Skocz do zawartości
szlufik

Audiofile Kielce

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam ilu audiofilów z Kielc jest na tym forum, zapisuje się jako pierwszy

post-13585-100001999 1245530672_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szlufik co u Ciebie bo u mnie stara bida... sprzedałem Virgo 2 :( i jade po manleya i nie wiem co do niego kupic ewentualnie zrobic . Stara bida mówie Ci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc szlufik to znowu ja. Dawno nie udzielałem się w tym klubie wiec pisze. Kiedy wpadasz na odsłuch manleya . Jakis koles chcał kupic ode mnie cd amplifona i mówił ze to swietne cd bo ma i chce drugie do drugiego sysetmu i chce je podłączyc z lorelei markówa i zapraszał na odsłuch do Warszawy.

Nuda....... znowu szukam kolumn i nic nie ma ciekawego na rynku wtórnym chyba se kupie altusy w komisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nautilus, coś zainteresowanie małe, sami se możemy pogadać przez telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

ja tez mogę się dopisać...

ino nie odpłatnie ;]

i oczywiście z nadzieją na posiadanie ciekawych członkowskich gadżetów ;]

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świętokrzyscy audiofile łączcie się! Witam wszystkich.Może byśmy zorganizowali jakiś odsłuch integracyjny?Co wy na to?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mozna ja mam manleya i monitory praoca szlufik ma naima i monitory akustyka wiec nie wazy to tony i mozna sie gdzies u kogos ugadac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie bym porównał proacki response 1sc do akustyków które miałem tez chwile u siebie ale na innym zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja również dopiero zaczynam ale się zapisuje

pozdrawiam wszystkich z Kielc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja się dopisze do klubu z przyjemnością. Pozdrawiam wszystkich miłośników dobrego dźwięku

z Kielc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie zadać pytanie, jaki sklep audio w naszym mieście jest Waszym zdaniem najlepszy? Mam na myśli ogólną ocenę. Obsługę klienta,zaopatrzenie,możliwości wypożyczania sprzętu na próbę itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vimed-Sat to najlepszy sklep moim zdaniem w Kielcach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

run28, 19 Gru 2009, 06:32

>Vimed-Sat to najlepszy sklep moim zdaniem w Kielcach.

e no co Ty.... . Zgodze się w pełni bo w Kielcach mamy 2 salony. W Vimed-sat mają dużo sprzętu , miłą atmosferę i jak mają jakieś nowości to i na odsłuch zaproszą. Można tam pogawędzić i właściciel jest życzliwszy jak w przypadku drugiego salonu w Kielcach z mafii audioklanu. Pod tym drugim salonem często stoi skuter włascicela ( no wiecie taka większa motorynka) . Chodzą słychy w mieście ze silnik tuningował mu sam Bowers z Wilkinsonem a przewody paliwowe dostarczył Audioquest....Ponoć za***rdala strasznie :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe Wilkinsonem to on się może goli:D Kupowałem u tego od motorynki CDka. Nie było żadnych problemów z wypożyczaniem różnych odtwarzaczy zawsze na umowę ustną no i kasę oczywiście. Ale on jest jakiś "inny" nawiedzony taki jakiś ;D pewnie sporo pali zielska na zapleczu heh mafia audioklanu.

W Vimed Sacie na Małej byłem tylko raz, z 8lat temu za czasów gównirstwa poszliśmy z koleszką właśnie tam, znajomy napalił się na korektor technicsa wtedy superextra sprzęcior. Odkładana kaska z bierzmowania i wielkie plany "ale to będzie teraz grało" Pyta czy jest taki model, na to nam pan w sklepie odpowiedział filozoficznie "zabawki to są w sklepie obok" :D To zdarzenie zdeptało psychicznie mojego kolegę;) do teraz wozi dudniącą wielką tubę w bagażniku samochodu i słucha jakiś głupot. Może żeby nie to co tam się wtedy stało,było by inaczej...

