Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-End is not dead


naro

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie 13 wątku Hi-End is dead (jak się okazało po chwili dla mnie "bardzo ;-)" pechowej) zadałem kilka pytań i starałem się nawiązać konwersację z formumowiczem Paweł XYZ (założycielem tego wątku) ale niestety zostałem od razu zablokowany przez XYZ...

Dodam jeszcze, że nie udzielił mi żadnej odpowiedzi na zadane przeze mnie konkretnie pytania.

Czy to może świadczyć, że użytkownik Paweł XYZ:

nie ma jednak nic konkretnego do powiedzenia?

doszedł do wniosku, że się zagalopował i pogrąża się w tym temacie?

co o tym sądzicie?

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale to wątek odpowiedni na bocznicę, tam gdzie jego "przyczyna". Im mniej takich "polemik" tym większy spokój...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

BECO, 22 Wrz 2009, 12:40

 

>Bez urazy, ale to wątek odpowiedni na bocznicę, tam gdzie jego "przyczyna". Im mniej takich

>"polemik" tym większy spokój...

 

ooo tak, spokój jest najważniejszy, w spokoju się lepiej interesy prowadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokuj i jego :) Będziecie kwita :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Pawle, snując tezę trzeba ją udowodnić, to co uprawiasz to czysta erystyka.

Może założyciel tego wątku jest nowy i nie wie, że tę swoją krucjatę prowadzisz już miesiącami i nigdy nie miałeś zamiaru skonfrontować z życiem swoich tez, stąd może nie wiedzieć, że nie warto z tobą dyskutować bo zawsze przerzucasz ciężar dowodu na swojego przeciwnika.

To z założenia nie jest dyskusją tylko ignorancją.

Zbliża się AudioShow - będzie okazja.

 

Tymczasem podobne wątki nadają się jedynie do śmieci...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naro, daj sobie spokój z Pawłem, szkoda zdrowia.

 

w swoim czasie dwukrotnie, na dwóch różnych forach, próbowałem nawiązać z nim sensowny dialog, ale to strata czasu, zawsze kończyło się unikami, brakiem konkretów i wycieczkami osobistymi.

 

zadawałem pytania podobne jak mczaj w obecnie aktywnym wątku (strona 13), z podobnym skutkiem.

 

zainteresowani znajdą wyszukiwarką.

 

chętnie uczestniczyłbym natomiast w forumowym spotkaniu odsłuchowym z udziałem Pawła, ale jak dotąd zawsze się wykręcał, szkoda - mam mimo wszystko wrażenie, że w realu może być całkiem sympatyczną osobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba podająca się za PawelXYZ jest typowym kretem internetowym znającym się na wszystkim. Udziela się w wielu tematach. Przeważnie mozna spotkać to w sieci. Wiedze swą czerpie z netu, doświadczenie ma znikome i żyje wyłącznie z zakładania "dyskusyjnych tematów". Stara się byc elokwentny i udaje osobe inteligentną. Sprowadzony do parteru , gdy nie potrafi logicznie odpowiedzieć przeważnie banuje. To jest jego jedyna broń. W innych wątkach niby ma zakaz pisania, ale moderacja przymyka na to oko. Jest potrzebny gdyż forum robi atrakcyjniejsze. Jednakże tak naprawde nudniejsze

 

Dlatego najlepszą radą jest nie odpowiadac na jego pytania.

Jest typem sprytnego trolla czekającego na zaczepki.

 

PawelXYZ is dead.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby stwiedzić ,że hi-end jest END to trzeba "przerobić " trochę tego sprzęt albo przynajmniej mieć z nim kontakt a nie tkwiąc w swoich ograniczeniach finansowych i mentalnych z góry zakładać ,że Death.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to prawda. Rozmowa z Pawłem jest bezcelowa - nie ma mowy o dyskusji ponieważ te odwraca kota ogonem, używa argumentów jak mu wygodnie - wykorzystuje wedle potrzeby, czasami sobie przeczy, naciąga fakty, nieustanie kłamie i przerzuca przeprowadzenie dowodu na adwersarza zbijając zresztą i tak każdy argument tym, że ktoś tak napisał więc racji nie możemy mieć. Co gorsza to jak rozmowa ze ślepym o kolorach bo Paweł unika zgłębiania wiedzy poprzez doświadczenie - przyjmuje tylko wiedzę autorytetów (muszą być wysoko indeksowani przez google). Co do sympatyczności pana poza forum.. cóż - były osoby, które spotkały się z Pawłem, z tego co pamiętam bardzo tego pożałowały.

Dlatego nie ma sensu wzniecać kolejnego wątku i obrażać się o wykluczenie z wątku Pawła. Gość po prostu jest nieprzystosowany do życia w społeczności, jest zwykłym trolem - porównywanym obecnie z Arnoldem buzdyganem. tak jak on toczy zawzięcie swoje dyskusje na wielu frontach i w wielu tematach.

