Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  122 członków

Baltlab Klub
IGNORED

klub Baltlaba


broy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba brakuje ci cierpliwości,poczekaj do soboty :) Z urządzeniami w/w daj sobie spokój,to zabytki,zwłaszcza Kav 300i,jak już to 400xi !? Szukam następcy dla Epca 3 w przedziale cenowym powyżej 20 kzł (nowy kiedyś) i mam spory problem !? Najpewniej zrobię jakiegoś upgrejda w E3 ,co mnie zaspokoi na jakis czas :)

Przy okazji odsłuchu w sklepie,każ sobie podłączyć jakąś większą kolumnę i się przekonasz jak Epoca 3 daje radę.

 

Zawsze sie jaram przed odsłuchem, jeszcze nie miałem pełnego zestawu sprzętu w domu (brak CD + kombinacje ze wzmacniaczem) więc tam zawsze dla mnie to granie jest wybitne (nawet marantz 6005 z jamo C103 :) )

 

Mam nadzieję, że już niedługo wszystko będzie w domu ładnie grało!

 

Endo jest za 8500, pewnie gra lepiej

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baltlab nie gra z magnatami, brzmienie wyszło jak żyletka, suche bez barwy, analityczne do bólu, najlepsze jest to, że atoll całkiem fajnie się z nimi zgrywa a jak porównywałem MA6 to baltlab zagrał sporo lepiej od atolla i bądz tu człowieku mądry, niby magnaty i MA to dosyć podobne granie a tu takie niespodzianki ;]

 

Zryte jest to audio dokładnie, bez kitu dobrze, że motocykle są w całości sprzedawane bo można kurwicy dostać...

 

Nic no ostatecznie zostaje musical, atoll i roksan... (nic co suche i analityczne)

Edytowane przez Sonic990

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzmienie wyszło jak żyletka, suche bez barwy, analityczne do bólu

Powiedz,z jakim źródłem to grało i jakimi kabelkami było połączone ?

Niestety,Epoca 3 też jest wrażliwa na sprzęt towarzyszący.

Robilem niedawno taki eksperyment.Podłączyłem w swoim systemie,same JmLab Ps. 5.1 (suby odłączone) ,swoimi kablami rodem z Niederlandów i niestety efekt był podobny.W takiej konfiguracji dźwięk jest niesamowicie dosadny,bardziej konturowy ,wręcz nachalny,taka lawina dźwięku.Bardzo mnie zmęczyła taka prezentacja i do tego brakowało mi wypełnienia na basie.Ten zły efekt złagodził dac ,który posiadam,jednak nadal ten dźwięk był niestrawialny na dłuższą metę.

Celem eksperymentu,było sprawdzenie,jak E 3 da sobie radę z osobno zasilanymi subami i satelitami.Grało to dziwnie i właśnie w kierunku szorstkiej jasności.Podejrzewam,że końcówki nie za bardzo wyrabiały,do tego miałem dwa różne sety kabli.Do subów jakieś taniochy o niewielkim przekroju,na górę Ls100 G3 w bi-wire.Nie sądzę,żeby Siltech tak mocno rozjaśniał ,bo normalnie w pełnym zestawie tego efektu nie ma !? Nawiasem,kolumny okablowane Ls 25Mxt ,też Siltech.

Bardzo ważnym elementem jest też kabel zasilający.

Niestety,gra cały system ,który trzeba pieczołowicie dobrać i wstawić do odpowiedniego pomieszczenia.

To niekiedy trwa dość długo i nie jest proste.Najważniejsze,że słuchasz i masz swój gust dotyczący brzmienia.

Jak się przekonałeś,nie da się poczytać recenzji i kupić sprzęt ,może być rozczarowanie.

Znam wiele przypadków,że sprzęt,który był dobierany za pomocą odsłuchów przestaje grać po jakimś czasie !? Nie wiem,dlaczego się tak dzieje.

Pamiętam za to ,jak włączyłem po raz pierwszy E 1v3 .Byłem załamany,grało bardzo mulaście,a miałem przed tym wzmacniaczem Coplanda Csa 8 z Ps 5.1 ! I to grało naprawdę ładnie.Po wygrzaniu,nagle z nienacka,dźwięk się otworzył ,to było wrażenie ! Potem było cały czas lepiej ,w miarę zmian,kable,stendy ! ,akustyka pokoju ,to wszystko było słychać jak na dłoni.

