Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio Irlandia


Dear77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś w IRL rDAC Arcama? Chciałbym obadać a w Clooneyu każą 2 tygodnie czekać, dopiero spodziewają się dostawy... :(

 

 

nie wiem czy nie za pozno ale ja posiadam jak by co

Dublin

 

Pozdrawiam

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno!

Właśnie się wygrzewam w słoneczku Havany (MHDT Lab)... :)

Jak masz ochotę to zapraszam w któryś weekend - porównamy DAC'ki przy kielonku 15-letniego Glenfiddicha.

Zawsze to miło poeksperymentować - jeśli znajdziesz czas kiedyś w weekend, to daj znać na priv! :)

Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1890

(Konto usunięte)

Jeszcze trochę sprzętu przytaskać i mogłoby być wesoło... :)

Po prostu Audioguinness!

 

Wszystko jest mozliwe. Gdyby byla zgrana paczka, zalatwic PUB raz w tygodniu, a chyba chetnie by na to poszli w obecnych czasach. I jeszcze zorganizowac jakies zespoly ktore by nieraz zagraly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Hmm ja na cloney show sluchalem nie pamietam ktorych SA ale gralo naprawde fajnie , oddanie dzwieku blach Ahh palce lizac

W koncu musimy sie jakos zgadac na jakis odsluch i whiskacza iIdottore :)

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają tam m. in. takie kolumny System Audio... z góry informuję że szkoda na nie czasu. Grają jakby koc na nich leżał.

 

Lekarzu, nie tak mocno ;)

Kolega punk posiada SA Ranger i pedzone Classe pokazuja naprawde duzo.

Moze w sluchanym przez Ciebie zestawie cos bylo "nie halo", a powodow moglo byc mnostwomnostwo ;)

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - ja te SA porównywałem z B&W... faktycznie trochę inna szkoła i wnioski mogą być fałszywe. :)

Baj de łej... wybieracie się może na Audio Show do hotelu Burlington?

Może by się razem umówić a potem pifffko jakieś?

 

Przy okazji: u Clooney'a używka Jadis Orchestra do przytulenia za niewielkie pieniądze!

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Panowie ja chciałem zapisać się do klubu z moim skromnym zestawem Rotel RC-1550, RB1552, RCD 1520 i Minas Anor IIIs ze stajni Studio16Hertz.

Może to nie jakaś rewelacja ale jak na pierwszy zestawik gra ciekawie. Co prawda słuchałem dużo lepszych zestawień ale nie na moje kieszenie :)

Chciałem się również zapytać adres hotelu gdzie będzie jutro Audio Show. Kurcze byłem w Cloney Audio w zeszłym tygodniu i zapomniałem się zapytać.

Zresztą na drzwiach była ulotka jak byk, no ale ja niestety taki roztargniony, że zapomniałem zapisać :)

 

Ps. Jeżeli jakieś sugestie odnośnie mojego zestawienia to chętnie posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wrażenia po audio show? w polsce nigdy nie miałem okazji uczestniczyć w audio show i muszę przyznac że w porównaniu z tym co clouney audio zorganizował w zeszłym roku tegoroczna imprezka wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. jestem ciekawy jak szanownym forumowiczą podobały się zestawy KHARMA? no i co sądzicie o dobraniu subwofera w pokoju B&W :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh kharma bajka , jak zobaczylem klocki ktore i kable do kharmy zestawow to odechcialo mi sie sluchac , poprostu nie chcialem sie wkurzac :)

B&W -troche chlopaki przegieli tym subem do referencyjnych glosnikow :)

A co sadzicie o nowych tak zachwalanych w gazetkach b&w pm1 ?

bo dla mnie porazka na maksa za 2.5k euro

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że kharma to bajka :) wraz z kolegą popełniliśmy potężny błąd.Pierwszym zestawem jakiego posłuchaliśmy był ten mega zestaw Kharmy , później już nic nie było wystarczająco dobre :) co do Bowersów ,to jestem ich fanem ale te PM1 mnie nie urzekły ( nie za te pieniądze ), po za tym to komputerowe połączenie nie podoba mi się, nie jestem fanem puszczania muzyki przez kompa, chociaż zdaje sobie sprawę że to wygodne mieć wszystko w jednym miejscu ,pod ręką .

