Skocz do zawartości
IGNORED

Michael Jackson - stan krytyczny


kezlok

Rekomendowane odpowiedzi

>Zombywoof

Mój telewizor nigdy nie skalał się odbiorem MTV, która padła w 2000, kiedy to macherzy postawili na reality shows i quasi docu-dramas :)

Ronald Reagan? Dobry aktor i prezydent słynący z pysznych passusów (Obywatele...niniejszym ogłaszam,że Rosja została raz na zawsze wyjęta spod prawa. Za 5 minut zaczynamy bombardowanie)

Ta dyskusja zaczyna przypominać spór o słuszność teorii strun między kimś w temacie zorientowanym a kimś uważającym, że nasz glob stoi a słonko zapyla radośnie wokól...I smutno, i ponuro, do domu daleko i w ogóle beznadziejnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zombywoof

Nie znoszę organicznie góralskiej muzyki

Na skalnym Podhalu...

Haj!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezlok, 2 Lip 2009, 11:42

 

Home is where the heart is. Z tego dla niektórych może i wypływać beznadzieja, trzeba się leczyć.

Powinieneś się kapnąć, że niektóre płyty są nie dla dzieci i republikanów.

 

A na poważnie, wybryki obyczajowe skutecznie przykryły piosenkarstwo MJ. Emdżej przeszedł do His-storii jak pierwszy molestujący. Co prawda William George Perks ożenił się ze sweet-16. W molestowanie dzieci próbowano wrobić Pete Townshenda (chyba po to żeby osłabić oddziaływanie MJ). Elvis, Steve Vai, Punky Meadows przelecieli tysiące nastoletnich panienek itp. Showbiznes ma też i taką stronę. Chyba większość chwytała za gitarę żeby mieć łatwiejszy dostęp do tego miodu.

Obawiam się jednak, że MJ - gwiazda światowego zasięgu, główna atrakcja tabloidów swego czasu znikła razem z epoką Reagana. Nuke or nurse.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zombywoof

Włoskie buty nie cisną nigdy, monsignore

Koniec z argumentacją ad personam, tu nie bocznica:)

O&o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu tak robisz kezlok?

 

wpisy tych panów też coś wnosiły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Barack Obama nazwał Michaela Jacksona wielką gwiazdą, dodając że "wciąż ma iPoda pełnego jego kawałków".

 

W wywiadzie dla Associated Press Obama powiedział, że nie widzi nic złego w tym, że do tej pory nie zabrał publicznie głosu w sprawie śmierci króla popu. - Po prostu jesteście pierwszymi, którzy mnie o to zapytali - powiedział prezydent USA agencji AP.

 

Obama powiedział, że Jackson, który zmarł w wieku 50 lat, "pozostanie w historii zapamiętany jako wielki muzyk. Dorastałem na jego muzyce".

 

Podkreślił, że w jego odczuciu Jackson doświadczył "tragicznego i w wielu momentach smutnego życia osobistego".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezlok, 1 Lip 2009, 20:44

 

>>bruner_

>`Dangerous`!

 

 

słuchałem dzisiaj - dobra płyta -

porównywalna z BAD i THRILLER

 

dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>bruner_

No problemo :)

Płyta zamyka `złowieszczą` trylogię

`Give in to me` mój #1 z tego albumu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pora na "videło"

 

mam "Number Ones" dzisiaj dostałem, płytka spoko ale nabrałem smaka na więcej :-)

 

any suggestions? moze jakiś live performance?

 

o przypomniało mi się, miałem kiedys na VHS "Moonwalker" z superfajna wwersja "Smooth Criminal" - też warto poszukać na DVD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej uwazam ze z jego muzyka bylo ostatnio (20 lat) cos nie tak, ze potrzeba bylo smierci, aby plyty znowu zaczely sie sprzedawac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Video:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ew. dla mega fana:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego są jeszcze dokumentalne jak "Unmasked" czy "The One".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanczyk, 2 Lip 2009, 22:13

 

>Ja dalej uwazam ze z jego muzyka bylo ostatnio (20 lat) cos nie tak, ze potrzeba bylo smierci, aby

>plyty znowu zaczely sie sprzedawac.

