Jump to content
IGNORED

Klub audio Irlandia

Recommended Posts

xavian
On 11/1/2019 at 6:50 PM, roberto20 said:

No fakt trochę kiepsko ucieknie jeden dzień wystawy , ale jak się dobrze zorganizujesz to 2 dni też wystarczą. Sporo ciekawostek w tym roku  i spotkanie jako gość z Anną Marią Jopek . Będzie ciekawie. 

Wiesz co, skorzystalismy z tej specjalnej oferty noclegowej w Radissonie takze daleko nie bedzie. Poza tym bardzo duzo pokojow odlsuchowych "dziala" po godzinach, przy drinie lub kielichu i tez jest bardzo ciekawie. 

Haiku Audio SOL IV | Chario Pegasus MK2 | Chord Signature Reference | J Audio Dac | Cardas Parsec |  Bluesound Node 2i | Chord Signature Digital

On 11/2/2019 at 12:53 PM, Surykatka said:

Panie i Panowie w Imieniu CloneyAudio chce Zaprosic wszystkich zainteresowanych na Audioshow ktore odbedzie sie w dniach 16-17 Listopad w  Clayton Hotel Burlington Rd Dublin4

o kurcze fajnie warto by sie wybrac.moze zmontujemy jakas ekipe co wy na to??

• 2 weeks later...

Focal zdecydowanie najlepsze granie. Zarówno Scala Utopia EVO  to także najnowsze tanie Chora. Zagrały wręcz bardzo dobrze jak na swoją cene i relatywnie dobrze w porównaniu do niektórych pokoi.

Największe rozczarowanie KEF. Dźwięk ofensywno-wrzaskliwy. Może Linn tu nie pomagał ale cała prezentacja moim zdaniem nie udana. KEF R w pokoju HiFiHut gdzie grały z najnowszą Regą już grały lepiej, łagodniej.

Opera Callas, Luxman L-505uXII, Aqua La Voce S2,
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, DIY

Racja. Do KEFa nie było po co wchodzić. Tragedia. Ten Linn chyba nie pasował kompletnie do tych głośników.Samo pomieszczenie pewnie dodatkowo spaprało to co już było spaprane i głuchy koleś z tabletem serwował coś co wcześniej już dwukrotnie było spaprane. Po takim zabiegu sprzedaż spada o 100%. Focal Z Naim poezja - z odpowiednim materiałem- bo za pierwszym podejściem nie podobało mi się wcale za drugim byłem w jak najbardziej pozytywnym szoku.

..... najfajniej było tutaj (i to nie tylko moja opinia).Najdłuższe posiedzenie. Muzyczka z drapaka Technics z VDH i słusznych rozmiarów CD Meridian . Super to grało. Wzmak Aavik.Głośniki rewelka - nazwy nie pomnę :) cena ok14kFunta- o ile dostałem dobre info, no i najmniej "sztywna" postać która naprawdę zadbała o swoją prezentację .

as1.jpg

W dniu 29.11.2019 o 09:18, BRZUCHU napisał:

:):):) ale fotkę PASS i Jadis wrzuciłeś -  to tam stało.

A pamiętasz kto jest dystrybutorem Focal na Ire? Jeden z tych co prezentował powiedział mi że byli z Belfastu ale nie zapisałem dokładnie nazwy ani adresu sklepu.

Opera Callas, Luxman L-505uXII, Aqua La Voce S2,
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, DIY

Tak. Belfast. Ale żadnych info nie posiadam bo Focal czy choćby B&W kompletnie mnie już nie interesują.

Zawiodłem się na pokazie KEFa -  od lat mam kefy ref. i kompletnie nie myślę o zmianie na cokolwiek innego , a jeśli nawet to nie będzie to Focal czy Bowers.

Haiku Audio SOL4 sprzedam lub zamienie na Naim Supernait 2

Wszystkie moje ogloszenia na irlandzkim portalu a***rts 🙂

Edited by David_65062

Haiku Audio SOL IV | Chario Pegasus MK2 | Chord Signature Reference | J Audio Dac | Cardas Parsec |  Bluesound Node 2i | Chord Signature Digital

• 2 months later...
On ‎10‎/‎27‎/‎2019 at 8:54 PM, roberto20 said:

Hej PanQ

Jaki teraz zestaw u Ciebie gości , bo jeśli się nie mylę masz świetne kolumny .może jakieś spotkanie.?

Serwus. Dawno mnie tu nie bylo. Wyprzedalem wiekszosc starego zestawu I obecnie gra u mnie MC402 + C2500 + Wadia16 na zylkach Western Electric gw16a z BW 801N. Spotkanie? Dlaczego nie? Spiszmy sie na priv. ok?

• 4 months later...
W dniu 28.11.2019 o 12:02, BRZUCHU napisał:

..... najfajniej było tutaj (i to nie tylko moja opinia).Najdłuższe posiedzenie. Muzyczka z drapaka Technics z VDH i słusznych rozmiarów CD Meridian . Super to grało. Wzmak Aavik.Głośniki rewelka - nazwy nie pomnę 🙂 cena ok14kFunta- o ile dostałem dobre info, no i najmniej "sztywna" postać która naprawdę zadbała o swoją prezentację .

as1.jpg

byłem słuchałem ,potwierdzam 👌

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.