Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio Irlandia


Dear77

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie tez byłem na tym audio show i cóż mogę powiedzieć jaki kraj takie audio show:)

ja osobiście jestem już po prawie całkowitym skompletowaniu sytemu:) zostały tylko kable

ostatnio miałem u siebie na kilka godzin kolumienki b&w 805s piękne wiec był to typowo firmowy zestaw b&w i classe .........

cieszę się ze mam spendory :)

jeśli chodzi o jazz muzykę wokalną itd oczywiście jeśli jest to dobrze zrealizowane to magia ale pod innymi względami .....wolę spendory zwłaszcza że na nich mogę słuchać wszystkich płyt i czerpać z tego przyjemność a nie tylko tych które zostały dołączone z prasą hi fi :)

pozdrawiam

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear77

wiesz ostatnio w sobotę jak byłem w cloney-u specjalnie posłuchałem sobie classe cdp10

i nie zgodzę się z tobą to bardzo dobry odtwarzacz świetnie wykonany o bardzo analogowym dźwięku słuchałem go co prawda w sklepie a nie u siebie ale po tym odsłuchu mogę stwierdzić że zacna to maszyna ( lepsza od cyrua bo z nim przyrównywam i rotela nic innego w sobotę nie mieli :)

z drugiej strony dźwięk to kwestia osobistych preferencji i tego co z czym gra ( system) nie mówię tak dla tego bo ma w domu system classe słuchając go byłem bardzo obiektywny :)

pozdrawiam

p.s

ja i tak bym go nie kupił wybrałem inny modle :)

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

pasternaque, 13 Lis 2009, 23:45

 

>o, starzy znajomi, jak miło! :)

>

>> brodacz

>czy to Ty kupowałeś ode mnie w Peatsie jakieś 2 lata temu CDka Yamahy?

 

O nie kolego to nie ja,musial bym byc idiota haha macie tam takie ceny na te Yamahy ze ufffff az sie spocilem jak to zobaczylem :)

CD Yamahy S-2000 udalo mi sie kupic nowiutkiego prosto ze sklepu z gwarancja oczywiscie za 850 euro u was kosztuje 1399 euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

Jeszcze chcialem zejsc troche z tematu gdyz chcialem sprostowac swoje poczatkowe wypowiedzi w tym watku.

Pisalem wrecz chwalac sklep Audio Cloney chcialem przeprosic wprowadzajac w blad czytajacych maja wypowiedz przekonalem sie juz od dluzszego czasu ze ten prowadzą ignoranci i ludzie prubujacy nas naciagac i oszukiwac.Co sie do nich dzwoni to podaja inne ceny na produkty doswiadczyl tego tez kolega Anxion.Zeby nie byc goloslownym podam przyklad,bylismy z kolega na Cloney "show" i tam byly cenniki tego co maja w sklepie kolega zainteresowany glosnikiem centralnym z serii 600 dzwoni wiec kilka dni pozniej do sklepu i co podaja mu cene o 50 euro wyzsza,lub inny kolega chcac kupic tam kolumny w danym kolorze poinformowano go ze firma nie produkuje juz kolumn w tym kolorze i chciano mu wcisnac to co mieli w sklepie lecz gdy powiedzial"wiec sprowadze sobie z anglii w takim kolorze jak chce"odrazu chyba dla sklepu Cloney Audio firma wznowila produkcje w tym kolorze bo sie jednak znalazly :).Szukajac dla siebie CD Yamahy powiedziano mi ze Yamaha juz kompletnie nie wspolpracuje juz z Irlandia i probowano mi wcisnac cos innego(jak pisalem wyzej jednak wspolpracoje). Przykladow na takie a nie inne traktowanie klientow mam jeszcze wiele moge je opisac dla zainteresowanych.

Nie polecam tego skelpu i osoba kupujacych cos z tak zwanego exdemo radze uwazac gdyz moze to byc poprostu sprzet uzywany przez kogos innego i oddany do sklepu w celach rozliczenia.

