Skocz do zawartości
IGNORED

Tuner 770es


Jorkers

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy to dobry model tunera? symbol mowi mi ze tak ze pochodzi z najwyzszej serii:-) u rodzicow slucham na st-s590es i jest gut ale chce do swojego zestawu dokupic tunerek ES i nie wiem czy pakowac sie w 550 ,500 czy lepiej odrazu kupic 770 ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup 770 lub wyższego 707. polecam.miałem swego czasu 707, naprawdę świetna maszyna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry nie jestem znawca ale z tego co mi wiadomo 707 to to samo tylko ma bezposrednia obsluge z pilota ! ale dzieki za opinie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewniam Cię, że to świetny tuner,ściąga nawet na kawałku miedzi.ale nie o to chodzi.-).

muzy słuchasz jak z cd, tylko nie radia maryja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio był do wzięcia 707 za 700zł.

naprawdę taniocha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kliklem kup teraz 650 zl st770es mam nadzieje ze dobry wybor za te cene wkoncu moja nie bedzie mi marudzila ze slucham tylko jarre i vangelisa i sobie poslucha radyja :-) ale napewno nie MAryja hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo smutne, że młodym pasjonatom słuchania radia sugeruje się ten lub tamten tuner bo on odbiera "na kawałku mieszianego drutu". Każdy porządny tuner powinien mieć porządną antenę. Koszt jej kupna i instalacji powinien być nierozerwalnie związany z zakupem tunera. Ale to tylko teoria. W praktyce pozostaje wspomniany drucik.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo on

>odbiera "na kawałku mieszianego drutu".

 

Ciekawe, ze rowerzyści nie podniecają sie, ze rower fajny, bo nie wymaga napompowania kół żeby jechać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież każdy wie, że wspomniany drucik nie świadczy o jakości 770 czy 707, ludzie nie róbcie tragedii, bo albo nie znacie się na tym modelu albo nie znacie się na żartach.nie mając nic do dodania piszecie głupoty o jakimś druciku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profee, 28 Cze 2009, 19:03

 

>bo on

>>odbiera "na kawałku mieszianego drutu".

 

to jest zwykły lep na klientelę...... jak kultowe słowa IGŁA, JAPAN, RARYTAS.

Śmiech na sali, ale frajerzy się łapią wciąż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

To, że odbiera na druciku w pewien sposób jednak o tunerze świadczy bo daje gwarancję, iż na dobrej antenie złapiemy wszystko co dookoła w eterze. I czy się to komuś podoba czy nie jest to jakiś mglisty wyznacznik jakości - niestety ! (oczywiście zdarzają się wyjątki) Mój odbiera większość stacji ... bez anteny ... Miałem mnóstwo tunerów i generalnie wysokie poziomy sygnału, dobra jakość dźwięku, stabilność sygnału itd. kojarzyła się tylko i wyłącznie z wysokiej jakości urządzeniami a efektem pobocznym (jednym z wielu) było właśnie bezproblemowe odbieranie na "bele czym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czubsi@ Widzisz w maju był ogłoszony na zakładce taki jednodniowy zlot dla miłośników tunerów. A dokładnie dobrych tunerów. Miał być wspólny odsłuch na jednej antenie czy jak wolisz na druciku.

Niestety całe rzesze posiadaczy super tunerów jakoś nie wyrazili chęci pokazania swoich skarbów i podłączenia ich do wspólnej anteny. A wszystkie tunery takie dobre odbierają na kawałku drutu i są warte każdej wydanej na nie złotówki.