 

 

to jest normalne ze po śmierci sie sprzedają dobrze,

jesli chodzi o pop muzykę to Jackson nie był taki zły, wez naszą Dodę porównaj i już wiesz wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profundis, 26 Cze 2009, 08:56

 

>

>

>Zdarzają się i szumowiny, także na tym forum :(

 

Sami przeginacie pałę używając takich epitetów.

 

Zjechaliście kubanczyka, a moim pojęciu on ma rację. Kariera MJ dawno się skończyła. Nikt nie neguje jego wkładu w historię muzyki, ale bez przesady. MJ jawi mi się jako człowiek który maksymalnie pogubił się w życiu. W żadnym razie nie jest AŻ taką gwiazdą. Wylewanie tych potków łez jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mrok

Jest AŻ taką gwiazdą, jest.

Nie liczy się li tylko kiedy wydał ostatni świetny album, ale o emocje jakie dostarczył słuchaczom w pewnym czasie i miejscu. Reszta to utyskiwania wiecznie niezadowolonych, garść statystyk i artykuliwa w popołudniówkach gdzie nagminnie naduzywa się słowa `szokujący`.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papageno, nie czytasz dokładnie...Nie zajadaj się klopiraminą - może jarmuż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>kezlok

>Jest AŻ taką gwiazdą, jest.

 

Gadaj zdrów. Jest to jeden z wielu, którzy coś tam po sobie zostawili. Nie widzę więc najmniejszego powodu ku temu żeby z tej okazji ogłaszać "żałobę narodową" i zalewać się łzami.

 

>Reszta to utyskiwania wiecznie niezadowolonych

 

Nie rozwlaj mnie. Na MJ świat się nie zaczyna i się nie kończy. Być może dla Ciebie jest on ikoną, dla mnie jest średniego formatu wykonawcą, który wylansował kilka dobrych płyt i nic poza tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holenderski narodowy fundusz emerytalny ABP wykupił rok temu prawa do niektórych utworów Michaela Jacksona. - Liczyliśmy na 8 proc. zysków rocznie, ale teraz odmawiam podania prognoz - mówi przedstawiciel trzeciego co do wielkości emerytalnego funduszu na świecie

 

Fundusz ABP ze 173 mld euro na koncie jest trzeci na świecie pod względem wielkości zgromadzonych aktywów - więcej dla przyszłych emerytów odłożyli tylko Japończycy i Norwegowie.

 

Rok temu, żeby zdywersyfikować swój portfel władze funduszu zdecydowały się nabyć prawa autorskie m.in. znanych artystów pop. W odkupionym od Universal Music za 140 mln euro pakiecie znalazły się utwory m.in. Justina Timberlake'a, Beyonce i zmarłego niedawno Michaela Jacksona. Wśród utworów, za które fundusz ABP będzie odbierał tantiemy znajduje się m.in. "You Are Not Alone".

 

Przedstawiciel ABP w rozmowie z agencją Reuters odmówił podania szacunków spodziewanych zysków. - Mogę tylko powiedzieć, że dokonując transakcji spodziewaliśmy się 8 proc. rocznie.

 

Prawdopodobnie po śmierci króla popu zyski funduszu będą jednak dużo większe. Tylko w ostatnim tygodniu na Amazon. com sprzedało się więcej utworów Michaela Jacksona niż przez ostatnich 11 lat.

 

Źródło: Gazeta Wyborcza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mrok

Gdyby kązdy, co drugi artysta był takim `jednym z wielu` to prześcigamy naszego starszego brata w socjalizmie w 10, góra 15 lat.