PS wiekszosc zlych doswiadczen mam z tymi mlodymi chlopakami moze wlasciciel ma troche inne podejscie lecz calosc bardzo negatywnie rzutuje na sklep.

Dziekuje i przepraszam za nagla zmiane tematu lecz musialem sprostowac to co wczesniej napisalem by byc wporzadku ze swiom sumieniem.pozdrawiam brodacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema brodacz a gdzie sprzedawcy nie kłamia :)W tym sklepie pracują Irole i ich podsawową wadą jest to,że z natury kłamią i są nieodpowiedzialni taki naród !!!! Tu nic nie ma na czas mi zmieniają podłgę 6 miesięcy z NTL przychodzą rachunki chociaż wysłałem wypowiedzenie rok temu nie wspomnę o rachunku za prąd na który czekam 11 miesięcy no i bankiem z którego już 100 osób obiecała że do mnie oddzwoni.No a jak już wybierasz się 145 do Bray to jadą 3 na raz a pozniej czekasz ponad godzinę na następny .Ja już się z tym pogodziłem w sumie dzieki temu dostałem prace z tą różnicą że dzieki ich nauce czyli niczym się nie przejmować i jak najmniej pracować za jak nawięcej pieniedzy siedzę w domu i mam 3 razy więcej pieniedzy niż przeciętny manager z Polski i stać mnie na to żeby sobie kupić 3 pary kolumn za oklolo 30 tyś zł z zaskurniaków :)Zgadzam się z Tobą sklepy tu są słabe w jednym ceny z kosmosu w drugim kłamcy ale Cloney ma swój klimat i dają Ci swobodę i możesz robić w sklepie co chcesz a jak cena nie pasuje mówisz tak słuchaj znalazłem dany klocek za 2,5 tysia w U.K a zakrecony pan podchodzi do kompa i tak a masz za 2,3 kola.Mozna jak walczysz o swoje :)Nie wiem czy byłeś w Polsce w sklepie z tą róznicą że kłamią ceny z kosmosu i jeszcze Ci posłuchać nie dadzą jak przyjdziesz źle ubrany:)Mniejsza z tym kiedy wpadniesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

Nie zgodze sie z Toba troche bylem w kilku sklepach w Polsce i bylem bardzo dobrze obsluzony choc wpadlem tam w dzinsach z plecakiem i oczywiscie nie ogolony :).W jednym ze sklepow do ktorego przyszedlem obejzec co maja jak wyglada pokoj odsluchowy sprzedawca sie mna zainteresowal i po krotkiej rozmowie zaproponowal zebym poszedl cos zjesc a on w tym czasie przygotuje odsluch dla mnie(to jest podejscie) lecz wtedy nie skorzystalem gdyz do domu mialem 150 km i umowilem sie na za tydzien.Zalatwialem tez wiele spraw przez telefon ze sklepami audio i bylem bardzo milo zaskoczony i z tad moja negatywna opinia o tutejszym rynku gdyz porownuje go z tym w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mogę narzekać na cloney audio wg mnie to bardzo dobry sklep

wszystko co mam tam kupiłem po bardzo dobrych cenach

np jak ostatnio kupowałem cd-ka to dostałem 25% zniżki w tym przypadku to dużo

nie robią też problemów jeśli che kable wypożyczy trzymam je ile che i nie muszę kaucji wpłacać

nawet jak biorę kable o cenie np 1500 euro

 

p.s

jak robię biznes w cloney to zawsze gadam z Even-em ( syna właściciela)

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam myśle ,że będzie problem ale może Henryk coś grzebnie:)Mam jego Denona po przeróbkach i gra super.Ja zachorowałem ostatnio na DAC-a lampowego i wystawiłem już moją Dive na ogłoszeniach chociaż ciężko będzie żeby cokolwiek zagrało lepiej w podobnym przedziale cenowym a nawet o kilka tysi więcej.Tak czy inaczej zmiany muszą być!!!Przepraszam, że odwołałem spotkanie ale mały zachorował na zapalenie płuc z dnia na dzień. Już dochodzi do siebie tak więc myślę, że w ten weekend coś wypali .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem troche na necie i proszę, taką ofertę dostałem z Neela:

