Skocz do zawartości
IGNORED

Niedrogi CD pod H/K pm655Vxi


amnesia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jest to mój pierwszy post na tym forum, chociaż śledzę je od dłuższego czasu. Dzięki niemu stałem się szczęśliwym posiadaczem Harmana/Kardona pm655Vxi, jestem bardzo zadowolony z tego wzmaka. Póki co mam podłączone stare kolumny Tonsila - model Geton (jest to jakaś wersja eksportowa tonsila). Przedtem podłączone były do starej mini wieży phillipsa, więc aktualnie jestem zachwycony ich brzmieniem. W przyszłości chciał bym je wymienić na coś lepszego lub dokupić jakieś monitory, ale to może za rok.

 

Przejdźmy do sedna sprawy szukam jakiegoś w miarę niedrogiego CD pod mojego H/K, nie musi to być jakieś cudo bo wiem że za około 200zł nie mogę wymagać ohów i ahów ;) słucham głównie muzyki elektronicznej i instrumentalnej podchodzącej po muzykę klasyczną.

 

Jeszcze jedno pytanie czy cenna, która zapłaciłem za tego H/K 320zł, jest dobrą cenną czy może przepłaciłem - to już traktuje jako ciekawostkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.