Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio Irlandia


Dear77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich emigrantów z zielonej wyspy.Zakładam ten klub z prostego powodu wiem ,że w Irlandii poza prostymi chłopami mieszka też wielu miłośników dobrego grania i sprzętu audio.Wraz z kolegą F....regularnie robimy ustawki testujemy ,badamy od kabli po kolumny a im więcej ludzi w klubie tym więcej doświadczeń .Serdecznie zapraszam !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

Siema Dear ja jestem w irlandii i interesuje sie bardzo audio i muzyka piszesz ze testujecie sprzet mam wiec w zwiazku z tym pytanie z kad go bierzecie bo ja szukam od ponad roku sklepow z audio sprzetem i dochodze do wniosku ze tu prawie nic niema najleprzy sklep jaki znalazlem to Blackrock pod Dublinem jest tez sklep z Dublinie maja tam tylko Kefy i Nada znalazlem tez sklepik w Cork w centrum maja tam Mission i 3 wzmacniacze Denona(oczywiscie mowa o sprzecie stereo bo tylko taki mnie interesuje) ja sprzet przywloklem z Polski tylko kolumny kupilem tytaj wlasnie w Blackrock.

Daj znac na priv gdzie mieszkacie.Chetny na odsluchy i porownania jestem ja i moj sprzecik.

pozdro brodacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam masz racje w Irlandii jest niewiele sklepów myślę ,że najlepszym sklepem jest Cloney Audio właśnie w Blackrock ale tam nie widziałem Kefa ogólnie oni gardzą Kefem mówią że gra jak tanie stereo w samochodzie hahahah a myśle ,że znaja się na rzeczy bo handlują już z 40 lat a właściciel jest muzykiem .Ja mieszkam w Bray koega w centrum D6.Jeżeli szukasz sprzętu za 1/2 ceny zaloguj się na forum sklepu tam maja często super ceny np Primare I30 wzmak za 750 E w Polsce około 8 tyś .Sam opyliłem Arcama A85 za 250 E kosztował 1100 E .Pozdro jak będziesz w Bray zapraszam na kawere .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

Dear77> dzieki za wiadomosc o tym forum.Z tego co widze masz bardzo blisko do Bleckrock ja niestety musze pokonac cala Irlandie :( czy orientujesz sie moze czy maja moze w Cloney Audio jakies wkladki gramofonowe jesli tak to co tam widziales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

>ogólnie oni gardzą Kefem mówią że gra jak tanie stereo w samochodzie hahahah a myśle ,że znaja się na rzeczy bo handlują już z 40 lat a właściciel jest muzykiem.

Wiesz musisz do takich uwag podchodzic z dystansem gdyz kazdy chwali swoje i neguje czyjes jesli chodzi o handel.Sluchalem Kef IQ 50 lub 70(juz dokladnie nie pamietam sa podobne)i nie byly najgorsze porownywalem je z JBL es80 i bylo od nich duzo duzo leprze,choc JBL graly z Harmanem Kardonem a ta firma jak dla mnie w stereo sie nie liczy,choc musze przyznac ze cene w tym sklepie za te Kefy nie byla ich warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Blackrock mam jakieś 15 min tak wiec jestem dosyć często spędzamy czasami do 3 h w tym sklepie .Maja fajne podejście dają piloty w ręce płyty sam przynosisz zamykają drzwi kable sam przepinasz i jechane jak w domu !!!Jak byłem w Polsce ostatnio sprzedawcy mieli muchy w nosie a połączyć coś wielka łaska .Wracając do Kefa nienawidzę tych kolumn a testowałem wiele modeli po reference .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

Zgadzam sie w Blackrock jest bardzo fajnie sprzedawca(taki mlodszy chlopak)przelaczal mi kolumny wedle zyczenia chyba z 6 razy bez zadnego skrzywienia.Lecz mam pewne zastrzezenie znalazla sie tam nutka nieprofesjonalizmu ktory w Irlandii kroluje do kolumn nie dostale tych zworkow aby podlaczyc je jednym kablem a nie w bi-wiring dzwonilem pozniej kilka razy do sklepu i obiecano mi je przyslac lecz czekam do dzis i chyba juz sie nie doczekam(zworki zrobilem sobie z kabla).

