Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny/słuchawki


mac2005

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na twoim miejscu dolozyl do 595 - sa po prostu lepsze i bardziej uniwersalne.

Czy zagraja lepiej od dali- trudno powiedziec, zalezy z czym hd555, a z czym i gdzie dali, no i co kto woli, to chyba nieporownywalne sprawy, dali na pewno wygraja przestrzenia, hd moga miec lepszy bas.

 

EmilioE, Bednaar

Dla mnie modowane hd555 w bardzo ostrym graniu fajnie poprawiaja bas zwlaszcza nagran z przed loudness/megabass wars z lat 90-tych ale wydaja mi sie za wolne i pogubione jakby na srednicy - brakuje im dynamiki i pazura, w jazzie i malych skladach klasycznej zas latwiej wszystko ogarniaja i maja fajna barwe. Tool, Sepultura, czy chocby Nirwana nawet sluchane na granicy utraty sluchu wydaja sie grac jakby nie tutaj, jak do kotleta czy k..a jak? A to dobrze nagrane plyty jak na lojenie.

Moze to wina ich slabego napedzenia, przydalby sie mi dobry wzmak sluchawkowy (choc dziurka w rotelu 820bx3 jest mocna i na 10 juz piszczy w uszach pozniej jak mnie poniesie czasem przy RATM), a moze po prostu slabej jakosci nagran przy wysokich wymaganiach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

Dolacze sie do dyskusji.Dopoki nie zainteresowalem sie sluchawkami z wyzszej polki uwazalem ze ze to cos co jest namiastka kolumn zakladajac kazda z par swoich wczesniejszych sluchawek mialem w glowie tylko jedna mysl zdjac je i przelaczyc sie na kolumny lecz teraz wiem ze dobre sluchawki to cos niesamowitego.

mac 2005 jezeli mozesz przeznacz na sluchawki najwiecej jak mozesz przemyslk wybor wydaj troche kasy na podroze i posluchaj kilku par a doznasz tego co ja :).Teraz wiem ze naprawde dobre sluchawki niszcza kolumny o wiele drozsze od nich samych.Ja wybralem AKG K701 i jestem z nich bardzo och bardzo zadowolony lukasz pisal ze sa przereklamowane chcial bym zeby kazdy produkt audio byl tak przereklamowany.Szczegolowosc tych sluchawek jest naprawde imponujaca jest to zupelnie inny (nie gorszy)dzwiek nisz z moich kolumn i o to mi chodzilo.Moje AKG sprawiaja ze wtapiam sie w muzyke jak noz w maslo to nie prawda ze na sluchawkach nie ma glebokiej sceny wszystko jest poukladane glebokie i na swoim miejscu.Od czsu zakupu AKG K701 nocne sluchanie stalo sie nie mniej interesujace niz dzienne.Chce dodac jeszcze ze jezeli mial bym teraz kupic kolumny do 2000 zl byly by to sluchawki jedne z wymienionych w dyskusji.pozdrawiam brodacz-niech moc nausznikow bedzie z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu słuchałem Dali Ikon 7 i byłem na prawdę pod wielkim wrażeniem. Tak jak teraz, kiedy słucham muzyki na Koss UR40, a za chwięe ściągam je z głowy to dźwięk z moich kolumn to jeden wielki szum. Kiedyś słuchałem HD555 ale było to bardzo dawno i nie pamiętam jak grały, nie wiem czy lepiej czy gorzej od Koss UR40. Wiem tylko, że były o wiele bardziej wygodne. A że nie mam w tej chwili za dużo kasy na sprzęt audio, bo mam inne wydatki to myśle nad HD555. W UR40 brakuje mi trochę basu i chciałbym lepsze wokale, ale wyskoich jest w sam raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowia ze 555 to sluchawki przejsciowe, taki wstep do hi-endu, same nim nie bedac, powoduja, ze po jakims czasie wlasciciel chce wiecej i ... sprzedaje, by kupic cos z wyzszej polki.

W zwiazku z tym kup sobie je teraz (tylko po odsluchu!) i sie ciesz na razie. Potem - sie zobaczy.