Z E3 nie było już tak łatwo.Pierwsza wersja grała tak dobitnie ,że byłem załamany.Dopiero po zmianie biasu końcówek humor mi się poprawił. I tak nie przerwanie od paru lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że Baltlaby wymagają minimum 30 minut rozgrzewki zanim zaczną grać, wcześniej jest szorstko. Poza tym faktem jest, że czasem nie da się osiągnąć synergii z danymi kolumnami... Źródło też ma ogromne znaczenie! Pamiętam jak podłączyłem Hegla HD11 - nie dało się tego słuchać.

Edytowane przez Radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz,z jakim źródłem to grało i jakimi kabelkami było połączone ?

Niestety,Epoca 3 też jest wrażliwa na sprzęt towarzyszący.

Robilem niedawno taki eksperyment.Podłączyłem w swoim systemie,same JmLab Ps. 5.1 (suby odłączone) ,swoimi kablami rodem z Niederlandów i niestety efekt był podobny.W takiej konfiguracji dźwięk jest niesamowicie dosadny,bardziej konturowy ,wręcz nachalny,taka lawina dźwięku.Bardzo mnie zmęczyła taka prezentacja i do tego brakowało mi wypełnienia na basie.Ten zły efekt złagodził dac ,który posiadam,jednak nadal ten dźwięk był niestrawialny na dłuższą metę.

Celem eksperymentu,było sprawdzenie,jak E 3 da sobie radę z osobno zasilanymi subami i satelitami.Grało to dziwnie i właśnie w kierunku szorstkiej jasności.Podejrzewam,że końcówki nie za bardzo wyrabiały,do tego miałem dwa różne sety kabli.Do subów jakieś taniochy o niewielkim przekroju,na górę Ls100 G3 w bi-wire.Nie sądzę,żeby Siltech tak mocno rozjaśniał ,bo normalnie w pełnym zestawie tego efektu nie ma !? Nawiasem,kolumny okablowane Ls 25Mxt ,też Siltech.

Bardzo ważnym elementem jest też kabel zasilający.

Niestety,gra cały system ,który trzeba pieczołowicie dobrać i wstawić do odpowiedniego pomieszczenia.

To niekiedy trwa dość długo i nie jest proste.Najważniejsze,że słuchasz i masz swój gust dotyczący brzmienia.

Jak się przekonałeś,nie da się poczytać recenzji i kupić sprzęt ,może być rozczarowanie.

Znam wiele przypadków,że sprzęt,który był dobierany za pomocą odsłuchów przestaje grać po jakimś czasie !? Nie wiem,dlaczego się tak dzieje.

Pamiętam za to ,jak włączyłem po raz pierwszy E 1v3 .Byłem załamany,grało bardzo mulaście,a miałem przed tym wzmacniaczem Coplanda Csa 8 z Ps 5.1 ! I to grało naprawdę ładnie.Po wygrzaniu,nagle z nienacka,dźwięk się otworzył ,to było wrażenie ! Potem było cały czas lepiej ,w miarę zmian,kable,stendy ! ,akustyka pokoju ,to wszystko było słychać jak na dłoni.

Z E3 nie było już tak łatwo.Pierwsza wersja grała tak dobitnie ,że byłem załamany.Dopiero po zmianie biasu końcówek humor mi się poprawił. I tak nie przerwanie od paru lat.

Pamiętajcie że Baltlaby wymagają minimum 30 minut rozgrzewki zanim zaczną grać, wcześniej jest szorstko. Poza tym faktem jest, że czasem nie da się osiągnąć synergii z danymi kolumnami... Źródło też ma ogromne znaczenie! Pamiętam jak podłączyłem Hegla HD11 - nie dało się tego słuchać.

