Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  123 członków

Baltlab Klub
IGNORED

klub Baltlaba


broy

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, quatross napisał:

A jakie typy masz?

Tutaj się liczy cały tor audio, kolego 😄

Ten wzmak jest przeźroczysty! 🤨

Wiadomo, ze cały tor sie liczy, zjadłem "zęby" przez lata na audio 😉 miałem wzloty i upadki, jezeli chodzi o Cd to jest Naim Cd5i2, i stare dobre poczciwe jeszcze Sony SS G1 mk3 głośniki , własnie dlatego zobacze co i jak posłucham troche i podjade zapewne z Baltlabem pierw do kolegów z AS a pozniej do salonu byc moze jakiegos lub moze jakies okazje uzywki , nie jestem tez jakims zagorzałym audiofilem. Myśle, ze do 5tys bede szukał

A wpis o mnie nie ma co patrzec nie aktuaslne z 10 lat :)

Znaczy wzmacniacz Naima poszedł do ludzi daaawno temu i mam nadzieje, ze jesze dobrze koledze tu z forum gra 😉

Edytowane przez arcam-a32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od wczoraj w moim wzmacniaczu coś buczy. Podejrzewam, że transformator. Nie słychać tego dźwięku w głośnikach tylko wydobywa się spod obudowy. Zastanawiam się nad wysłaniem wzmacniacza na serwis do producenta. Czy korzystaliście może z takiej usługi bezpośrednio w Baltlabie? Jeśli tak, to napiszcie o swoich doświadczeniach. Do Gdańska mam daleko, bo dla mnie to drugi koniec Polski. Więc wysyłka kurierem wchodzi w grę. 

Edytowane przez aiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aiki napisał:

wysyłka kurierem

Skontaktuj się z producentem i ustal jak go dostarczyć (kurier,inne formy transportu) celem przeglądu i ew. naprawy.

Samo buczenie nie do końca musi być krytyczną usterką.Ale o tym niech zadecydują fachowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, baltfan napisał:

Skontaktuj się z producentem i ustal jak go dostarczyć (kurier,inne formy transportu) celem przeglądu i ew. naprawy.

 

Tak też zrobię. 

 

Godzinę temu, baltfan napisał:

Samo buczenie nie do końca musi być krytyczną usterką.Ale o tym niech zadecydują fachowcy.

Jasna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak by zakończyć wątek mojego wzmacniacza napiszę, że wzmacniacz wysłałem do Pana Konstruktora. Wzmacniacz został przetestowany przez prawie dwa tygodnie i okazało się, że wzmacniacz jest w pełni sprawny i opisywana przeze mnie usterka nie występuje. Przy okazji chciałbym Serdecznie podziękować Panu Kozłowskiemu za super obsługę. Jest mi niezmiernie miło i bardzo się cieszę, że w takich czasach można spotkać się z ludzkim podejściem do klienta, znaleźć czas na rozmowę i jeszcze wykonać wszystko za free! Serdecznie Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Daj znać jak brzmi Endo 2 kiedy nabędziesz 😉 ..a z nieciekawych wieści to firma Baltlab zawiesiła do ..nie wiadomo kiedy swoją działalnośc ..przyczyną jest brak części do budowy piecyków ..wojna na Ukrainie i przerwy w dostawach elektroniki są tego powodem ..Tyle się dowiedziałem od P.Kozłowskiego . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
17 minut temu, quatross napisał:

Czy to prawda że gra jasno?

Gra neutralnie. Ale jest jaśniejszy w odbiorze niż Epoca III (moja była Epoca była jakby trochę wycofana na górze). Właśnie przez to, że nie ma podbicia w niskich częstotliwościach sprawia wrażenie jasnego. Ale nie jest to "jasność" męcząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
18 godzin temu, kotek1976 napisał:

Ostatnia oficjalna cena to

Tak dzisiaj patrzyłem w sieci,to Endo 2 kosztował 12 999 zł .

Ale można zamówić za 11 tyś. zł 🙂

18 godzin temu, kotek1976 napisał:

Efekt zamrożenia produkcji?

Nie sądzę . Patrząc na Epoca 2 i 3 mają normalne ceny na rynku wtórnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 minutę temu, Mikael3 napisał:

Tajemnica ? 

Podejrzewam ,że producent nie zrobił pomiarów i tyle :)

Wzmacniacz Epoca 3 posiada dwa trafa 350 VA każdy plus mały transformatorek pomocniczy.

 

Gdybym miał czym,to bym pomierzył pobór w spoczynku i przy obciążeniu.Popytam znajomych,może ktoś ma taki prosty miernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.