Jump to content
IGNORED

Video Pussy Rammsteina


mgoral69

Recommended Posts

Muzyka jak na rammstein utworu "pussy" typowa bardzo podobna do utworów z ostatniej płyty .Co do video, to jak dla mnie trochę przegieli.Muzyka sama sie broni i nie trzeba przed kamerami pokazywać plastykowych penisów!!!Tym bardziej że gro wielbicieli tego zespołu to jeszcze bardzo młodzi ludzie! Sam ich słucham i byłem dwukrotnie na ich koncertach i były to świetne widowiska. Czy rammstein powoli się kończy i muszą się podpierać pornolami aby znów zaistnieć? Przecież nie trzeba nakręcać takiego teledysku (na rynku jest przesyt tego ),aby pokazać co "pussy" może zrobić z mężczyzny. Myślę że najnowsza płyta nie będzie wierną kopią ostatniej. Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

barni, 21 Wrz 2009, 19:57

 

>Teledysk cos pomiędzy obrzydliwy a niesmaczny.

 

Raczej nudny i na siłę "prowokacyjny".

 

>Muzyka niestety z płyty na płytę coraz gorsza.

 

Niestety muszę się z tym zgodzić nad czym ubolewam zresztą bardzo.

Po Mutter było już tylko gorzej, a solowy wyskok Emigranta wyleciał przez okno w połowie słuchania...

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Video jak video, ma prowokować i tyle. Mimo wszystko trochę przesadzili. Płyta na razie średnia, słucham w wersji LE, czyli o kilka kawałków więcej. Pewnie potrzeba mi czasu, do Reise Reise i Rosenrot też się dość długo przekonywałem, teraz uważam, że mają rewelacyjne fragmenty. Jako uczący tego języka mam do nich trochę inne podejście. Uważam, że niektóre ich teksty są świetne. Z najnowszej płyty bardzo podoba mi się tekst Haifisch, fantastyczna żonglerka czasownikiem "halten".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.