Moze beda ok, moze kupisz lepsze, inne. Sprawdz tez akg530, grado sr60 i koniecznie rekablowane CAL!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Witam.

Krzysiek, napisałem że dźwięki są ulokowane w okolicach głowy, a nie w niej. Od kilku cm, do kilkudziesięciu cm od głowy to nie to samo co 5-10m (gdy pokój ma 3-4m). O scenie i jej planach lepiej nie wspominac, na pewno i są dźwięki bliższe i dalsze, np. gitara z lewej, kontrabas z prawej, ale wrażenie takie jakbyś wlazł na scenę i włożył głowę pomiędzy grających, na dodatek którzy lubią się przytulac.

Moje spostrzeżenia dotyczą sprzętu jaki znam, jednak ten wątek nie mówi o HI-ENDzie.

Robert

Ps. Naprawdę lubię słuchawki, ale nie jestem wobec nich bezkrytyczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brodacz

(Konto usunięte)

palton > napewno cos w tym jest co piszesz tylko nie mozemy zapomniec ze sa to jednak sluchawki a nie glosniki wiec wymagania wobec nich powinny byc ciut inne.To prawda ze dziewki za duzo blizej ciebie lecz sa sluchawki ktore tlocza dziek wprost do ucha (glowy)jak przez rurke,gdzie wszystkie instrumenty w tej rurce mieszaja sie jak woda,a sa i takie ktore tworza efekt malego pokoiku odsluchowego z monitorami gdzie wszytko jest blisko ciebie lecz ma swoje miejsce jest klarowne,wyrazne i bardzo dokladne i takie wrazenie odnosze sluchajac swoich AKG i mysle ze inne sluchawki w pewnej klasie oferuja podobny efekt i w takie warto zainwestowac.

Masz racje nie mozna byc bez krytycznym wszystko ma swoje wady jak i zalety sluchajac glosnikow nie jestes uwiazany kablem i nic nie masz na glowie(choc musze przyznac ze moje sluchawki sa bardzo wgodne i nie spodziewalem sie takiej wygody przed ich zalozeniem)scena jest duzo mniejsza lecz bez watpienia jest i bardzo glosne sluchanie nie dostarcza juz takiej frajdy jak na glosnikach,na sluchawkach jest to malo przyjemne i raczej nie do tego one sluza.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

brodaczu, zgadzam się z tobą, a to co pisałem było podyktowane tematem wątku KOLUMNY/SŁUCHAWKI i dociekaniami autora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Chcę napisać kilka kwestii odnośnie tego tematu ponieważ swego czasu jakieś 2lata temu napaliłem się na system słuchawkowy głównie dzięki temu że czytałem jedno, potem drugie forum i tam pisali że to jest taka rewelacja że stereo się chowa a co najważniejsze można mieć dużo taniej zestaw audiofilski, no więc kupiłem słuchawki Grado RS1 i wzmacniacz słuchawkowy Yamamoto... Najpierw tydzień czasu wygrzewałem sprzęt potem kilka pierwszych dni słuchania byłem zachwycony, no ale po 5dniach miałem dość bo owszem słuchawki są bardziej szczegółowe niż kolumny ale tu zalety się kończą bo mnie osobiście takie słuchawkowe słuchanie męczyło, godzina, dwie i miałem dość takiego słuchania przedewszystkim dzwięk jest w głowie nie ma tej sceny, przestrzeni i powietrza no i bas... tu jest wogule porażka w stosunku do systemów stereo, bo bas nie ma prawie wcale mocy, głębi i wykopu tak jak w kolumnach, także systemy słuchawkowe nie są napewno dla wszystkich... Trzeba najpierw posłuchać i to najlepiej kilka dni żeby zobaczyć czy taki odbiór muzyki się podoba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

mac2005, 26 Wrz 2009, 21:34

 

>"A jakie kolumny zagrają lepiej niż HD555 nie licząć detaliczności/szczegółowości? Ile trzeba na takie wydać?"

