Jump to content
IGNORED

Jak dodac wykopu Xindak + Ostinato 2k


ciechu

Recommended Posts

Witam Mam pytanie do znawców tematu dopiero co wchodzę w pułap audiofilii i dostrzegam zmianę Ic czy kabli głośnikowych. Jestem posiadaczem Wzmacniacza Xindak A06 i Cdka Xindaka C06 ogólnie bardzo przejrzysty dżwięk super sprzęt. Następnie zamieniłem swoje kolumny Kody 702 na Ostinato 2k samemu zbudowane DIY i dżwięk jest super ale brakuje mi basu i wykopu Słucham przede wszystkim rocka progresywnego i proszę o poradę co można zmienić jak najmniejszym kosztem ażeby podnieść dynamikę Kable wzmacniacz a może kondensatory w zwrotce Ostinato mam w tej chwili Jantzeny na jakieś inne Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kablami, a tym bardziej kondensatorami, nic tu nie zdziałasz. Potrzebujesz innych kolumn lub mocniejszego wzmacniacza.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

  • Redaktorzy

Ciechu - rozumiem, że to Twoje skrzynki:

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ? A wracając do Twojego problemu - Elb ma rację. Jeśli brakuje Ci basu i dynamiki to kablami tego nie wyczarujesz. Co prawda można sprawdzić jaki wpływ na brzmienie zestawu będzie miała zmiana głośnikowców na np. Albedo (np Monolithy "grają" dość spektakularnie), czy Neotechy lub Kimbery (np. 8VS). W moim systemie najbardziej "podkręcał i energetyzował" IC Acoustic Zen Wow!. Tylko coś mi się wydaje, że nie masz zamiaru wydawać paru Kzł za kable, skoro za taką kwotę spokojnie można zmienić wzmacniacz na taki, który spełni Twoje oczekiwania co do szeroko rozumianej dynamiki. Jeśli brzmienie posiadanego Xindaka trafia w twój gust polecam poszukać któregoś ze starszych braci - na brak basu i wykopu nie powinieneś narzekać ;-)

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.