Skocz do zawartości
IGNORED

Czym jest judaizm?


jar1

Rekomendowane odpowiedzi

jar

nie irytuje mnie, bo nie dziwie sie, ze masowi mordercy sa masowymi mordercami, a od narodu , ktorym rzadzi byly agent nie zadalbyl wogole zadnych przeprosin, ani polsce nie ubedzie ani polska nie wygra nic na wysluchiwaniu przeprosin niemcow, ruskich czy jakiejs innej ludzkiej miernoty , kraje bandyckie, ktos tak kiedys napisal, doskonale wyszkolone w mordzie i zacieraniu sladow....polska racja stanu powinno byc bezkompromisowe trzymanie sie prawdy historycznej i czczenie wlasnych bohaterow narodowych , ktorych troche w odroznieniu np. od francji z okresu drugiej wojny swiatowej mamy...cala reszta to jakies fakty prasowe i propaganda, mysle , ze normalnych ludzi g... obchodzi czy putin ich przeprosi czy nie, zabici ludzie juz dawno zgnili i nikt im zycia nie zwroci, ogromnych strat polski w potencjale ludzkim nigdy nie odrobimy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 25 Wrz 2009, 14:12

 

Nie zgodzę się. Tu nie chodzi o jednego polityka czy nawet więcej, Chodzi o powszechność prawdy.

Postawa typu:

>polska

>racja stanu powinno byc bezkompromisowe trzymanie sie prawdy historycznej i czczenie wlasnych

>bohaterow narodowych , ktorych troche w odroznieniu np. od francji z okresu drugiej wojny swiatowej

>mamy...

 

słuzy jedynie zwiąkszaniu symptomu oblężonej twierdzy. Buduje postawę, że wszyscy poza mną to ch....

Ma się wtedy samych wrogów na około.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar

no , ale polska ma wrogow naokolo, chyba mi nie napiszesz , ze polscy zydzi czyms zawinili, ze spotkal ich ten los? zejdz na ziemie czlowieku, ja nie pisalem o zadnej oblezonej twierdzy, ja pisalem tylko, ze nie ma powodu lizac jaj swojemu katowi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 26 Wrz 2009, 00:22

 

>jar

>no , ale polska ma wrogow naokolo, chyba mi nie napiszesz , ze polscy zydzi czyms zawinili, ze

>spotkal ich ten los? zejdz na ziemie czlowieku, ja nie pisalem o zadnej oblezonej twierdzy, ja

>pisalem tylko, ze nie ma powodu lizac jaj swojemu katowi....

 

electro, a możesz mi to Twoje zdanie rozebrac na części i wyjaśnić o co chodzi? Jak je czytam, nie mogę znaleść sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska racja stanu jest obsesyjne trzymanie sie NASZYch prawd, ruską racja stanu jest obsesyjne trzymanie sie ruskich prawd.tak nam dopomóz bóg ,za pomoca armii idiotów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co koledzy proponuja i czy uwazaja lizanie putina po jajach za jakis dobry wstep do robienia z rosja interesow i dlaczego bez tego nie mozna robic z rosja interesow, to jest dla mnie niepojete, te wasze wpisy swiadcza o sile propagandy telewizyjno-gazecianej, co zlego jest w pisaniu i mowieniu prawdy na forum miedzynarodowym i do jakiego niby konsensusu mozna dojsc z agentem KGB? naprawde mnie malo obchodzi zdanie strony rosyjskiej na temat dobrze udokumentowanych zbrodni stalinowskich i nie wiem w jaki sposob zaklamywanie historii lub uczestniczenie w takim zaklamywaniu polski ma wplynac pozytywnie na sprzedaz np.polskiego miesa, mysle , ze raczej trzeba dbac o jakosc polskiego miesa, jak bedzie dobre to ruscy beda sie za nim zabijali jak swinie za truflami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie wiem co koledzy proponuja i czy uwazaja lizanie putina po jajach za jakis dobry wstep do

>robienia z rosja interesow i dlaczego bez tego nie mozna robic z rosja interesow, to jest dla mnie

>niepojete, te wasze wpisy swiadcza o sile propagandy telewizyjno-gazecianej, co zlego jest w pisaniu

 

 

Chłopie, skąd Ty to bierzesz. Nie dość, że zupełnie nie w temacie, to na podstawie czego? Taki wewnetrzny przymus? Co, ci to lizanie po jajach Putina chodzi po głowie - z jakiego wpisu i czyjego zdania wynika? A potem juz samo leci....

To, co tu wypisałeś, jest dla mnie dokładnie tym, co miałem na mysli jako syndrom obleżonej twierdzy. Ale żeby to dostrzec, trzeba umieć spojrzeć spoza niej. Jak się w niej człowiek da zamknąć - jest bardzo trudno. To widać. A widać to po iracjonalnych wpisach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie jesli chodzi o natchnione pseudointelektualne dyskusje to nigdy nie bylem w tym dobry, zawsze wolalem rozwiazywac problemy, znajdowac wyjscie z sytuacji, tworzyc tzw. wartosc dodana, wasza postawa koledzy przekonuje mnie , ze tak samo jak sa zacieci, twardoglowi pisowcy tak samo istnieja tego typu POwcy... natomiast osobiste wycieczki , wmawianie niskiej inteligencji w wykonaniu niektorych trefnisiów tylko umacniaja mnie w przekonaniu , ze dyskusje tego typu nie maja sensu...na moje wydaje sie logiczne stwierdzenie, ze przeprosiny putina nie zwieksza sprzedazy polskiego miesa do rosji dostaje odpowiedz , ze czyjs ojciec furman tak samo uwaza....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>sensu...na moje wydaje sie logiczne stwierdzenie, ze przeprosiny putina nie zwieksza sprzedazy

>polskiego miesa do rosji dostaje odpowiedz , ze czyjs ojciec furman tak samo uwaza....