Fajnie że się pytasz i chcesz się czegoś dowiedziec. Jednak jest wiele zmiennych, które wpływają na brak konkretnej odpowiedzi, to mała częśc z nich:

1. Gust osoby doradzającej, oraz to co dana osoba zna.

2. Wymiary pomieszczenia i jego akustyka.

3. Sprzęt towarzyszący.

4. Budżet.(wprawdzie pytasz się ile na to trzeba wydac, jednak pytanie na ile lepiej mają one grac i jak to określic).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Najlepszą jakośc ceny do brzmienia i jakości wykonania, będą miały kolumny DIY. W takim wypadku myślę że za niewiele, przy niewielkim pomieszczeniu (do 20m2), kilkaset zł wystarczy. Wiele takich konstrukcji robili koledzy z forum, jak i z DIYAYDIO :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Można upolowac okazję jeżeli nie chce/umie się robic kolumn samemu, czasami ktoś sprzedaje takie DIY.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W nawiązaniu do Koss UR40 wspomnianych wcześniej. Jeśli chcecie podobne brzmienie ale z większą ilością niskich tonów to polecam Panasonic RP-HTF290 (Technics RP-F290 to dokładnie to samo). Sam na nich słucham i naprawdę nie narzekam. Aktualnie z racji niewielkiego zastrzyku gotówki planuję przesiadkę na Creative Aurvana Live!. Są to zdecydowanie najbardziej niedoceniane słuchawki jakie ostatnio słyszałem (prawdopodobnie przez tandetną markę), za to grające naprawdę znakomicie! :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard1, 25 Wrz 2009, 15:52

 

 

>Sluchawki maja jedna, istotna wade : sa bardziej szkodliwe dla narzadow sluchu. Dluzsze sluchanie

>muzyki na sluchawkach, zwlaszcza glosniejsze musi wkoncu spowodowac mniejsze/niedostrzegane lub

>wieksze pogorszenie sluchu. Napewno potwierdza to starsi wiekiem sluchacze ktorzy po np

>przesluchaniu kilku CD odczuwaja jezeli nie lekki bol, to napewno dyskonfort,

 

Pieprzysz jak potłuczony słucham 33 lata i audiogram wykazuje u mnie próg słyszenia na poziomie 10dB w całym mierzonym pasmie [125Hz-8000Hz] (poziom czułości słuchu 0db osiagają jednostki rzadkie w populacji).

 

Wszystko jest dla ludzi i np. pijaków też mamy 2 % w społeczeństwie a nikt im do gardła na siłę nie wlewał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie HD600 i Triangle Luna, oba zasilane z tego samego wzmaka.

Ostatnio zdziwiłem się bardzo, wprowadzając zmiany w DACu, na głośnikach nie miałem najmniejszych wątpliwości co robię i po co :), na słuchawkach nie byłem w stanie skutecznie "dłubać". Zmiany dotyczyły różnych aspektów - wypełnienia średnicy, kontroli i obfitości basu, klarowności góry, głębokości sceny. HD za słabe, Luny za dobre :), czy wzmak słuchawkowy wyrównał by szanse?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak... Ciekawe rzeczy tu czytam.

HD 555 to jedne z najbardziej przestrzennych słuchawk na rynku, posiadające specjalny system Eargonomic Acoustic Refinement (E.A.R.) troche inaczej ukladający scenę niż w tradycyjnych słuchawkach. Mi sie podoba.

 

Brzmienie. HD555 są nazywane tańszymi 600kami i jest w tym wiele racji. Jeżeli ktos twierdzi, że są zamulone, to niech się serio zastanowi nad swoim sprzętem towarzyszącym ew. wnioskuje o odebranie im nagród jakie zdobyły:

 

Stereoplay HIGHLIGHT (Stereoplay 07/2004)

Pięć z maksymalnych pięciu gwiazdek - najlepszy zakup magazynu "What video" 12/2004

Najlepszy zakup wg. magazynu AUDIO 02/2005

 

Widocznie wszyscy testujący byli opłaceni i nagrodzili zamulone słuchawki za kasę.

