Skocz do zawartości
IGNORED

Jak dodac wykopu Xindak + Ostinato 2k


ciechu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam pytanie do znawców tematu dopiero co wchodzę w pułap audiofilii i dostrzegam zmianę Ic czy kabli głośnikowych. Jestem posiadaczem Wzmacniacza Xindak A06 i Cdka Xindaka C06 ogólnie bardzo przejrzysty dżwięk super sprzęt. Następnie zamieniłem swoje kolumny Kody 702 na Ostinato 2k samemu zbudowane DIY i dżwięk jest super ale brakuje mi basu i wykopu Słucham przede wszystkim rocka progresywnego i proszę o poradę co można zmienić jak najmniejszym kosztem ażeby podnieść dynamikę Kable wzmacniacz a może kondensatory w zwrotce Ostinato mam w tej chwili Jantzeny na jakieś inne Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablami, a tym bardziej kondensatorami, nic tu nie zdziałasz. Potrzebujesz innych kolumn lub mocniejszego wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Ciechu - rozumiem, że to Twoje skrzynki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ? A wracając do Twojego problemu - Elb ma rację. Jeśli brakuje Ci basu i dynamiki to kablami tego nie wyczarujesz. Co prawda można sprawdzić jaki wpływ na brzmienie zestawu będzie miała zmiana głośnikowców na np. Albedo (np Monolithy "grają" dość spektakularnie), czy Neotechy lub Kimbery (np. 8VS). W moim systemie najbardziej "podkręcał i energetyzował" IC Acoustic Zen Wow!. Tylko coś mi się wydaje, że nie masz zamiaru wydawać paru Kzł za kable, skoro za taką kwotę spokojnie można zmienić wzmacniacz na taki, który spełni Twoje oczekiwania co do szeroko rozumianej dynamiki. Jeśli brzmienie posiadanego Xindaka trafia w twój gust polecam poszukać któregoś ze starszych braci - na brak basu i wykopu nie powinieneś narzekać ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.