Jump to content
IGNORED

Jaka lampa do Jamo Concert 11

gawlo

Recommended Posts

Witam

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem przerzucenia kolumn na dół od kina i zakup wzmacniacza lampowego, a w kinie zastąpienie je mniejszymi braćmi. Powiem szczerze kiedyś dwa razy słuchałem lampy i jej dźwięk mnie zauroczył tym bardziej, iż słucham głównie jazzu oraz klimatów w stylu Diana Krall Norah Jones itp. Przyznaję, iż nie mam pojęcia o wzmacniaczach lampowych, samych lampach, ich wymianie i wszystkich tych rzeczach, Pokój docelowy około 30 m2 ale otwarty a cały dół domu, kolumny jak w temacie, budżet około 5 tysięcy złotych może być wzmacniacz z drugiej ręki. Cd na razie Denon a11 potem coś się kupi.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Gawlo

A Zydelek ma sprzęty od Pana Andrzeja, wiec możesz tez zapytać SO czy zrobi Ci pre i monoski na EL34 za dobrą cenę. Od siebie mogę dodać że gra to wspaniale i co dla mnie najważniejsze jest baaardzo przezroczyste dzięki czemu po zmianie gustu muzycznego wystarczy zmiana kabelków i już gra jak kompletnie inny system.

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.