Skocz do zawartości
IGNORED

UWAGA!!! GIEROV2 TO ZŁODZIEJ!!!


jac660

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!!! PRZESTRZEGAM PRZED KONTAKTAMI Z GNOJEM O NICKU GIEROV2. TWIERDZI, ŻE MA DOSTĘP DO CZĘŚCI GRAMOFONOWYCH INKASUJE PRZELEW I PRZESTAJE ODPOWIADAĆ NA COKOLWIEK.TO ZŁODZIEJ I OSZUST. ZAINKASOWAŁ ODE MNIE PIENIĄDZE I RŻNIE GŁUPA, MYŚLI, ŻE JAK MIESZKA W WB TO MU SIĘ UPIECZE. TOMASZU WENGIEROW, ZŁODZIEJU POLICJA JUŻ ZAWIADOMIONA. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ

 

GIEROV2, TOMASZU WENGIEROW, ZŁODZIEJU, GDZIE JEST MOJA PRZESYŁKA, ODDAJ MOJE PIENIĄDZE!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przewidziałeś że jego superoferty i zaproszenia do UK to ściema.

Przecież po jednym postcie jego można było stracić zaufanie. Gość wystrzelił na forum , z niewiarygodnie "atrakcyjnymi "propozycjami. Wikt i opierunek w UK dla naiwniaka co wpłaci za duperel.

Sorry , czasem trzeba za naiwność w zyciu zapłacić .Mamy nadzieję ze nie za wiele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dulon184, 26 Wrz 2009, 11:35

 

>ja tez wplaciłem kase dla niego ,ale ze mna utrzymuje kontakt .

 

no to jest nas już dwóch:( jak tylko dojdzie przelew poinformuje cię, że przesyłkę wysłał i koniec kontaktu.

 

ja "kupiłem" u niego ramię Rega rb300 (używane) i wkładka denon dl-303. wszystko miało kosztować 800zł, wpłaciłem 400, druga połowa przy odbiorze DHL. kasa poszła przesyłki nie widać, oszust nie odpowiada na wiadomości przez forum ani mejle. przestał odpowiadać kiedy zażądałem nru przesyłki, za to jest aktywny na forum. swoją drogą dziwny, albo głupi ten Gerov2 (zresztą jedno nie przeczy drugiemu;). mógł mnie naciągnąć na więcej.

 

conri

co mam powiedzieć? racja, myślałem , że jest tylko dziwny, nie zakładam z góry, że każdy jest oszustem. zresztą po jego wpisach i korespondencji wydaje mi się, że rzeczywiście jest niezrównoważony i tworzy sobie własny świat (w którym zapewne jest uczciwym człowiekiem)

cóż, teraz zostaje mi tylko ostrzec Was.

pzdr

j.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydawały Wam się te wpisy jakieś dziwne?Czytałem tylko te, które zamieszczał na forum "Magnetofony szpulowe" i miałem przeczucie,że z gościem jest coś nie tak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.