 

E3 Grało z atollem 100, nie ma takiej opcji, że wydam ~4k i tak to będzie grało. Nie pamiętam żebym kiedyś na odsłuchu był tak niezadowolony z dzwięku jak dziś. Baltlab to na pewno b.dobry sprzęt ale nie gra z magnatami i tyle. Czasami tak to wygląda - podobnie jest chyba z yamahą i focalami. Nie widze logicznego uzasadnienia, żeby do wzmaka za 4 koła dokupywać specjalne (pewnie drogie) kable zasilające, głośnikowe i IC - to się po prostu nie opłaca. Jak ostatnio słuchałem E3 z MA6 dzwięk był na prawdę super, tylko, że wtedy kable były z 10 razy droższe niż cały ten sprzęt a przynajmniej tak wyglądały... Jeżeli E3 gra tylko na wypasionych kablach, super CD za 15 koła i tylko w "idealnej" akustyce to dla mnie to słaba opcja.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli E3 gra tylko na wypasionych kablach, super CD za 15 koła i tylko w "idealnej" akustyce to dla mnie to słaba opcja.

Spokojnie, tak źle na pewno nie jest. Nie nam Twoich kolumn ani CD, ale trochę przewinęło się u mnie sprzętu i niestety z Baltlabem trzeba uważać, jak trafi na jasno i chudo brzmiące źródło to mamy problem, podobnie może być z kolumnami. Co do źródła u mnie świetnie zgrywa się z rDAC / irDAC Arcama, a przecież to stosunkowo tanie DAC! Kolumny to już inna bajka, tutaj trochę trzeba wydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 gra tylko na wypasionych kablach, super CD za 15 koła i tylko w "idealnej" akustyce to dla mnie to słaba opcja.

Na pewno nie musi być to aż tak drogie towarzystwo. Z Monitor Audio wystąpiła jednak pozytywna synergia. Ma 6 silver ?

Może poszukaj bardziej przyjemnie grającego wzmacniacza,takiego ,który podkoloruje trochę sound.

Baltlab Epoca 3 z kolumnami RLS Nereida

Nie doczekasz się chyba odpowiedzi.Piękne monitory i warte wypróbowania.Słuchałem na AS większe Rls ,w formie podłogowej ,na węglowym scanpeaku 18cm plus bodajże 9300 na górze,z Coplandem CSA 8 grało pięknie,barwnie i soczyście.Jedynie co,prezentacja basu raczej po miękkiej stronie.Za to ładne wypełnienie i zejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie musi być to aż tak drogie towarzystwo. Z Monitor Audio wystąpiła jednak pozytywna synergia. Ma 6 silver ?

Może poszukaj bardziej przyjemnie grającego wzmacniacza,takiego ,który podkoloruje trochę sound.

 

 

Zostaje już atoll myślę. Tak Ma6 silvery. Najciekawsze jest to, że miałem poważny dyletam czy kupować magnaty czy MA - cena była taka sama ale w końcu zostały magnaty za obiektywnie ciekawszą barwę dzwięku. Nie ma w audio logiki, byłem przekonany, że baltlab zgra się z magnatami, jeszcze lepiej niż z MA a tu proszę, taka niespodzianka.

Teraz widze, że doradzanie w kwestii audio to jakiś kosmos i zbudowanie jakiegoś zestawu dobrze grającego określony gatunek to nie taka prosta sprawa.

 

Tak czy siak atoll zagrał wczoraj na prawde dobrze, największy plus należy się za odwzorowanie gitary elektrycznej, wreszcie dzwięk jest gruby i potężny - taki jaki chciałem (tutaj naim i baltlab wypadł słabiej, subiektywnie oczywiście). Przy cichym słuchaniu też jest lepiej, to samo tyczy się głośnego słuchania. Problemem są kiepskie realizacje i tutaj wręcz wymagane jest nieco ingerencji w dzwięk w postaci takiego ocieplenia, inaczej nie da się tego słuchać. Do tego wczoraj pomieszczenie było dosyć duże bo 22 m2 + wysokośc z 4 metry dosyć mocno wygłuszone co też nie sprzyjało graniu podstawek - u mnie w 16m2 ten dzwięk jest jednak zupełnie inny. Do rockowego grania ten atoll w cenie 4k jest fajną opcją i dodatkowo ma wyjście na słuchawke.

