . Może janunio podpowie dlaczego ? Wracając jeszcze do opinii np BD z Amazon . Bardzo często jest tak ,że gamonie ze Stanów opisują płytę DVD którą kupili pod płytą BD -mylą nośniki i działy a już najlepsi są ci którzy dają jedną gwiazdkę i piszą ,że ich odtwarzacz DVD nie widzi płyty BD dlatego płyta jest do du.....y .Nie mniej jednak zależy mi na tym Eagles tylko czy sprzęt to zobaczy??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek.. ściągnij na próbę i sam oceń..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zawodowym ściągaczem ,nawet gdybym potrafił to pewnie nie było by DTS HD MA lub czegoś tam jeszcze ,dla mnie najważniejszy jest dźwięk obraz idzie daleko w tyle a wiem ,że przy sciągani tego czy owego ludzie mają problem i zamiast np DTS HD MA czy DOLBY TRUE jest co najwyżej DTS zwykły czyli tzw Core lub DD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa prosta:

HK to DVD player

zaś PS3 to BluRay player.

HD DVD to inny system zapisu, odczytu itp.

Już upadł bo jedyny producent został porzucony przez wytwórnie filmowe.

Niestety dla HD Fanów wydano dla popularyzachi tego formatu kilka fantastycznych pozycji muzycznych, zapewne z opcją wyłączności na ten właśnie format::

 

- EAGLES Farewel Tour

- CREAM

- Lee Ritenour OVERTIME ( tu mamy 5.1 dts MA oraz Dolby ThrueHD; jedyna znana mi pozycja z oboma koderami lossles.

Pewnie jeszcze kilka innych.

Ale te w/w to białe kruki. Mam je.

Wydania HD DVD poznajemy po kolorze okładek. Są brązowe.

Więc temat się zamyka do czasu edycji na BD.

Firma LG wypuściła nawet dwu systemowy player HD DVD/BD. Po rezygnacji Toshiby projekt całkowicie upadł. Jego mutant natomiast zdobywa Chiny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się wyjaśniło dzięki, fakt ,że PS3 to blu ray i dvd i divix i cd itd itd player ale Eagles nie zobaczy trzeba więc czekać na BD Eagles no chyba żeby się udało przeformatowac jakoś tak aby został ten fantastyczny dźwięk a obraz móże być jakości zwykłego dvd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ... trzeba więc czekać na BD Eagles no chyba żeby się udało przeformatowac jakoś tak aby został ten fantastyczny dźwięk a obraz móże być jakości zwykłego dvd"

DVD jest w sprzedaży ale z "normalnym" audio.

 

Przeformatować na BD da się.

Jest problem z synchronem przy zmianie warstw.

Mam taką wersję. Self made z 5.1 dst MA. Bez re-encodingu.

Niestety cena 150 zł za dwu warstwowy nośnik BD blokuje racjonalność kopii.

Zwłaszcza przy duźym ryzyku błędów przy wypalaniu nośnika.

Inna możliwość to 3 x AVCHD na nośnikach DVD DL. Ale kto ma dziś ochotę na żąglowanie płytami.

Mogę Ci wysłać sampla na DVD w AVCHD pod PS3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.