Jump to content
IGNORED

sugden a21a ciekawe, a może banalne?


chuligan_wolnosci

Recommended Posts

Czołem.

MAC zrobił mi przysługę. A21a mi na jednym kanale trzeszczał, czasami milkł. Diagnoza - zimne luty. Wysłałem, odczekałem, odebrałem. MAC powiada - było nielekko, kilka sztuk. Wrócił, gra bez zarzutu, jestem zadowolony, ale pojawiło się zjawisko następujące - otóż - mój sugden jest 5-10 stopni bardziej gorący podczas grania. NIe bardzo to rozumiem, ale sprawa jest ewidentna - po prostu wyraźnie parzy teraz, wcześniej mogłem trzymać na nim rękę w miarę swobodnie. Czy podczas likwidacji "zimnych lutów" coś się zmieniło w kwestii przetwarzania prądu na ciepło? Co myślicie?

pzdr

MK

Link to comment
Share on other sites

Jak się czyta opinię innych użytkowników tego wzmacniacza, to właśnie był on zawsze gorący, więc chyba teraz jest dobrze. A klasa daje o sobie znać, ale to jest tylko moja opinia.

Kolumny: Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:Optoma UHD38::: Amplituner: Marantz SR7013 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC900 (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Link to comment
Share on other sites

Witam część fanklubu Sugdena! Piece na zimę odrestaurowane? To zakręcać grzejniki i słuchać muzyki!

Przepraszam za prywatę-czatboy jak tam poszukiwania cd linna?

Czyżby komplecik jednak się bronił!

Flaszka na kość zamarznięta w mojej lodówce.

Pozdrawiam wszystkich fanów klasy A!

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie osobiście twój cd byłby w stanie zastąpić wysoki Meridian, w Linna bym nie celował choć to również zacne odtwarzacze. Mazury to piękne miejsca wiem bo uwielbiam żeglować. Chociaż mazury to sobie odpuściłem z powodu na natłok w portach.

Ale wogóle to dzięki za zaproszenie i jeszcze raz wszystkich pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

mike1973, 26 Wrz 2009, 18:38

>w Linna bym nie celował...

A dlaczego? Miałem niedawno okazje słuchać przez kilka dni właśnie takiego Sugdena z parką Karik/Numerik i wrażenia były baardzo pozytywne. Szczególnie jeśli chodzi o barwę była to rewelacja. W sumie wzmacniacz trochę się pogubił przy głośnych kawałkach symfonicznych, ale składałbym to raczej na karb zestawienia głośnikami.

Link to comment
Share on other sites

Poddaję się pary Karik/Numerik nie słyszałem, Ale wiem jak bardzo analogowo, wręcz kremowo brzmi cd Sugdena. Może się okazać że Linn jest bardziej precyzyjny to napewno, aczkolwiek może również wydać się przy Sugdenie suchy (ostatnie słowo nienajlepsze względem Linna ale użyte do porównania)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam!

Ja trochę z innej beczki lecz chodzi o Sugden A21a two.Mam obecnie Musical A2 i jestem zadowolony.Ogólnie lubuje sie w klasie A przyjemność z słuchania tych wzmacniacz powoduje że słucha sie muzyki a nie sprzetu.Zastanawiam się czy ma sens Wymiana Musiacala A2 na Sugdena a21a V2.i dopłacenie około 2 tyś.Dodam że głośniki to AUDIO PHYSIC TEMPO 2.Zastanawiam się ze Sugden ma 20watt a Musical 25watt.Prosze o wpis tych którzy mieli możliwość porównać wyżej wymienione wzmacniacze.

Pozd.i z góry dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.