 

Kolumny, które bym porównał brzmieniowo do HD555 to AA Hyperion III.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę z przykrością nie zgodzić się z powyższym wpisem. HD 555 to jedne z bardziej zamulonych słuchawek na rynku. Okolicznością rozgrzeszającą przedmówcę jest jego przyzwyczajenie do wspomnianego modelu. Mózg wprowadza różne korekcje do dźwięku (tzw. brain burn-in) i po dłuższej ekspozycji wydaje się nam, że w dźwięku jest okay. Ale po dłuższym porównywaniu ze słuchawkami, które naprawdę mają jakąś górę... (u mnie: AKG k 501, SR-303).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że HD555 są zamulone - chociażby w porównaniu z moimi AKG K530. Określanie HD555 jako tańsze HD600 jest mocno nietrafione, gdyż 600-tki grają jaśniej i bardziej szczegółowo, już HD650 są bardziej w stylu "piątek", a pomiędzy nimi są HD595.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

<><

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czy HD555 sa zamulone? maja wiekszy oddech i uderzenie. Sa dynamiczniejsze. K530 zrownowazone w calym pasmie. Nieco podbita gora ale za to plaski bas bez wiekszego wyrazu. Najbardziej to bym chcial srednice i gore K530 i bas HD555.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mylą się wszyscy:

1. ja

2. Recenzent HFiM - cytuję: (Sennheiser HD 555 U ●●●●● ●●●●● 10/05 Szybkość, przejrzystość, swoboda, rozmach... Taka tańsza wersja "sześćsetek". Polecamy.)

3.recenzenci: Stereoplay, "What video" i AUDIO.

4. ich właściciele którzy zamieścili opinię na tym forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To mogę tylko Was zapytać - a na czym tego słuchaliście? Bo chyba to było bardzo przymulone źródło.

 

 

Test "Hi-Fi i Muzyka" 10/2005:

"HD 555 to jeden z najnowszych modeli niemieckiego specjalisty od słuchawek. Można powiedzieć, że również jeden z najdroższych, ale biorąc pod uwagę jakość wykonania, ciężko jest uznać cenę 482 zł za wygórowaną. Solidna konstrukcja, duże, wygodne nauszniki z metalowymi osłonkami, porządny, jednostronnie wyprowadzony przewód i przetworniki z membranami wykonanymi z Duofolu. HD 555 to nie tylko komfortowe, ale też świetnie brzmiące słuchawki. Dźwięki nie są bezlitośnie tłumione wewnątrz czaszki. Przestrzeń jest ładnie rozciągnięta na boki, czuć w niej swobodę i masy świeżego powietrza. Wysokie tony nie są ostre, ale jeśli zechcemy, wszystkie szczegóły możemy mieć podane, jak na talerzu. Przejrzystość, rozmach, finezja, czyli tak naprawdę "firmowe" brzmienie Sennheisera."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem dość długo HD555 i nie powiem, żeby dźwięk był na nich "zmulony". Może podłączone bezpośrednio do słabego źródła mogą dawać takie wrażenie, ale ze wzmacniaczem słuchawkowym grają przejrzyście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Mialem HD555 pol roku i K530 LTD pol roku. I powiem tak jak wyzej. Bas na tak w HD555. Reszta srednia. W K530 sredniaca i gora swietna. A bas niestety plaski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości porównywania HD 555 na bierząco z modelami o porządnej przejrzystości (niezamulonych), to wszyskto. Kiedyś miałem HD 595, też mi się wydawało, że są przejrzyste i mają ładną górę. Do czasu spotkania SR-303 (miażdżącego) i odsłuchu paru modeli Beyerdynamic. Przeczytaj sobie kilka razy następujące zdanie: pewnie się przyzwyczaiłeś do ich brzmienia, a Twój mózg koryguje je na bierząco (to samo się dzieje, kiedy wychodzisz z domu na dwór - mowa ludzka nagle nie brzmi nijak mimo drastycznej zmiany akustyki, bo mózg pracuje i interpretuje dane z zewnątrz). A o recenzjach się nie wypowiadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem niedawno u kumpla moje hd 595 z jego hd 555. Moje hd 595 były górą bezdyskusyjnie do czego kolega nie chciał się przyznać. Niby w hd 555 bas większy ale hd 595 schodziły z nim głębiej, czego funfel nie chciał chyba zauważyć, myląc wielkość basu z jego głębokością. Myślę. że to samo tyczy się akg k530 vs hd 555.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.