(modernizacja CD NAD C542)

"Wstawienie gniazda IEC 150zł (wersja złocona 200zł)

wymiana dwóch podwójnych wzmacniaczy operacyjnych na AD797

(podstawka precyzyjna, przejściówka SMD 4xAD797) 500zł

 

Razem 650zł (700zł)"

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie

Ciepłych i wesołych świąt zdrowia szczęścia i szczęśliwego nowego roku niech obfituje u wudane odłuchy i zakupy

pozdrawiam

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

panowie mam do sprzedania kable ic van den hul głośnikowe xindak lub tara labs do wyboru szukam za to wszytko 110 euro mój numer wysyłam na priv

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Zglaszam sie na poklad. Rozumiem ze nie bierzecie wpisowego;) Po paru latach wracam do tematu audio mam nadzieje ze bede pomocny. Pare rzeczy juz slyszalem wiec napewno cos pomoge mniej obeznanym. Obecnie jestem na etapie kompletowania nowego sprzetu. Napewno bedzie to lampa i napewno bedzie gramofon reszta wyjdzie w praniu;) Bardzo chetnie przy jakiejs okazji wpadne na odsluch spotkam sie pogadam. Jak bedziecie cos organizowali to zglaszam sie. Acha mieszkam w rush niedaleko lotniska. Pozdrawiam wszystkich. Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie zawsze chciałem posłuchać MG ja sprzedałem wczoraj Arcama CD 24/192 w dobrej cenie i mam kilka DAC-ów jak chcesz możesz wpaść i posłuchać w sobote.Muszę sie pozbyć gratów i kupuję albo cd Audio Note lub DAC AN musi być na lampie inaczej nawet nie patrzę :)Szkoda mi trochę tego Arcama bo przy nim classe grał Alba z Argosa :)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema no i już wiemy jak grają magnostaty:)Scena ,naturalonść i stereofonia to atuty o których można pomarzyć słuchając -NORMALNYCH-kolumn w porównaniu do tych wynalazków.Można podpinać Nordosty Transparenty za tysiące euraczy i nie dadza rady taka jest przykra prawda:)Kolumny mają może 2 cm głębokości a bassior śmiga jak z dużych kolumn .Człowiek który wymyślił te kolumny powinień dostać Nobla:)Uffff w końcu wiem jak powinien grać mój AN w normalnym salonie.Wklejam fotke robiona telefonem :)

post-18527-100003501 1265206367_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Parawany,, sa cool:)

 

Jak AN y poradzily sobie z wysterowaniem?

 

Moja koncowa ma mniej mocy ale tez zamiata wszystkim jak chce:)

 

Ps. AN CD 2.1x mi dzisiaj ,,kolysze dusze,, warto bylo jechac specjalnie zeby to sprawdzic w systemie ! A pomyslec c zrobilby DAC 3 lub 4 z CDT Two? ufff.....

 

robix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiek byl zachwycajacy. Sam nie spodziewalem sie niczego podobnego. Glosniki sa bardzo naturalne przejrzyste ale nie analityczne. Maja wiecej basu niz inni mowia. Jakiej muzyki bysmy nie sluchali wszystko bylo podane w sposob bardzo podobny stonowany z instrumentami idealnie od siebie odseparowanymi. Moze nie sa to idealne kolumny dla kazdego ale napewno trafiaja w moje gusta. Sa tez jednymi z lepszych jakie slyszalem. Oczywiscie to zasluga audio nota i ogromnego pokoju dobrze wytlumionego. Nie mowiac o dacu i transporcie. Tak naprawde to kolumny warte sa jedna trzecia tego co caly sprzet. Ale jesli poczytacie o magnepanach to kazdy zestawia je z o wiele drozszymi nawet paro krotnie wzmakami i cdkami.

 

Audio note poradzil sobie idealnie mi by wystarczyl. Ciekqwe jak tansze la

lapmpowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.