Nie rozbrajaj mnie, nikt do posypywania głów popiołem nie w tym wątku nie namawia. Odszedł piosenkarz, który swoją twórczością zamieszał w tyglu muzycznym na skalę światowa. I o to przede wszystkim chodzi. Odejście MJ uruchomiło dyskusję - tym lepiej, coś się dzieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość papageno

(Konto usunięte)

Kochany Lodzermenschu!

Są grupy, które biznes zrobią na wszystkim, wykorzystają każdą okazję - nawet śmierć, by nabić kabzę. Z drugiej strony każdy fanatyzm jest irracjonalny. W latach 80 Majkoł to istotnie było coś nowego, ale to se ne wrati. Będzie grał tylko w sercach zagorzałych miłośników, których z czasem będzie coraz mniej, tak jak miłośników Knappertsbuscha, Cortota, czy Nikołajewej. A nawet Goulda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Łodziaku!

Wszystko przemija. Tuszę, że nawet legenda Nirvany wjest w stadium ostatnich podrygów konającej ostrygi.

Chodzi o zapis wrażeń, złapanie chwili, emocji związanych z odbiorem czegoś, kogoś. Z czasem to będzie li tylko próbą chwytania bąbelków dobywających się ze świeżo otwartej butelki napoju gazowanego. Tak juz jest.

Co do fanatyzmu to już nadmieniłem w tym watku, że:

 

 

OT:

W/w notkę o funduszu podałem jako ciekawostkę. Ludzie bawią się w inwestowanie:

"Przed laty contessa Doria z arystokratycznego rodu Doria znanego we Włoszech już w XII wieku zaprosiła na drinka Emeryka Hutten-Czapskiego, uroczego człowieka i wielkiego zbieracza emigracyjnego. Przy kawie contessa stwierdziła, że rozmowa była tak miła, iż na pamiątkę chciałaby podarować gościowi książeczkę. I podarowała - atlas swojego przodka Andrei Dorii, XVI-wiecznego doży Genui i jednego z najwybitniejszych admirałów owej epoki. Składają się na niego stare mapy kartografów włoskich.

 

Emeryk Hutten-Czapski nie miał dzieci. Atlas Dorii odziedziczył po wujku Emeryku mieszkający w Kanadzie Karol Godlewski. Przed 20 laty pan Karol zadzwonił do mnie i zaproponował, żebym ten atlas kupił za 100 tysięcy marek. W tamtym momencie nie miałem tyle pieniędzy. A pan Karol uparł się, że chce, by atlas Dorii poszedł w dobre ręce. Panie Tomaszu, kusił mnie, możemy porozmawiać o cenie, obniżę do 80 tysięcy. Odmówiłem po raz drugi i poradziłem mu, by oddał go do Sotheby's. Atlas poszedł tam w przeliczeniu za 560 tysięcy marek. Kupił go brytyjski fundusz emerytalny związku zawodowego pracowników kolei. Atlas potem pojawiał się na londyńskich aukcjach, ostatnio osiągając ceny powyżej 2 milionów funtów."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - ciekawa rozmowa z ciekawym człowiekiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kim jest mój przyjaciel, który jest nieprzyjacielem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość papageno

(Konto usunięte)

No, zaczynam Cię rozumieć...powoli. Gdybyś na początku zaznaczył, że onże Majkoł zjawiskiem socjologiczno-ekonomicznym był (jest), przyklasnąłbym od razu, a nawet dezyderat jakiś popełnił. A Ty tu o nowych tryndach w muzyce. W latach 80-tych to ja słuchałem Sun of Jamajca i Afrika Simona, a także Franka Kimono. A do Majkoła miałem stosunek ambiwalentny: coś mnie pociągało, ale też coś bardzo odpychało od jego grania. Niestety, do dziś nie wiem co to było.

 

Andrea Doria - ładnie śpiewał bodaj Korda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanczyk, 3 Lip 2009, 16:57

 

>Wystarczy spojrzec na liste najlepiej sprzedajacych sie plyt na Amazon, zeby sie przekonac ze MJ

>umarl 20 lat temu.

 

jasne że tak, pisałeś już o tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.