Ogolnie sklep polecam odstaje on o lata swietlne od calego irlandzkiego amatorstwa oczywiscie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale to leży w ich naturze typowe Irysy.Sam wiesz że załatwić tu cokolwiek graniczy z cudem od Banku po Ntl-a.Może dlatego mamy prace heheheh.Na bank nie chcieli Cię oszukać to dobre chłopaki jak oddałem na gwarancji cd kazali mi wybrać jaki chce na zastępstwo.Jeżeli chodzi o wiedzę techniczną fakt mają słabą ale słyszą !!!! a to najważniejsze.Mniejsza z nimi sklep jest ok!!!Z wkładkami jest tu wielki problem sam szukałem do Pro-Jeta i tylko w Peatsie maja na zamówienie.Jak będziesz w Polsce maja wszędzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów z zielonej wyspy.

 

Mieszkam w Dublinie, a konkretnie w Monkstown koło Dun Laoghaire. Chciałbym zorganizować odsłuchy pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Czy byliby chętni? A jeżeli tak to jaki sprzęt mogliby przywieźć na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość brodacz

(Konto usunięte)

Czesc widze ze jest coraz wiecej chetnych wiec trzeba by cos wreszcie zorganizowac do Dublina mam daleko bo mieszkam w Tralee ale jak by sie cos dzialo interesujacego dojade moge wziac to co w o mnie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Bardzo się cieszę że powstał taki klub też mieszkam w Irlandii dokładniej w Longford .

Co do Cloney Audio to bardzo lubię ten sklep kupiłem tam wzmacniacz classe cap 2100 i kolumny spendor a 5 oddając swoje stare w rozliczeniu w nastepna sobote jadę zamówic cd-ka bo dali mi niezły upust .

Musimy się jakoś spotkać przy piwie:)

Pozdrawiam jak by coś to na priva zapraszam .

Piotr

 

Ps.

Jak by ktoś chciał coś kupić z drugiej ręki kumpel z pracy Irlandczyk mam mnóstwo fajnych klocków .

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema właśnie się wybierałem do cloneya może nawet będe w sobote.Jak masz ochote możesz wpaść przed zakupami ja też bym z chęcią posłuchał spendorów w tej konfiguracji.Kolega słuchał monitorków podobno super !!! Co do Classe testowaliśmy bardzo wysoki model pod Sonusami oraz cd to co maja na powystawówce Aram FMJ je zniszczył nawet stary właściciel przyznał nam racje.Ja teraz szukam cd Audio Note koniecznie lampa jak byś coś wiedział daj znać.Wracajc do spotkania na bank coś zorganizujemy .Pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

classe i spendory mam w domu a cd-ka dokupuje

chętnie możemy się spotkać

a co do połączania spendorów i classe zapraszam do siebie

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego starego classe cdp10( tego co tam leży) nie słyszałem ale słyszałem cdp102 w połączeniu w moim wzmacniaczem i jet nie zła synergia nie mówiąc już o efekcie wizualnym heheh

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Punk no problemo szkoda ,że sie nie złapaliśmy kolega pożyczył z Cloneya kable Nordosta i były ostre testy .Zabrałem swojego prampa lampowego i zapodaliśmy do Lina gramka a nastepnie podpieliśmy cd przez preampa .Myśle ,że by Ci sie podobało bo jako końcówke podpieliśmy wzmaka Classe do kolumn B&W .Kable za 1 tysia e dali na testy bez zadatku solidna firma.Co do kabli Nordosta ale wypas uffffffff !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe

No szkoda bo byśmy wypróbowali moje kable które wyprzyczyłem z clonne audio

Miałem dla siebie siecówke nordosa a dla kumpla głośnikowy trasparęnt audio (za 3tys euro z drugiej ręki 1 tyś:O ) wczoraj go testowaliśmy powiem tak nie dał bym tyle kasy ale szczęka opada to tak jak zdjęcie z kolumn koca kumple go chyba weźmie słucha go u siebie a co do siecówki nordosa na razie nic nie pisze bo nie miałem czasu

pozdro

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frd__

nie pamiętam spytam iosę kumpla to ci napisze ale naprawdę kabel był fenomenalny na moim systemie ale już u kumpla takiej dramatycznej różnicy nie było ale i tak go bierze

pozdrawiam

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

Czesc- wiem ze to nie jest zakladka ogloszenia :).Mam na sprzedanie zestaw Marantz PM7001 oraz Marantz CD 6002 plus kabele glosnikowe monster xp sprzet w idealnym stanie jeszcze na gwarancji kolor czarny sprzet jest obecnie u mnie w Irlandii,moze znacie kogos zainteresowanego w Irlandii cena to 500 euro oczywiscie zainteresowanych zapraszam na odsluch.Ogloszenie widnieje tez w zakladce ogloszenia lecz postanowilem zapytac tez tutaj gdyz jak wiadomo nie bedzie problemu z transportem jak i z odsluchem pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witamn

Brodacz- masz moze jeszcze ten sprzecik czy juz sprzedales??

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.