 

Zdaje się, że rozmawialiśmy o judaizmie ogólnie. Zeszło w pewnym momencie na Jedwabne. Ja napisałem, że prawda powinna być zawsze wyjawiona,ustalona i znana powszechnie. Jak i w każym innym przypadku. Napisałeś, że Tobie to niepotrzebne, również wiedza w Rosji na temat Katynia też nie jest ci potrzebna. Mam inne zdanie. Tak, chciałbym aby prawda o historii była znana i u nas i u nich. I by była rzeczywiście prawdziwa.

Ale, co to ma wspólnego z lizaniem po jajach Putina i proszeniem go o przepraszanie - skąd taki skrót myślowy? Pierwszy zaatakowałeś - jak dla mnie zupełnie niesłusznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad te obraziny.wiadomo powszechnie ze furmanów jest wiekszośc w kazdym spoleczenstwie.ze swoistym pojmowaniem swiata.A takich ludzi jak prof.Skarga sa pojedyncze sztuki.czy mam rozumiec ze powinienem przyjąc rozumowanie ...furmanów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie wiem co koledzy proponuja i czy uwazaja lizanie putina po jajach za jakis dobry wstep do robienia z rosja interesow i dlaczego bez tego nie mozna robic z rosja interesow, to jest dla mnie niepojete, te wasze wpisy swiadcza o sile propagandy telewizyjno-gazecianej"

 

elektro

 

"natchnione pseudointelektualne dyskusje to nigdy nie bylem w tym

>dobry, zawsze wolalem rozwiazywac problemy, znajdowac wyjscie z sytuacji, tworzyc tzw. wartosc

>dodana,"

 

zastosowałem ten mechanizm....i jakie wnioski wyciągnąłeś.Ty o wartościach dodatnich? Nie żartuj...może poliż się po jajach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

ale ty rozumujesz jak furman i z poziomu faktu nawet nie wychodzisz, nie to jednak jest dla mnie dziwne bo takich ludzi jest w polsce miliony, dziwne jest to , ze uwazasz sie przy tym za niesamowicie inteligentnego i dowcipnego, to jest dla mnie frapujace i jednoczesnie zabawne chociaz czasami nudne bo twoje konstrukcje myslowe sa strasznie schematyczne, przypominasz mi tego goscia z konopielki , ktory swoja obecnosc podkreslal glośnymi pierdami, w twoim wykonaniu te pierdy to nieslychanie dowcipne urywane zdania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro co się dzieje.....możesz pisać z sensem i potrafisz zrozumieć sens wpisu.Więc co się dzieje.Wmawiasz nam co myślimy kim jesteśmy a potem zdziwienie gdy strzepujemy Ciebie jak kurz z marynarki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba uwazasz sie za niesamowicie inteligentnego....bo ta nawet zabawne....Powaznie uwazam sie???I jeszce do tego zabawnego.nie rozmumiem dlaczego mam sie uwazac.ja taki jestem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladz

trzep dalej, mnie w to nie mieszaj, ja sie do tego co proponujecie nie wpisuje....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ba uwazasz sie za niesamowicie inteligentnego....bo ta nawet zabawne....Powaznie uwazam sie???I

>jeszce do tego zabawnego.nie rozmumiem dlaczego mam sie uwazac.ja taki jestem.

 

 

to jest wlasnie z mojego punktu widzenia zabawne:) wlasnie to uwazanie sie:) inaczej juzbym zalozyl na ciebie ignora jak na wielu podobnych trolli...trefnis z poczuciem misji przekonany o wlasnej inteligencji i 'byciu zabawnym' , no to wypusc kolejnego pierda.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim załozysz ignora electro...Prof.Skarga przesiedziała 10 lat w łagrach, gdzie przezyła wszystko co mozna przezyc w łagrach.swoje najlepsze lata.straciła rodziców.do smierci nie miała do rosjan pretensji ani wyrzutów.rozumiała to jako wielki....No co jak myslisz.... co rozumiała??

 

Co innego ty.Naczytales sie literatury, komunałów i plotek.I wiesz wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls

ale o czym ty czlowieku pierdaczysz, ja nie mam do ruskich zadnych pretensji , co ma do tego prof skarga czy mahatma gandhi? naprawde zyjesz w jakims swiecie myslenia zyciowego, prawda jest jedna, zbrodnie nazywa sie zbrodnia i bez wzgledu na barwy polityczne kazdy szanujacy sie kraj trzyma sie prawdy historycznej, o czym my wogole tutaj dyskutujemy, naprawde szkoda mi na to czasu, jeden intelektualista zaczal od pytania czy mi nie przykro , ze rosja sie nie pokajala za ludobojstwo, nie, nie jest mi przykro bo doskonale wiem, ze rosja nie jest na etapie kajania sie za ludobojstwo, tam komunizm byl troche dluzej niz u nas i troche wieksze wywarl pietno na ludziach , doprowadzil do zapasci w kazdym aspekcie zycia, trudno domagac sie od kraju o systemie jeden prezydent/jeden premier/jedna gazeta/jedna tv i wszystko jednym glosem jakiejs refleksji na temat niechlubnej historii, reszta rozwazan to zwykle trzepanie, ale widze ze koledzy lubia trzepac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.