Za to na winnickiej jest spoko,w drugim salonie, tam taki starszy pan z żoną chyba sobie działają. Ciasno tam dużo sprzętu, ale fachową radą pomógł mi dobrać nowy interconnect, i dał lepszą cenę niż ten z XI W, co to ma niespełniony sen o Harleyu Davidsonie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze jest jeszcze Media Markt,Niemiecki Obóz Zagłady, choć cdki mają w niezłych cenach. Np w porównaniu do Fana. Ale tam to nie dla idiotów:D Pamiętam ile się musiałem wręcz naprosić kolesia z działu słuchawek żeby łaskawie poszedł ze mną i paroma modelami nauszników na dział "hi-fi" do jakiegoś odtwarzacza i wzmaka. Z resztą sam sobie musiałem popodłączać i ustawić zródła w jakimś denonie bo nie umiał, tzn próbował ale mu nie szło:D A, a żeby wejść ze swoimi płytami musiałem udać się do ochroniarza po błogosławieństwo. Które otrzymałem, ale i tak tam nic nie kupiłem, bo cena słuchawek które wybrałem była kosmiczna, w stosunku do większości innych sklepów. Oczywiście bez żadnej możliwości obniżenia jej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do sklepów no jest też "Fabryka dźwięku" na ul. Mała Zgoda 3

Mają głownie sprzęt studyjny i Profi ale w ofercie tez dużo sprzętu dla ludu :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapisuje się, jeśli koledzy pozwolą - z Zagnańska.

Przy okazji pozdrawiam właścicieli i obsługę z Vimed Sat. Mam nadzieję że zaglądają na to forum.

Może dołączą do klubu? - było by miło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopisuje się! Byłem ze dwa lata temu na winnickiej, jak zaczynałem przygodę.. Polecam, naprawdę spoko obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam dopisuje się do KIELC choć mam do was aż 50 kilosów , pozdrowienia za Staszowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich! W przyszłym tygodniu w Vimed Sat będzie do posłuchania system Regi.Jeśli nie słuchaliście naprawdę warto.Bardzo dobry stosunek jakości do ceny cały zestaw włącznie z kolumnami 7-8kzł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy za Leo19521 nie kryje się miły pan z VimedSat? Jeśli tak to bardzo mi milo. Szkoda ze przeczytałem zaproszenie dopiero dziś. Proszę informować Nas na bieżąco o tego typu prezentacjach. Niewiele miejsc w Kielcach daje możliwość takich spotkań. Przy okazji zapytam - co z kieleckim PSJ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy za Leo19521 nie kryje się miły pan z VimedSat?>

Przykro mi ale nie jestem Panem Jackiem.Jestem natomiast w dobrych stosunkach z Vimed Sat,zawsze ich chwalę,bo znają się na rzeczy i zawsze kiedy jestem w Kielcach mam możliwość swobodnego odsłuchu.O zestawie Regi dowiedziałem się będąc ostatnio w Vimed sat i dlatego poinformowałem Was o tym.A sugestię o powiadamianiu o prezentacjach ,przekażę Panu Jackowi przy najbliższej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !

Nie wiem czy jestem audiofilem , ponieważ słucham głównie muzyki :) a nie sprzętów , ale jestem z Kielc i zaglądam często na to forum .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jestem z Kielc i lubię dobry dźwięk na razie z Nakamichi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jest Panowie! Wszyscy na wakacjach? W dniu 05-08-2010 byłem z synem,na odsłuchu w Vimed Sat.Szukamy kolumn głośnikowych w cenie ok.6-7 kzł do zestawu wzmacniacz Krell S-300i,cd Meridian.Podczas odsłuchu dysponowalismy Krellem,natomiast korzystaliśmy z cd Naima 5i i krótko z Accuphase 400. Przesłuchalismy głośniki Vandersteen 1c,Dynaudio explicite32,Elac(symbol podam póżniej),Audio Physic Sitara,Sonus Faber Toy Tower.Z tego zestawienia najbardziej przypadł nam do gustu Vandersteen a po nim Sonus Faber Toy Tower.Vandersteen ze względu na większą uniwersalność w porównaniu z Sonusami.Jeśli byśmy słuchali tylko mniejszych składów,jazzu,wokali to wtedy Sonus.Jeśli jednak potrzebujemy mocniejszego walnięcia to Vandersteeny,przejrzyste,energetyczne z wzorcowym basem.

I jeszcze informacja techniczna.Vimed Sat wprowadził odpłatne odsłuchy.Mnie to akurat pasuje.Za 150zł słuchałem bite 3 godziny,byłem porządnie obsłużony i nie musiałem się zastanawiać w jaki sposób podziękować za uprzejmość w przypadku darmowego odsłuchu.Przy zakupie odsłuchiwanego sprzętu,odliczane może być zwyczajowe 10% wartości oraz kwota zapłacona za odsłuch.Tyle pierwszych wrażeń.Pozdrawiam.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi