Jump to content
IGNORED

Kolumny T+A Triton TR2

expostand.pl

Recommended Posts

Jakiś czas temu kupiłem używane monitory T+A Elekroakustik - model jak w temacie. Koszt - 400 zł. Grają IMHO klasę lepiej niż posiadane przeze mnie wcześniej ELAC BS 103.2. Nieco wyrośnięte jak na monitory, 90 watów mocy, pasmo 0d 28 do 30000 Hz, dwudrożne.

Mam natomiast pytanie, czy nie zetknął się ktoś z ich opisem / recenzją? Chciałbym wiedzieć (bez rozkręcania) co w nich siedzi i co ewentualnie można by poprawić, a niestety dla googla one nie istnieją :(

>expostand.pl

Prędzej czy później i tak je będziesz musiał rozkręcić chcąc wykonać jakiekolwiek modyfikacje.

Więc najlepiej rozkręcić je od razu - i KONIECZNIE wrzucić fotki wnętrza na forum.

Swoją drogą rzeczywiście T+A potrafią zadziwić, miałem okazję usłyszeć dwukrotnie (modeli nie pomnę) T+A które naprawdę grały świetnie (przy dosyć przeciętnym wyglądzie)

Czekamy na zdjęcia -:)

siedzą pewnie vify. W większości modeli z dawnych czasów były vify.

T+A to firma powstała na bazie firmy Braun (o ile się nie mylę to został Braun sprzedał cały dział zajmujący się HI FI). Firma znana z nietypowych rozwiązań takich jak linie transmisyjne czy kolumny aktywne.

WOJTEK2, 22 Wrz 2009, 14:57

>Prędzej czy później i tak je będziesz musiał rozkręcić chcąc wykonać jakiekolwiek modyfikacje.

>Więc najlepiej rozkręcić je od razu - i KONIECZNIE wrzucić fotki wnętrza na forum.

Cóż, będzie trzeba ;) Jak się tylko podkuruję (jakaś zaraza mnie dopadła), zrobię zdjęcia i się nimi podzielę.

A co do wyglądu, cóż. Nie wyglądają wystrzałowo, ale też nie tragicznie :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.