Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy zint.wzm.mocy klasy A-A/B.[Q-Audio]


darkul

Rekomendowane odpowiedzi

>Sheldon...

Zajrzyj na stronę Erno Borbely'ego, tam w plikach pdf znajdziesz jego publikacje, a w nich m.in. hybrydowy wzmacniacz na ECC86+MOSFETy na wyjściu. Jest trochę o zamiennikach lamp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy THX za informację ...

Ale w sumie nie chodzi mi o to by korzystać z "gotowców", tylko dojść do czegoś samemu...

Poza tym tak sobie tylko teoretyzuję.... -:)

 

Pozrowionka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek - czy zastanawiałeś się nad projektem płytki czy też uznajesz tylko rozwiązania "na kołkach"?

Jeśli to ostatnie to czy można będzie mieć wgląd na montaż prototypu? Wbrew pozorom montaż jest dość istotny i jeśli już kopiować do diy to warto również skorzystać z Twoich doświadczeń w zakresie prowadzenia masy i połączeń wysokoprądowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.A>Kondziory powinny zostac,a wyjsciowy mozna usunac[os.wole z nim]

B>Pajaki sa najlepsze,grubosc srebrzanki robi swoje.

C>Stos.duzych gabaryt.kond.polipropylenowych jest niewskazane[smieje sie gdy widze kloca,w wejsciu do np.stopnia phono mm,a gosc sie pieni ze mu brumi,szumi itp]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Święta racja, wiem coś o tym. Im mniejszy element tym mniej zakłóceń ściąga, a polipropylenów o tak dużej pojemności na niskie napięcia ok. 50 V praktycznie nie ma. Lepiej zastosować dobry elektrolit niż naprawiać lub kupować nowy sprzęt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za głupie pytanie ,

ale jak ta konstrukcja zagra?

wiem darkul, że lubisz jasny i szybki dżwięk , do czego sklepowego byś go przyrównał?

chodzi o półkę/cenę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze telefonicznie [bo tak jest]i tak sie interes.gotowcem.A pozatym nie pluje na innych producentow krajowych,bo wszyscy jedziemy na tym samym wozku.Udostepniam swoja konstrukcje innym,i niechce za to kasy.

Jakos niewidze nowosci[schematow]polskich konstruktorow,w DIY?Jest to super tajne?Ja niewstydze sie swojej mysli technicznej,czy zdania w danym temacie.W kwestji regulaminowej autorytetem dla mnie jest LUKAR,zkontaktoje sie z nim w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>darkul

A może powiesz dlaczego chcesz aż tyle?. Przecież to nie jest warte więcej od 300pln (za części z polutowaniem). Nie powiesz, że za myśl techniczną i prawa autorskie. :-)

Nie musisz się zżymać, jeśli chcesz na forum promować swoją firmę, musisz liczyc się również z krytyką. To jak do niej podejdziesz, zależy czy bedziesz miał klientów czy nie.

pozdrawiam

Jarek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob za te pieniadze o ktorych mowisz,i nam zaprezentoj.W ladnej obudowie,solidnie zrobione z opisem,solidny osprzet[RCA,GN.GLOS,Dobry pot,i elementy]Ja za ten amp,daje 5 lat gwarancji.A niewiem dlaczego sam niezamiescisz prostego,moze lepszego ukladu.Ja daje wolny wybor,mozna klocek zrobic samemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta masz manie negacji,twoj 1 wpis odrazu byl na nie.Dlaczego????Wydaje mi sie ze mam do czynienia z jednym z kolegow konstuktorow,moze oficjalnie sie kolega wyjawi.Na polemike konstruktywna jestem otwarty,w koncu czlowiek sie cale zycie uczy i glupi umiera,a im wiecej wie tym bardziej.....itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.