Wiesz elektroniczny papier na forum przyjmuje wszystkie wypowiedzi jednak z weryfikacją tych stwierdzeń jest już o wiele gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czubsi, 29 Cze 2009, 20:21

 

a czy jest różnica w jakości w tych dobrych tunerach( nie chodzi mi o szumy) między "bele czym" czy zwykłym drutem a anteną np. z cyfrowym sygnałem??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srode ma byc umnie ten tunerek ciekawe jak to brzmi patrzac na bebechy to trafo wielkosci nie jednego wzmaka hehe i co moge dodac sprawdze go wlasnie na przyslowiowym drucie bo swiezo sie na chate wprowadzilem i jeszcze sobie instalacji nie zrobilem ;) tylko kawał szerokopasmowki wisi AST i to jeszcze z dennym wzmakiem gdzie nawet jedynka chodzi marnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

HM69

 

Widzisz na forum jedyne co można zrobić to pisać. Ja mam Kenwooda KT7020 i swój opis traktuję także w kontekście tego urzadzenia. W poównaniu do np "chwalonego" i popularnego technicsa ST-GT650 to jest niebo a ziemia./ Nie chodzi tu także o czułość ale o sam dźwięk. Jeśli nie masz daleko do Gorzowa Wlkp. to daj znać wtedy przestaniesz być sceptyczny a uwierzysz w rzeczy o których dotąd tylko czytałeś - tego jestem pewien. Co do jakości dżwięku - tak są lepiej grajace i gorzej grajace są szumiące mocno i prawie nie szumiące. Różnie sobie frmy radziły z problemem szumów. Pamiętam w Pioneerach był chyba układ ccts. W niektórych dźwięk jest bez szumu do samego końca aż zacznie się rwać i znikać. Tunery różnią się także poziomem dynamiki - przyzwoity standard to około 57-65 db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

W kwestii róznicy w jakości dźwięku (myslę tu o barwie sposobie prezentacji i innych cechach związanych z wartościami sonicznymi urządzenia) w odniesieniu do rodzaju anteny to w moim odczuciu nie ma najmniejszej. Oczywiście elktronicy czy "fachowcy" mogą podważyć moją opinię jednak jeśli nawet istnieje taka zalezność to jest znikoma i stawianie jej jako zasadnicza jest zwykłym przegięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj czubsi@

 

Na wstępie chcę podziękować za zaproszenie. Może kiedyś skorzystam. Mam co prawda jakieś 1/3 Polski, ale niekiedy jadę do syna, który pracuje jakieś 30 km koło Gorzowa Wielkopolskiego.

Dziękuję równiż za pouczenie jakie to bywają tunery i jak potrafią grać. Może się przyda. Piszesz, że masz tuner Kenwooda KT7020. To musi być ciekawe. Ja widziałem kiedyś taki tuner ale f.Trio. Jednak to odległe lata 70 ubiegłego wieku.

Wiesz słuchałem kilku tunerów z epoki. Mam też kilka Kenwoodów i inych klocków. Obecnie słucham takiego zwykłego z bieżącej produkcji. Można sobie słuchać fal UKF lub długich jako mono lub stereo.

napisałeś: To musi być bardzo ciekawe. szczególnie jak czytam w Twoim poście stwierdzenie o przyzwoitym standarcie 57-65dB. To chyba odnosi się do tego wspomnianego technicsa. Bo co innego może mieć takie szmaciane parmetry. Mówię o sygnale ważonym S/N.

Moja propozycja jednodniowego zlotu, którą ogłosiłem w maju miała w założeniu odsłuch przywiezionych tunerów na jednej raz ustawionej antenie tym samym wzmacniaczu i tych samych kolumnach. Chodziło o wybór 3 wcześniej ustalonych zakresów i odsłuch przez zgromadzonych. Oczywiście nie chodziło o to czy w ogóle odbierze ale jak odbierze. Dynamika, przestrzeń, barwa, czułość, stereo czyli te waże elementy odbioru radiowego. Nie chciałem "tylko czytać" ale posłuchać w warunkach polowych. Niestety skończyło się tak jak zwykle na gadanie, a dokładnie to na pisaniu. Konkretnie zdecydowanych posiadaczy cudów techniki radiowej nie było. Oni wolą piać jak na kawałku drutu ładnie im odbiera bo tego nikt nie zweryfikuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

HM69

chyba mamy zgoła inne podejście do zagadnienia.

