Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  123 członków

Baltlab Klub
IGNORED

klub Baltlaba


broy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem dostałem Baltlaba już wygrzanego a Usher CD-7 świeżyzna z pudełeczka więc jeszcze wiele się będzie działo. Ale już jest pięknie w odniesieniu do tego co miałem wcześniej. Przede wszystkim baltlab w końcu zrobił porządek z dużym i często niesfornym basem wydobywającym się z Usher CP-6311. I ta dynamika!!!!! Odtwarzacz zaś jest przykładem tego jak za niewielkie pieniądze powinno grać i wyglądać (jakość wykonania) źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epoca jest i szeroka i bardzo głęboka. Na zdjęciach wcale nie wygląda na tak wielki i ciężki piec. Jakość wykonania doskonała. Gdyby nie ten napis Made in Poland Gdańsk to bym wiary nie dał że to nasza produkcja.Tylko pilot nie przystaje do niej bo taki mały i plastikowy. Muszę pogadać z p. Kozłowskim żeby o tym elemencie pomyśleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że koledzy powiększyli klub :) Gratuluję! Polecam nie stawiać klocków na wzmacniaczu,ugotują się ! Wklejam fotkę swojego systemu.W między czasie robię eksperymenty z nową sieciówką,szczegóły pod koniec tygodnia.Nie wiem jeszcze czy będzie do wzmacniacza czy do źródła.W końcu coś trzeba zmienić w sieci.

post-6581-100004699 1254075290_thumb.jpg

post-6581-100004700 1254075290_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po pytania o wejścia Epoca 3 to posiada 5 wejść liniowych i jedno wyjście,można podłączyć magnetofon! Sam podłączałem nagrywarkę Audio CD ,teraz nie mam innych urządzeń podłączonych na RCA,choć moim zdaniem na tych złączach wzmacniacz gra równie dobrze.Kwestia to źródło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktem odniesienia jest ten dźwięk jaki miałem wcześniej z zestawu creek evo a to bardzo duża różnica. Usher ma dopiero z 20 godzin grania a to bardzo niewiele i dźwięk cały czas pracuje. Na weekend będę miał wygrzane kabelki Albedo Air 1. Jakby co to zapraszam na odsłuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czasem oczekiwania to jest różnie. W audioforte mówili do 4 tygodni i gdybym się nie odważył zadzwonić do producenta to bym czekał. A tak zadzwoniłem do p. Kozłowskiego i miał srebrne od ręki gotowe do wysyłki. Czarne miały być w następnym tygodniu.Tak baltlab jest neutralny i reaguje na wszystko tzn. źródło, kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak wrazenia z odsluchu? Czy ktos mial okazje porownac do liderow podobnego przedzialu cenowego (Creek Destiny, Roksan Caspian, Naim XS). Gdzies na forum przeczytalem, ze Epoca III w dobrej konfiguracji posyla do kata nawet Krella KAV-300i... Czy to prawda? Czy na tle konkurencji Baltlab rzeczywiscie wykazuje jednoznaczna przewage pod kazdym wzgeldem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Więc tak moim skromnym zdaniem 3 gra "innym dźwiękiem" niż 1 lub 2 no ale to generalnie jak wiadomo to samo (1 i 2)

3 gra bardziej skrajami pasma jest bardziej dynamiczna to taki efektowy dźwięk. 1-2 grają zupełnie inaczej tzn. w wypadku tych wzmacniaczy udało się stworzyć bardzo spójny, gęsty dźwięk. Średnica rewelacja, wysokie bajka bas w dobrej konfiguracji też świetny. Pod względem sonicznym ten wzmacniacz wygrywa z wieloma droższymi konstrukcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów ! Cieszę się,że koledzy docenili wzmacniacz E3,ja osobiście odkrywam wciąż nowe możliwości tego piecyka.Tak naprawdę sam nie wiem ,gdzie jest ich kres !?Kupiłem nową sieciówkę i miałem podzielić się wrażeniami,podpiąłem w pierwszej kolejności do wzmacniacza,niestety nie miałem czasu posłuchać!Wiadomo,początek wekendu,chyba w niedzielę wieczorem uda mi się opisać pierwsze wrażenia?Co do łączenia E3 z kolumnami pełnopasmowymi,tu podejrzewam jej możliwości mogą nie zadowolić wszystkich.Ciekaw jestem ,jak napędzi AP tempo?Co do średnicy i góry mie ma obaw,tu nawet Krell się powstydzi,jednak bas wymaga sporej dawki prądu.Ja osobiście nie narzekam,jednak końcówka mi się marzy:)nie byłbym sobą,zauważam ,że CD technics zepsuje cały dźwięk! Gdyby był to SLP 2000 to mogłoby być nieźle !Na E3 słychać od razu co wydobywa się z CD !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Może kolega jacch coś jaśniej? Wiem,że Baltlab zrobił eksperymentalną wersję integry,w wydaniu max.Widziałem i słuchałem to coś na Audio Show w 2005 bodajże.Chciałem nawet wziąść na odsłuch.Niestety pan Kozłowski nie chciał puszczać tego modelu w obieg,gdzyż jak twierdził był on nie skończony jako projekt.Dodam,że E3 rodziła się w bólach ,przez ponad 2 lata.A ja tymczasem podpiąłem sieciowy Furutech G314Ag2 i słucham na szybkiego(dziś max. 3 godz.)pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne!Przede wszystkim sieciówka nie psuje dźwięku:) a to już sporo.Zaczynając odsłuch skupiam się na basie,tym najniższym i muszę powiedzieć ,że ten drucik nieźle pcha prąd,choć ma tendencje do lekkiego zmiękczenia plus bardzo dobre wypełnienie,co oznacza,że masa i uderzenie jest OK !Średni bas super jak reszta w góre.Słychać to doskonale na George Duke -After Hours ,albo J.McLaughlin-hearts of things ,zwłaszcza Live in paris,ale Chambers łupie na podwójnej stopie:)Z lżejszej muzy polecam Wojtka Pilichowskiego z płyty Pi ,odjazd !Życzę udanej soboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

desino, 29 Wrz 2009, 22:19

 

>Z tym czasem oczekiwania to jest różnie. W audioforte mówili do 4 tygodni i gdybym się nie odważył

>zadzwonić do producenta to bym czekał. A tak zadzwoniłem do p. Kozłowskiego i miał srebrne od ręki

>gotowe do wysyłki. Czarne miały być w następnym tygodniu.Tak baltlab jest neutralny i reaguje na

>wszystko tzn. źródło, kable.

 

 

Kolego, srebrny stoi i czeka na swojego właściciela w Audio Forte (byłem, widziałem, słyszałem), natomiast dziś dotarł dla mnie wzmak E3 czarny, również na Rejtana. A więc można kupić od ręki!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.