Edytowane przez Sonic990

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 Grało z atollem 100, nie ma takiej opcji, że wydam ~4k i tak to będzie grało. Nie pamiętam żebym kiedyś na odsłuchu był tak niezadowolony z dzwięku jak dziś.

Ja miałem Epoca 2 i z Atollem CD100 to była masakra żyletki i krew z uszu chłodno klinicznie jedynie dynamika była ok bo Atoll CD100 to taki dziki koncertowy wulkan gra trochę nerwowo i dosadnie ale wokale ładnie podaje do przodu i są czyste fajne nie syczą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Epoca 2 i z Atollem CD100 to była masakra żyletki i krew z uszu chłodno klinicznie jedynie dynamika była ok bo Atoll CD100 to taki dziki koncertowy wulkan gra trochę nerwowo i dosadnie ale wokale ładnie podaje do przodu i są czyste fajne nie syczą .

 

 

Chcesz powiedzieć, że to wina CD?

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że to wina CD?

 

Jeśli E3 jest podobna do E2 to Atoll CD100 pokazał co potrafi . Ogólnie to Baltlab E2 nie wiem czy też E3 to taki trochę przeźroczysty wzmacniacz on po prostu dostaje na wejście jakiś sygnał wzmacnia go i oddaje taki jaki otrzymał na kolumny i tu jeśli kolumny są też bardziej detaliczne to takie połączenie da taki właśnie efekt o jakim pisałem . U mnie np. przy połączeniu Monitor Audio GS20+Atoll CD100+Baltlab E2 dźwięk był jak dynamit koncertowy wybuchowy ale i ostry i nerwowy raczej słuchać się tego nie dało . Ale już to samo połączenie tylko z innymi kolumnami które też wtedy miałem ProAc D15 nie dawało żadnej ostrości bo ProAc D15 tak już mają że ich dźwięki są bardzo pastelowe góra jest podawana delikatnie brakowało mi w niej trochę blasku a w MA GS20 przy tym połączeniu już krew z uszu się prawie lała .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli E3 jest podobna do E2 to Atoll CD100 pokazał co potrafi . Ogólnie to Baltlab E2 nie wiem czy też E3 to taki trochę przeźroczysty wzmacniacz on po prostu dostaje na wejście jakiś sygnał wzmacnia go i oddaje taki jaki otrzymał na kolumny i tu jeśli kolumny są też bardziej detaliczne to takie połączenie da taki właśnie efekt o jakim pisałem . U mnie np. przy połączeniu Monitor Audio GS20+Atoll CD100+Baltlab E2 dźwięk był jak dynamit koncertowy wybuchowy ale i ostry i nerwowy raczej słuchać się tego nie dało . Ale już to samo połączenie tylko z innymi kolumnami które też wtedy miałem ProAc D15 nie dawało żadnej ostrości bo ProAc D15 tak już mają że ich dźwięki są bardzo pastelowe góra jest podawana delikatnie brakowało mi w niej trochę blasku a w MA GS20 przy tym połączeniu już krew z uszu się prawie lała .

 

 

Czyli w praktyce kupujemy baltlaba + jakieś "barwne" kolumny albo "barwny" wzmak + kolumny typu monitor audio albo magnaty które nie dorzucają za dużo od siebie. Podsumowując, będę musiał szukać jakiegoś atolla :)

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, Baltlab Epoca 1v3, 2 (3 nie słuchałem) jest bardzo przezroczysty i niezwykle dobitnie pokazuje różnice między źródłami, tak więc obstawiam raczej, że pokazuję PRAWDĘ o reszcie toru. U mnie oprócz wspomnianego Hegla ostry dźwięk był po podłączeniu CD CLASSE, bodajże CDP 3. Żródło do Baltlaba musi być zrównoważone tonalnie i najlepiej nasycone barwowo, nie bez przyczyny dobrze pisze się o lampowych stopniach wyjściowych w CD/DAC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, Baltlab Epoca 1v3, 2 (3 nie słuchałem) jest bardzo przezroczysty i niezwykle dobitnie pokazuje różnice między źródłami, tak więc obstawiam raczej, że pokazuję PRAWDĘ o reszcie toru. U mnie oprócz wspomnianego Hegla ostry dźwięk był po podłączeniu CD CLASSE, bodajże CDP 3. Żródło do Baltlaba musi być zrównoważone tonalnie i najlepiej nasycone barwowo, nie bez przyczyny dobrze pisze się o lampowych stopniach wyjściowych w CD/DAC...

