Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio Irlandia


Dear77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuję bardzo za zaproszenie na pewno skorzystam i przyjadę poznęcać się lekko na swoimi i Twoimi uszami :-)

Nie mogę miestety w tą niedzielę ale może w następną...zobaczymy.

Dziś odwiedził mnie aro któremu jednocześnie bardzo dziękuję. Rozjaśnił mi bardzo wiele moich wątpliwości i na pewno pozwoli mi to wyciągnąć wniioski co do dalszej drogi w świecie audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Kolega mar.s miał kiedyś E250 warto by było go zapytać jak to grało.

Zapytam też kolegi co ma E450 ,czy miał by czas na spotkanie.

dziękować...

450tka troche sporo kosztuje jak pierwszy kontakt z accuphase... dlatego myslałem o nizszym modelu aby sprawdzic jak to gra i potem ewentualnie powoli robic upgrade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Cezar dobrze radzi. Jeżeli spodoba się Tobie sygnatura, to lepiej zaczynać od wysokiego C. Jednak kryje się mały haczyk. Trzeba dopasować resztę toru i coraz trudniej jest przeskoczyć uzyskany poziom w przyszłości. Kupienie czegoś nowego tylko trochę lepszego z reguły = 1% przyrost jakościowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wydajne glosniki. Poza tym gram na Quadach, one takze nie grzesza moca, a wypelniaja caly pokoj w iscie elegancki sposob. Jako, ze tworca Lebena, pan Taku Hyodo jest zagorzalym fanem i wielbicielem Quadow to oczekuje od nich podobnych doznan... Chcialbym je porownac..

witaj

monobloki quad,a zacna rzecz ,chętnie posłuchałbym jak grają , znam serię elite quada ,miałem kiedys ich elektrostaty . Twoje kolumny również ciekawe , może będzie kiedyś okazja posłuchać .O lebenie w irl. nie slyszałem, choć też chetnie bym posłychał , ale za to jest troche accu ciekawych modeli , gdy będziesz mial ochotę posłuchać , może umówimy jakieś spotkanie , a skąd jesteś kolego ?

pozdrawiam

Edytowane przez roberto20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Roberto20.

Z checia sie spotkam na odsluch. Jestem z New Ross. Quady sa obecnie na serwisie. Nie moge sie doczekac kiedy znow beda ze mna. Skad Ty jestes?

 

Roberto20.

Z checia sie spotkam na odsluch. Jestem z New Ross. Quady sa obecnie na serwisie. Nie moge sie doczekac kiedy znow beda ze mna. Skad Ty jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto20.

Z checia sie spotkam na odsluch. Jestem z New Ross. Quady sa obecnie na serwisie. Nie moge sie doczekac kiedy znow beda ze mna. Skad Ty jestes?

 

Roberto20.

Z checia sie spotkam na odsluch. Jestem z New Ross. Quady sa obecnie na serwisie. Nie moge sie doczekac kiedy znow beda ze mna. Skad Ty jestes?

witaj

ja jestem z Tralee , jesli bedziesz miał ochotę zajrzeć , to nie masz aż tak daleko , a posłuchać i pogadać , zawsze mam czas . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam zacnych klubowiczow. Zdobylem ostatnio Lebena CS-600. Sluchajac Quad'ow myslalem, ze ''plywam w dzwieku''. Jakze to bylo niepelne odczucie. Jesli chodzi o ''plumkanie'' - to pojecie nie istnieje. Wszystkiego jest pod dostatkiem I w dodatku przepieknie poukladane. Do tej pory pobawilem sie kabelkami I mam juz swoje typy. Mysle, ze niedlugo przyjdzie czas na lampy. Jako zrodlo mam Onkyo C-N7050, niestety nie ma tam Spotify'a. Posiada go wiekszy streamer NS-6170 I tu pytanie? Czy ktorys z was go odsluchiwal, lub posiada? Jesli tak to poprosze sie podzielic spostrzezeniami. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.