Jeżeli nie pytaliście na audio show to tylko wspomnę ceny tego największego zestawu Kharmy:

głośniki - 90 tyś euro

przedwzmak- 80 tyś euro

mono bloki- 80 tyś euro( nie wiem czy sztuka czy komplet ale podejrzewam ze sztuka )

kable głośnikowe - to było chyba ok 5 tyś. euro za metr

kabel zasilający- nie wiem ale pewnie podobna cena co kabel głośnikowy

Cd meridian - 6 tyś. euro ( na tle reszty sprzęt dla ubogich :) )

 

Cóż panowie , zaczynamy zbierać pieniązki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck me..., ja bym chyba wolał wille z basenem w hiszpani zamiast tego zestawu, co do samego show zdecywodanie lepiej niż w tamtym roku, przynajmniej te zestawy jakoś porozkładane były porządnie, bo w bewleysie była porażka. również ciekawy zestaw z wilson audio sophia, zwłaszcza ten kosmiczny wzmak devaliet, jak dla mnie było super, cudownie natomiast zagrały kolumny w pokoju nordosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że kharma to bajka :) wraz z kolegą popełniliśmy potężny błąd.Pierwszym zestawem jakiego posłuchaliśmy był ten mega zestaw Kharmy , później już nic nie było wystarczająco dobre :) co do Bowersów ,to jestem ich fanem ale te PM1 mnie nie urzekły ( nie za te pieniądze ), po za tym to komputerowe połączenie nie podoba mi się, nie jestem fanem puszczania muzyki przez kompa, chociaż zdaje sobie sprawę że to wygodne mieć wszystko w jednym miejscu ,pod ręką .

Jeżeli nie pytaliście na audio show to tylko wspomnę ceny tego największego zestawu Kharmy:

głośniki - 90 tyś euro

przedwzmak- 80 tyś euro

mono bloki- 80 tyś euro( nie wiem czy sztuka czy komplet ale podejrzewam ze sztuka )

kable głośnikowe - to było chyba ok 5 tyś. euro za metr

kabel zasilający- nie wiem ale pewnie podobna cena co kabel głośnikowy

Cd meridian - 6 tyś. euro ( na tle reszty sprzęt dla ubogich :) )

 

Cóż panowie , zaczynamy zbierać pieniązki :)

 

Wiesz zawsze mozna kredyt wziasc hehe

 

Sadze ze za mniejsza kwote mozna uzyskac nirvane.

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panów. z niewiadomych mi przyczyn administrator uniemozliwia mi kontakt z innymi forumowiczami z zielonej wyspy. wiem ze nie jest to dzial ogloszenia ale Klub Irlandia. ja w Irlandii przebywam i dlatego wlasnie pisze posty tutaj. jak dobrze wszyscy wiemy ( przebywajacy w ww kraju )dostep do sklepow ze sprzetem audio jest delikatnie ujmujac beznadziejny. ( jeden konkretny sklep na kraj ) dlatego tez Ja (i jak podejrzewam inni forumowicze ) doceniam gdy ktos umozliwia wasnie w dziale klub Irlandia informacje o mozliwowci kupna lub odsluchania sprzetu audio w tym kraju. ja tak uczynilem oferujac mozliwosc kupna i odsluchania dwoch elementow ,za co zostalem ukarany a posty skasowane.

" Dziwny jest ten swiat "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się. Na Audiostereo obrywa się ostatnio za byle co. Możesz paść ofiarą chamskiego ataku i nikomu włos z głowy za to nie spadnie, ale spróbuj potraktować takiego (***) jak na to zasłużył i zaraz Ci adminy dowalą za to tylko, że nazwałeś (***) po imieniu.

Życie...cóż!

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ owszem przeszanowny Panie Moderatorze ,ale czy nie uważa Pan za duże ułatwienie sprawdzenie tylko fora Klub Irlandia (jak to miejsce miało do tej pory) niż przegladanie całej zakładkę z ogłoszeniami.

 

Tak po za tematem to te trzy szóstki w ilości postów chyba mają jakieś głębsze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do Fr@ntz'a nic nie mam! :)

Co do subów REL czy Velodyne, popatrz może w ogłoszeniach TUTAJ (takie irolskie forum audio).

Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.