 

Mam już trochę dosyć kombinacji bo kombinuje już z 5ty miesiąc a chciałbym posłuchać muzyki. Zabawa w lampowe cd/dac chyba by mnie przerosła...

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nic na siłę, jak Ci pasuje ten Atoll to nic tylko cieszyć się muzą. Tak naprawdę to w naszym hobby najważniejszy jest CZAS :)

Czas aby poznać własny sposób odbioru muzyki,

czas aby skompletować sensowne elementy toru,

czas aby ten system doszlifować zaczynając od akustyki, ustawienia a kończąc na okablowaniu, podstawkach itp., nazywam to mikro-dostrojeniem,

i wreszcie czas na odkrywanie piękna w muzyce, odkrywanie jej nieskończonego wymiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nic na siłę, jak Ci pasuje ten Atoll to nic tylko cieszyć się muzą. Tak naprawdę to w naszym hobby najważniejszy jest CZAS :)

Czas aby poznać własny sposób odbioru muzyki,

czas aby skompletować sensowne elementy toru,

czas aby ten system doszlifować zaczynając od akustyki, ustawienia a kończąc na okablowaniu, podstawkach itp., nazywam to mikro-dostrojeniem,

i wreszcie czas na odkrywanie piękna w muzyce, odkrywanie jej nieskończonego wymiaru.

 

Generalnie to moża poczuć, że E3 jest ciekawym wzmakiem, samo np różnicowanie basu było na plus, tylko musiałbym zacząć od sprzedania kolumn, na których bym pewnie teraz stracił bo kupiłem nówki (co innego wzmak bo poszedł za taką samą cenę) Następnie musiałbym ogarnąć jakieś kolumny i tutaj zabawa zaczyna się od początku, paradigmy? triangle? albo bóg wie co jeszcze, najbliższy salon z paradigmami jest jakieś 300 km odemnie. Suma sumarum może skończyć się tak, że paradigmy będą podbijały pasma i średnica będzie nieco cofnięta i strace na gitarze i wokalu. Co jak co ale te magnaty to na prawde ciekawe kolumny, nie ma nigdzie za bardzo testów, sama firma też średnio mi się jakoś widziała ale brzmienie jest na prawde dobre. Podoba mi się to równe pasmo, nic nie wybrzmiewa jakoś specjalnie mocniej, można cieszyć się gitarą wokalem i perkusją na raz. Grają na tyle szybko i dynamicznie, że jak ostatnio porównywałem z audio physicalmi za 12koła to tylko się uśmiechnąłem. Dodatkowo mają jakiś taki bajer, że gitara akustyczna nie wiedzięć czemu brzmi magicznie, coś jest w tym, na pewnie nie słyszałem tego na MA6. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że jakbym miał wszystko kompletować od nowa i znowu jezdzić z tymi kolumnami czy wzmakiem to chyba bym oszalał, sprzedał wszystko w cholere, podłączył starego technicsa i kupił jakiś akcesoryjny tłumik do motocykla albo coś innego :)

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w praktyce kupujemy baltlaba + jakieś "barwne" kolumny albo "barwny" wzmak + kolumny typu monitor audio albo magnaty które nie dorzucają za dużo od siebie. Podsumowując, będę musiał szukać jakiegoś atolla :)

Coś w tym stylu to taka zabawa że trzeba bardzo starannie dobrać całość nie jest to łatwe i często trwa latami. Ja właśnie zaczynam całą zabawę od nowa pozbyłem się MA GS20 i szukam czegoś co je godnie zastąpi a jak już coś kupię to później będę wzmacniacz i resztę dobierał pod kolumny :) Atoll CD100 gitarami gra fajnie to znaczy mają kopa czasami nawet dominują ale to już zależy od wydania płyty CD .