W przyszłości dzieci będą się w szkole o tych dwóch panach uczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam w swoim durnym wątku "MitomanXYZ" napisał: "... W wątku o Denonie DCD2700, tylko napisałem, że nie ma różnic pomiędzy CD. Zostałem niewybrednie zaatakowany przez wierzących, następnie moje merytoryczne wpisy ZNIKNĘŁY...."

 

merytoryczne wpisy.......dobre sobie.

Człowiek ten swoją wiedze opiera na wyrwanych i tych samych cytatach z sieci. Nie przeprowadził żadnego testu ponieważ nie posiada takiej możliwości. Do tego trzeba mieć sprzęt, wiedzę i kilku ludzi do pomocy. Cały jego wysiłek opiera sie na pisaniu a nie słuchaniu.

 

Widocznie kiedyś ktos mu sprzedał jakis zepsuty wzmacniacz, wcisnął na allegro spartolony CD i teraz odprawia krucjatę....:)

 

PawelXYZ is dead

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała informacja do kierownictwa AS i moderatorów.

 

PawelXYZ zabija to Forum i przyjemność ze słuchania muzyki. Okłamuje niedoświadczonych i sieje zamęt.

 

Kompletnie nie ma wiedzy praktycznej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam, że osoba podająca sie za "PawelXYZ" wcale nie ma na imię Paweł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Seba78

 

>Co do sympatyczności pana poza forum.. cóż - były osoby, które spotkały się z Pawłem, z tego co pamiętam bardzo tego pożałowały.

 

czy było o tym na forum? nie mam czasu śledzić wszystkiego, a to doświadczenie żywo mnie interesuje. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

ten wątek ma błędną nazwę, powinien się nazywać:

Żale sfrustrowanych audiofili na XYZPawla (który nie nazywa się Paweł i mieszka w jaskini :)

 

każdy kto ma jakiś żal do niego może się tu wpisywać.

 

Żal Babci Gieni z Koziej Wólki:

Był u mnie XYZPawel, od tego czasu kury przestały nieść i krowy dają mniej mleka o 53%. To musi jaki diabeł być, i na pewno nie wygląda na takiego co ma Paweł na imie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu...

możemy sobie tylko o tym poteoretyzować. jesteśmy w większości biedne żuki i dostępu do takowego nie mamy a nawet jak uskrobiemy na jakiś klocek to czym jest sam klocek? hi end to cały system, to pokój, ustroje, sieć, wszystko co można dopieścić do perfekcji - bezkompromisowe podejście do każdego aspektu. Niewielu jest tu takich, którzy mogą się tym pochwalić. Wielu za to jest co mają drogie klocki. Ale to nie to samo... to chyba dopiero początek drogi:)

Na pewno jednak Paweł nie może twierdzić, że hi end umarł bo sam nie nie obcował nigdy z czymś takim do czynienia, nie ma warunków lokalowych (mieszkanie w bloku w pomieszczeniu niezaadoptowanym pod potrzeby muzyki to kpina nie hi end). Dlatego poważnym nadużyciem jest głoszenie końca czegoś z czym nigdy nie miało się do czynienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sittek, 22 Wrz 2009, 14:23

>zaznaczam, że osoba podająca sie za "PawelXYZ" wcale nie ma na imię Paweł.

 

Ale byłyby jaja gdyby to był znany wszystkim Jacek ;) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi end to nie kupowanie nowych klocków co rok. To bezkompromisowe podejście do każdego aspektu reprodukcji dźwięku - zabawa dla bogatych - i chyba żal Ci dupę ściska Paweł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 22 Wrz 2009, 14:48

>każdy kto ma jakiś żal do niego może się tu wpisywać.

 

pamiętasz przypowieść z kiełbasą na szyi? tutaj nik ci jej nie zawiesił, więc sie nie wysilaj.

jesteś marny w tym co robisz i robisz wielką szkodę temu forum. Jestes pośmiewiskiem bez jakiegokolwiek doświadczenia. Jesteś . nie ty nie jesteś. ty byłeś.

 

I nie masz żadnych argumentów czy dowodów. jesteś nieudolnym manipulatorem i zadufanym w sobie zakompleksionym małym przygłuchawym audiofilkiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowiczu XYZPawel jaki Ty musisz być bezradny i sfrustrowany aby konwersację (próbę konwersacji) kończyć blokowaniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa niemoc i brak dowodów.

 

jak struś- głowa w piasek.

========================

PawelXYZ is dead

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XYZPawel, 22 Wrz 2009, 15:35

 

>na razie sittek jest zdecydowanie na prowadzeniu :)

 

oczywiście że jestem lepszy. ponieważ mam słuch, rozum i doświadczenie. i lubię słucha muzykę a nie onanizuje sie swoimi wpisami i głupkowatymi testami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę na wzorze bo zostałem w tamtym wątku zablokowany... zapomniałeś?

a wystarczyło odpowiedzieć:

tak,

nie,

nie wiem nie słuchałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten chłopiec naprawdę jest bardzo bezradny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.