KT7020 pod każdym względem jest bliższy prawdzie jeśli chodzi o brzmienie do wspomnianego Technicsa.

Jak już Ci mówiłem/pisałem mam go na drucie bo do radia mam ambiwalentny stosunek. Co do tego jakim urządzeniem jest KT7020 to nie muszę nikogo przekonywać o wartości tego urzadzenia a i myślę Ciebie także. Jakość nadawanych audycji i poziomu sygnału w moim rejonie jest delikatnie mówiąc do dupy i wypacza sens inwestowania w najwyższe klocki. Nie wiem co chciałeś swoim wpisem zainsynuować ale wiedz że brak obecności na "zlocie" może być tylko i wyłącznie z pobudek, które sam podałeś. Ja sugeruję sie tym co słyszę i wiem jedno Kenwood bez problemu buduje scenę jawi się jako źródło pom jasnej stronie z pewnym spłyceniem na basie i tyle. Taki sposób prezentacji i jakość samego dxwięku stoi na conajmniej przyzwoitym poziomie i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak czubsi@. Tu nikt nie podważa jakości Twojego tunera czy sygnału jaki on odbiera. Ja nigdy nie słyszałem tego tunera. Natomiast ile on lub inny tuner może najlepiej przekonać się podczas takich spotkań. Wówczas mamy ocenę obiektywną, a nie subiektywną.

Jeżeli Twój stosunek do radia jest powiedzmy luźny to nie powinieneś wygłaszać takich ostatecznych tez.

Na forum przyjął się zwyczaj organizowania grupowych odsłuchów gdzie źródłem jest taki lub inny CD i posiadane na ten czas kolumny. Ludzie dzięki takim odsłuchom poszerzają swoją wiedzę, wymieniają się poglądami i testują swoje klocki. Potem jest ruch w interesie bo trzeba wymienić coś kupić lub sprzedać. A odbierana muzyka jest coraz bardziej strawna. I to jest normalna droga audiofila. Natomiast jeżeli chodzi o tunery radiowe sprawa kończy się na deklaracjach słownych i obrażaniu jednego przez drugiego na forum. To do niczego nie prowadzi. Dlatego poziom soniczny odbieranej muzyki jest taki jaki jest czyli nijaki. Ludzie kupują tunery oczami bo nie ma gdzie tego posłuchać. W sklepie nie ma anteny lub jest tylko PR I. A po kupnie w domu to już się nie chce nic robić i pozostaje drucik dostarczany zresztą przez producenta. I życie idzie dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HM69, kupiłem od ciebie ten tuner sony 730es, i wszędzie odbiera mi stacje radiowe tylko nie u mnie w domu. Na przeszkodzie stoi kamienica z której zrobiono galerię handlową, i nawalili w nią tyle stali i betonu że nie ma szans na jako taki odbiór. Antenę zamontowałem na dachu, na maszcie 5m. i efekt nie wiele lepszy. Masz jakiś pomysł żeby mi lepiej ściągało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

HM69

 

Pisząc ambiwalentny stosunek miałem na mysli nie przywiązuję wagi do super sygnału z tunera. Dźwięk jest dla mnie ważny a ten sygnał i dźwięk wpisuje się w normę którą akceptuję. Dla informacji podam parę danych (wiedza to cenna rzecz ...) :

 

http://www.audiostereo.pl/KENWOOD_KT7020_41359.html

 

Dane techniczne (niemieckie)

 

1989 J - preis ca 698 DM;

UKW-Eingangsempfindlichkeit (DIN)

Mono S/N 26 dB, 40 kHz Hub 0,7 mikroV

Stereo S/N 16 db, 46 kHz Hub 25 mikroV

Gesamtklirrfaktor (DIN)