 

Żródło do Baltlaba musi być zrównoważone tonalnie i najlepiej nasycone barwowo, nie bez przyczyny dobrze pisze się o lampowych stopniach wyjściowych w CD/DAC...

To prawda miałem jakiś czas CD z lampkami w środku i Baltlab E2 bardzo go lubił .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Miałem ostatnio możliwość porównania Epoca 1v3 do Epoca 3. "Trójka" okazała się nieco bardziej precyzyjna, nieco bardziej otwarta na górze i nieco lepiej ogniskująca poszczególne instrumenty na scenie. Poza tym odniosłem wrażenie że prezentacja jest nieco jaśniejsza. Natomiast jest to ogólnie ta sama szkoła i klasa brzmienia. Jestem teraz bardzo ciekawy Endo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio możliwość porównania Epoca 1v3 do Epoca 3. "Trójka" okazała się nieco bardziej precyzyjna, nieco bardziej otwarta na górze i nieco lepiej ogniskująca poszczególne instrumenty na scenie. Poza tym odniosłem wrażenie że prezentacja jest nieco jaśniejsza. Natomiast jest to ogólnie ta sama szkoła i klasa brzmienia. Jestem teraz bardzo ciekawy Endo...

A zauważyłeś może czy w 3 góra dłużej wybrzmiewa czy może też gaśnie tak samo szybko jak 1v3 i 2 ? A jak tam wokale w 3 też są takie piękne jak w 1v3 i 2 ? Pytam bo szukam wzmacniacza a miałem oba i 1v3 i 2 i bardzo mi się podobały ale brakowało im kopa w basie i mocy trochę więc pomyślałem że może 3 mnie zadowoli tylko podobno nie ma w sobie tego czegoś magicznego co mają te starsze Baltki . Edytowane przez sebolx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś może czy w 3 góra dłużej wybrzmiewa czy może też gaśnie tak samo szybko jak 1v3 i 2 ? A jak tam wokale w 3 też są takie piękne jak w 1v3 i 2 ? Pytam bo szukam wzmacniacza a miałem oba i 1v3 i 2 i bardzo mi się podobały ale brakowało im kopa w basie i mocy trochę więc pomyślałem że może 3 mnie zadowoli tylko podobno nie ma w sobie tego czegoś magicznego co mają te starsze Baltki .

Nie zauważyłem różnic w długości wybrzmień blach perkusyjnych ani w wokalach. Może było trochę dynamiczniej, ale zasadniczo jakość i charakter basu bez zmian, z tym że moje kolumny nie schodzą zbyt nisko. Nadal uważam że bas tych Baltlabów nie dotrzymuje kroku pozostałym zakresom. Myślę, że dopiero Endo stanowi tutaj krok na przód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację gdyby nie ten bas to Epoca 2 by ze mną była do dziś . Nie ma wzmacniaczy idealnych a jeśli są to pewnie nie w tej cenie więc niestety trzeba wybrać jakiś kompromis . Baltlaby są bardzo dobre ale wymagające najbardziej te starsze bo Epoca 3 ma już więcej mocy więc może sobie trochę lepiej radzić z większymi kolumnami i łatwiej coś do niej dobrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baltlaby są bardzo dobre ale wymagające najbardziej te starsze bo Epoca 3 ma już więcej mocy więc może sobie trochę lepiej radzić z większymi kolumnami i łatwiej coś do niej dobrać .

Zgoda, ale nie zawsze jest to takie proste, tzn. nawet łatwe do napędzenia kolumny nie zawsze zgrywają się z Baltlabem. Wkrótce będę testował kolumny Wigg Art, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

Jeden z zestawów jaki często odsłuchuje to Epoca 1v.3 + Naim CD5i + Focal Chorus 806V.

Bas jest niepunktualny ale reszta to poezja. Dla mnie brzmienie "referencyjne", bardzo wciągające w słuchanie muzyki - a przecież o to w tym wszystkim chodzi.

 

No cóż, składam kolejny zestaw, tym razem dla siebie i chce go oprzeć o E1v.3 lub E2 (docelowe kolumny już mam - Focal 806 VW).

Dlatego drodzy Klubowicze, chętnie odkupię Baltka :) Jest ktoś chętny?

 

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.