Mono 1khz, 40 kHz Hub 0,02 %

Stereo 1kHz, 46 kHz Hub 0,05 %

Gerauschspannungsabstand (ICE-A)

Mono 1mV, 75 kHz Hub 92db

Stereo 1mV, 75 kHz Hub 86 db

Stereokanaltrennung (DIN, 1 mV) 1kHz 54 db

ZF-Unterdruckung 110 db

NF-Ausgangspegel/Impedanz 600mV/3,3kOhm

 

 

Ma mnóstwo funkcji i "bajerów" W ocenie mądrzejszych ode mnie śmiało mogę wyskakiwać z tym do poównań ... Pozdrawiam kolegę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz czubsi@. Bardzo ładny tunerek. Ma nwet porządne parametry. Duża szkoda, że spotkanie się nie odbyło i nie można było go posłuchać w porównaniu z innymi tunerami. Ja mógłbym takich konstrukcji słuchać baz końca. Mnie ciekawią nie tylko przedstawione przez Ciebie parametry ale to jak taki tuner zachował się do współczesnych czasów. Pisząc inaczej ile z tych parametrów pozostało do dzisiaj. I to jest chyba najciekwsze w tej całej zabawie. Natomiast z drugiej strony to jest główny powód ukrywania takich ciekawostek przed ogólnym odsłuchem. W sumie chodzi o to, że bardzo często istnieje rozbieżność pomiędzy parametrami fabrycznymi, a obecną rzeczywistością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

no widzisz ja mam bardzo bliskiego dobrego znajomego z serwisu rtv z 30 letnim doświadczeniem i on go sestarjał a w zasadzie sprawdzał i nie stwierdził poważnych rozstrojeń. Zresztą tylkko on pomógł mi dźwignąć mojego sansui do żywych. Gość ma podejście do tych rzeczy a i anielską cierpliwość w precyzyjnych pracach - ja zresztą też ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

drugasprawa ze ten model ma conajmniej dwa układy wspomagające się wzajemnie w precyzyjnym dostarjaniu toru i sygnału więc sam siebie koryguje i robi to całkiem sprawnie. na nikłym sygnale mam dźwięk bez szumu aż do momentu gdy nagle się urywa. Na ntenie kablowej mam sygnał zapewne silniejszy ale jakościowo tuner wyłapuje cały towarzyszący przy przesyle sygnału śmietnik wolę więc z eteru i tak mam wszystkie nawet przeciwległe sygnały równie silne i stabilne - bez względu na pogodę - a to u nas istotne bo Gorzów leży na 7 wzgórzach i tu odbiór z anteny naziemnej nie jst tak prosty jak na lotnisku w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ST-770 ES to nie jest żadna rewelacja przecietny tuner jedynie sprawia wizualnie wrażenie solidnego

Miałem 707 ES i selektywnosc pozostawia sporo do życzenia zresztą ST 590 ES też miałem i owszem te tunery maja ładne brzmienie ale są mało czułe,były podłączone do dobrej anteny zewnetrznej.W mieście obleci ale poza odradzam.Właściwie cena tego pierwszego chyba wynika z kultu do serii ES Sony,w zyciu nie jest tyle wart.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest na lotnisku w Poznaniu to nie wiem bo tam nie mieszkam. Natomiast zgadza się, że odbiór z anteny kablowej jest do dupy bo taki układ ma wzmacniacz, który wzmacnia sygnał i wszystkie brudy po drodze. Uzyskuje się co prawda silny sygnał ale kiepską jakość. Wielu ludziom to nie przeszkadza. ale trzeba uczciwie napisać, że antena kablowa nie jest równa innej antenie kablowej i tutaj nie możan uogólniać. Po prostu warość tego sygnału w różnych miejscach jest różna.

Tutaj masz zdjęcie jednego z moich byłych tunerów i jego parametry. Wybrałem Sony bo wątek dotyczy tej marki, a nie chcą być posądzony przez administratora o nietrzymanie tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-17491-100001257 1246390811_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.